0 smileciinic Gratis (gebits)prothesecheck! gemeente Schiedam Mededelingen en bekendmakingen vervolg Verkeer, parkeren vervoer De raad vergadert: 24 juni 2014 De gratis (gebits)prothesecheck is een kort onderzoek naar de conditie van uw tanden of uw kunstgebit en zo nodig krijgt u een vrijblijvend advies. vervolg Omgevingsvergunning Verleende vergunningen Reguliereprocedure Buitenhavenweg (parkeerterrein); met de activiteit bouwen, het tijdelijk plaatsen van een school, verleend op 6 juni 2014. 3 De Brauwweg 32-36, 3125 AE; met de activiteit afwijken van bestemmingsplan, het oprichten van een bruiloft-/feestcentrum, verleend op 12 juni 2014. 3 Nieuwe Haven 83-A, 3116 AB; met de activiteit handelen in strijd met regels ruimtelijke ordening, het wijzigen van de fuctie van het pand ten behoeve van een praktijk voor mondhygiëne, verleend op 11 juni 2014. 3 Rembrandtlaan 42-A/42-B en 44,3117 VM; met de activiteit bouwen, het uitvoeren van funderingsherstel, verleend op 11 juni 2014. 3 Simon Rijnbendestraat 20, 3117 ZD; met de activiteit bouwen, het plaatsen van een aanbouw (garage), verleend op 13 juni 2014. 3 Uitgebreide procedure Nieuwestraat 32, 3111 JP; met de activiteiten bouwen, veranderen van beschermd rijksmonument en afwijken van bestemmingsplan, herbestemming van voormalige klokkenluiderswoning, verleend op 6 juni 2014.1 Opheffen/ aanwijzing gehandicaptenparkeerplaatsen Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend, gelet op het bepaalde in artikel 26 BABW, dat zij, op basis van artikel 12 BABW in het algemeen belang van het verkeer hebben besloten: De pnderstaande plaatsen aan te wijzen als een gehandicap tenparkeerplaats voor een bepaald voertuig, aan te geven door plaatsing van het bord model E6 bijlage I RW met onderbord: Besloten op 12-06-2014: Boerhaaveplein t.h.v. ingang complex, 4e parkeervak, kente ken SJ-TX-27.3 Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend, gelet op het bepaalde in artikel 26 BABW, dat zij, op basis van artikel 12 BABW in het algemeen belang van het verkeer hebben besloten: De onderstaande gehandicaptenparkeerplaatsen voor een bepaald voertuig in te trekken door het verwijderen van het bord model E6 bijlage I RW met onderbord: Besloten op 12-06-2014: Bachplein t.h.v ingang t.b.v. nummer 189, kenteken: 46-HLF-63 De onderstaande plaatsen aan te wijzen als een gehandicaptenparkeerplaats voor een bepaald voertuig, aan te geven door plaatsing van het bord model E6 bijlage I RW met onderbord: Besloten op 12-06-2014: Van Beethovenplein t.h.v ingang t.b.v. nummer 153, kenteken: 46-HLF-63 Overig Mandaatbesluit Veiligheidsregio Rotterdam-Rijnmond 2014 Het college van burgemeester en wethouders heeft aan de Algemeen directeur van de veiligheidsregio mandaat verleend tot het aanwijzen van toezichthouders, alsmede het afhandelen van gebruiksmeldingen (brandveiligheid) op grond van het Bouwbesluit 2012 en de Brandbeveiligingsverordening van de gemeente Schiedam. De Algemeen directeur van de Veiligheidsregio Rotterdam-Rijnmond heeft met het mandaatbesluit ingestemd. Dit mandaatbesluit treedt in werking één dag na dagtekening van deze publicatie. Voor nadere vragen kunt u contact opnemen met de heer P.F. Bijleveld, senior jurist team Handhaving. Tijdens kantooruren te bereiken op telefoonnummer 14 010 of per mail contact@schiedam.nl. Kunststofcontainers de Akkers en de Velden Burgemeester en wethouders van de gemeente Schiedam maken krachtens hun be voegdheid op grond van artikel 4 van de Afvalstoffenverordening Schiedam 2013 in samenhang met artikel 4 van het Uitvoeringsbesluit Afvalstoffenverordening Schiedam 2013 bekend dat zij: Op 2 juni 2014 het plaatsingsplan heeft vastgesteld voor een ondergrondse kunststof container op de locatie 'hoek Akkers/Gerstakker'3; Het besluit van 10 oktober 2013, waarbij het plaatsingsplan voor o.a. de locatie 'Akkers ter hoogte van Akkerpad' is vastgesteld, heeft ingetrokken voor zover het betrekking heeft op de locatie 'Akkers ter hoogte van Akkerpad' 3; Op 3 juni 2014 het plaatsingsplan heeft vastgesteld voor een ondergrondse kunststof container op de locatie 'de Velden tegenover huisnummer 61' 3; Deze besluiten in werking treden op de dag na publicatie in 'Het Nieuwe Stadsblad'; Belanghebbenden inzake de wijziging in de afvalinzameling te informeren. Voor meer informatie kunt u terecht bij mevrouw N. Cup, via telefoonnummer 14 010 of per e-mail via contact@schiedam.nl. De verzonden brieven, plattegronden en besluiten liggen ook ter inzage in het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket) gedurende zes weken na de dag van deze bekendmaking. Op dinsdag 24 juni 2014 vergadert de gemeenteraad cm £0.00 uurjn de Aleidazaal van het Stadskantoor, Stadserf 1 Tijdens deze vergadering worden de jaarstukken 2013 (gemeenterekening) besproken. De agenda en de bijbehorende stukken zijn in te zien op de gemeentelijke website; www.schiedam.nl/gemeenteraad en klik in het linkermenu op 'Vergaderingen'. Lees de officiële bekendmakingen op www.smiieciinic.n WIJ ZIJN GEVESTIGD IN Gouda Lekkenburg 2-01 2804 XC Gouda Rotterdam Ommoord Niels Bohrplaats 15 3068 jK Rottendam Rotterdam IJsselmortde Keizerswaard 23 3078 AL Rotterdam Vlaai-dingen Reigerlaan 36 3136 jKViaardingen Openingstijden Ma.t/m Da van 08.15 tot (6,45 uur Op vrijdag van 08.15 tot 14,45 uur Bei. 010 - 760 5005 Wij nodigen u van harte uit bij SmileClinic voor een vrijblijvende controle van uw gebitsprothese. Aanmelden kan telefonisch op: 010- 7605005. Online aanmelden kan ook op: www.smileclinic.nl Kunstgebitten. Goed kunnen eten is erg belangrijk. Daarin speelt ons gebit een grote rol. Veel mensen tobben met een slecht zittende prothese of hebben nog slechts een aantal eigen tanden en/of kiezen. Pit kan grote gevolgen hebben voor een goede vertering van ons voedel met alle gevolgen van dien. Ook al heeft u het idee dat uw gebit goed zit, dan is een regelmatige controle van uw kunstgebit of prothese op pasvorm en functie geen overbodige luxe. Door het slinken van de kaken zal de pro these heel geleidelijk aan pasvorm verliezen. Narcose. Veel mensen hebben angst voor de tandarts. Een regelmatige controle bleef daardoor achterwege. Het mogelijke gevolg daarvan is dat uw tanden pijn doen en los in de kaak staan. Vrijuit lachen durft u misschien niet meer. Uit schaamte. Een behandeling onder volledige narcose is dan misschien een optie voor u. Een prothese wordt vanuit de basisverzekering voor 75% vergoed. Klikgebit. Is het zo dat uw kaken erg zijn geslonken, dan komt u vanuit de basisverze- r - kering in aanmerking voor een Klikgebit. In veel gevallen kan een Klikgebit in één dag door ons worden geplaatst Gespreid betalen. Ondanks een gedeel telijke vergoeding voor een prothese vanuit de basisverzekering, kunnen de kosten van uw eigen risico, eigen bijdrage of behande lingen die niet vanuit de basisverzekering worden gedekt, hoog oplopen. SmileClinic biedt u verschillende mogelijkheden voor gespreide betaling. Vraag naar onze narcosefolder of maak een vrijblijvende afspraak voor een oriënterend gesprek over al onze mogelijkheden. Ontvang een waardecheque na een volledige (klikJprotheseBTehandeling

Het Nieuwe Stadsblad | 2014 | | pagina 15