GESLAAGD O www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 18 juni 2014 25 SCHIEDAM - Er is veel gereageerd op de oproep van het Nieuwe Stadsblad om vrienden en familiele den te feliciteren met hun diploma. Hier volgen de reacties "Geslaagd voor zijn HAVO- diploma met prachtige cijferlijst. Beretrots op mijn zoon Pim!" John van Sliedregt "Lieve Joy, Gefeliciteerd met het be halen van je diploma, heel Wij zijn trots op je!" liefs papa, Anna, Sander en Zoë "Lieve Joy, Van harte... geslaagd!" Liefs opa en oma Koorneef ""Gefeliciteerd Mohcine Azougagh! Wij zijn su- pertrots op jou. Nu snel Wiskunde docent worden haha. Groetjes Mams, je brada's en je allerliefste zus!" "Elise Mersch uit Schie dam. Je bent een kanjer!" Opa Ton en oma Marian Mersch uit Schiebroek "Giovanni van Heijzen, wat zijn wij trots op jou. Dit is een bijzonder jaar. Na 15 jaar een hele grote broer geworden, en op 24 mei van Bram en ook nog eens geslaagd voor je vmbo-exa- men, echt super gedaan!" Gefeliciteerd, pa, ma en Bram "Een vlag met een verre gende tas? Een berichtje dat komt meer van pas. Gefeli citeerd Bart van Oort!" Je trotse moeder en je broer "Daniël van der Kolk is geslaagd voor de Theater havo, gefeliciteerd!" Opa en Oma van der Kolk "Charlotte Beker, Jij bent ons toppertje, jij bent de beste zus voor mij!" Papa, mama, Hugo en Fabienne "Hoera mijn zoon Paul Van Harten is geslaagd voor zijn VWO. Lieverd, we zijn reuze trots op jou!" Mama, Fred, Wendy, Kevin en Lucky "Van MAVO naar de HAVO, Beide in 1 keer geslaagd! Nu op naar het HBO, waar je opnieuw wordt uitgedaagd. Lieve Kevin Berenschot wij zijn ape trots op jou! Nogmaals van harte gefeliciteerd met je HAVO diploma!" Xxx, mama, papa, Tim "Jeffrey Yessica jullie zijn kanjers!! Gefeliciteerd!" Pa ma "Hieperdepiep Hoera! Djemiel Goelab en Zaheer Madjoe, twee neefjes, geslaagd voor hun school examen! Goed gedaan jongens, we zijn supertrots op jullie. Op naar de volgende stap maar eerst genieten van jullie welverdiende vakantie." Jullie trotse ouders, Zameer en Jaleesa "Lieve Defne je bent een kanjer. We zijn super trots op je." Funnie Bussie Teyze "Zus Bootje! Wat ben je een kanjer! Ik wist wel dat je het kon. Nu welverdiend vakantie voor je op het HBO verder kan knallen." Love you Roxx "Hoera, Hoera, Onze kleindochter Cynthia is geslaagd voor haar 2-talig VWO, van harte gefelici teerd. We zijn heel trots op je. Super!' Oma en Opa. Bravenboer "Onze kanjer Claudia Mersch is geslaagd voor Cargadoor II, bij het STC te Rotterdam, een hele pres tatie naast haar 40-urige werkweek bij CSAV. Van harte gefeliciteerd! mama, papa, Jeroen, We sley en oma's en opa's "Lieve Nikki, Van harte gefeliciteerd met je diploma. Na al dat zwoegen en al dat zweten, mag iedereen het nu wel weten. Dat je bent geslaagd, dat jij je diploma mag innen. Boeken aan de kant, laat het feest maar beginnen!" Liefs en kusjes van Mama, Peter, Dilara, Ruben, Hen- nie, Bianca. "Perry van der Kolk; je hebt het em geflikt! MAVO-diploma in the pocket! Apetrots op jou! Gefeliciteerd superkanjer!" Liefs, je moeder. "Wij zijn supertrots op onze kleinzoon Jari die geslaagd is op het Scheep vaart en transportcollege. Kom je beloning maar ophalen!" Opa en oma Van Saus "Giovanni van Heijzen, GESLAAGD! Van harte gefeliciteerd." groetjes oma "Hoera voor Nikki, op eigen kracht geslaagd! Nu leren voor'opticien, heel veel succes!" Liefs, mama en de rest "Lieve Scott, Luister jongen, Bijna altijd buiten..., in the hood. En nu geslaagd,dat doe je goed!! Wij zijn trots op jou!!" Liefs,pa en ma xxxxxx "Lieve Sander. Je hebt je scriptie gehaald met een 9.1 9.2. Ik ben APETROTS op je." X je meisje. "Wij zijn als ouders, broers, vriend, schoonzussen en Oma Hoog zeer trots dat Francine Warnaar het Ope ratie Assistente diploma op 25 juni 2014 heeft gehaald en de keuze heeft gemaakt voor dit mooie en dankbare beroep!" "Lieve Karianne Kies Uren sommen maken en studeren. Het was de moeit waard. Je VWO-diploma binnen, op naar de univer siteit." XXX M, J DB "Wouter, Je hebt er hard voor ge werkt jongen!" Pa, ma, Sander Milou AUTOSERVICE EIGENRAAM Schiedam Fokkerstraat 576 (langs A20) Tel.: (010) 462 20 22 Vlaardingen Van Beethovensingel 124 Tel.: (010) 435 79 00 www.eigenraam.nl peugeot Op al onze voorraadmodellen profiteert u t/m 30 juni 2014 van extra voordeel. Kiest u bijvoorbeeld voor de compacte Peugeot 107, de sportieve Peugeot 208 of de ruime Peugeot 3008? Dan ontvangt u naast extra voorraadvoordeel ook nog eens een extra hoge inruil. Het is dus kijken, kopen en wegrijden bij Peugeot! Deze actie is geldig op geselecteerde Peugeots uit voorraad. Uw auto dient voor 30 juni 2014 geregistreerd te zijn. Geldig zolang de voorraad strekt. Populair bij velen en nu je vertrekt ook bij je leraren, heel geslaagd Juriaan Raaphorst! Vlnr: Guilly Klijnoot, Juriaan Raaphorst, Rosanne Weerheim, Kevin Andrade Gomes. Foto: Mirella Kramer

Het Nieuwe Stadsblad | 2014 | | pagina 25