II Multikoren Plus 2,- obelink Natuurlijke oplossing bij spierpijn en stijfheid Buitenspeeldag in Svea Slagroomschnitte 5,- Gevulde koek 1,- Fondant spritsen 200 gram 2,50 bakker© amwerlaan Voor een snel herstel op lichaamseigen manier stonesband SP: 'Decathlon niet buiten PefftJ°"cert binnenstad toestaan' in Schiedam Beste bars gaan strijd aan Roparun Argos: 10.000 Uw (reclame)drukwerk verder dan de deurmat! Een feestelijke taart bestellen op www.bakkerammerlaan.nl EFi T- - Deze aanbiedingen gelden van donderdag 19 t/m woensdag 25 juni Stijve spieren bij het opstaan? Spierpijn in de armen na een paar uurtjes tuinieren? Of een stijve nek of schouders na een lange werkdag? Bijna de helft van de Nederlanders heeft regelmatig tot dagelijks last van spierpijn en stijfheid. Ernstig? Nee, gelukkig niet. Vervelend is het wel. Met name omdat het ons doen en laten flink kan beïnvloeden. Wat helpt? De doorbloeding bevorderen! Uit onderzoek blijkt dat spier pijn en stijlheid vooral in de rug (58%), nek (40%) en schouders (40%) zit. Laat dit nou juist de li chaamsdelen zijn die we bij bijna iedere beweging gebruiken. En dus worden we ook iedere keer weer geconfronteerd met de pijn lijke, stijve spieren en gewrichten. Als we lopen, als we fietsen, als we werken, als we het huishou den doen.continu. Wat helpt? De doorbloeding bevorderen. Hierdoor versnelt de afvoer van afvalstoffen, maar ook de aan- Hypercantp Las 2-zijdig gecoat polyester 240 cm diep voer van voedingsstoffen en repa- ratiestoffen. En dat zorgt ervoor dat spierweefsel sneller herstelt. 'Beoordeeld met een 9,3 door gebruikers' Hoge concentratie Amica montana Arnica montana (valkruid) staat al jaren bekend als krachtige, na tuurlijke hulp bij het bevorderen van de doorbloeding. Atrosan Spier- en Gewrichtsgel van A. Vo gel* is een makkelijk smeerbare, rap intrekkende en snel pijnstil lende gel met maar liefst 50% Arnica montana. In deze hoge concentratie zorgt de Arnica voor een snel le stimulering van de lokale doorbloeding, waardoor uw li chaam krachtig ondersteund wordt om zelf aan de slag te gaan met het herstellen van de spieren en u sneller weer soepel bent. Zodat u weer kunt doen en laten wat u zelf wilt. ZONDAG 22 JUNI: TRENDDAG OUTDOOR LIVING Meto a: Facebookactie: win een Hartman tuinset. 4 Hartman Sling kussens gratis bij aankoop van een alu Hartmar Winkelverloting: win een tuinbeeld. High tea voor slechts 2,50 (restaurant), cooking Outdoorchef. Gewfichtsgel A. Vogel Atrosan Spier- en Gewrichtsgel is verkrijgbaar bij drogist, gezondheidswin kel en apotheek in een ver pakking van 100 ml voor een adviesprijs van €9,99. :es voor gébruik de bij- Misterweg 179 7102 EN Winterswijk Tel: 0543-532 632 O www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 18 juni 2014-5 Dit jaar hielpen ook de medewerkers van KomKids mee. En dat was hard nodig met megaveel kinderen. Foto: Carta van Tesset SCHIEDAM - Ongekend druk was het afgelopen woens dag op de Buitenspeeldag in Sveaparken. Traditiege trouwe toverden een aantal bewoners onder aanvoering van Carla van Tessel en Wendy Post het speelveldje van de Abbaborg om tot een waar kinderparadijs. Door het mooie weer kwamen er dit jaar meer kinderen op af dan vorige jaren, laat Carla weten. Ruim 350 kinderen uit de wijk en daar omheen heb ben zich dit jaar kostelijk vermaakt. SCHIEDAM - Tijdens het Jene verfestival gaan Nederland se en Belgische cocktailbars zondag 22 juni om 15.00 uur de strijd met elkaar aan. Uiteindelijk zal moeten blij ken of de winnende cocktail van 2014 geshaked wordt door een Belgische of Ne derlandse bar en welke dat is. Deze neemt niet alleen de geprezen titel in ontvangst, het stoken van een eigen label jenever in het Jenever- museum behoort ook tot de prijzen. Alleen de echte top cock tailbars uit beide landen doen mee aan de competitie in Schiedam, zoals Dr, Jig gers, Dvars, Door47tales Spirits. SCHIEDAM - The Rolling Sto nes Touring Band ft. Darryl Jones, Tim Ries en Bernard Fowler geeft vrijdag 27 juni een exclusief concert in het Theater aan de Schie. The Rolling Stones zijn op dit moment op wereldtour nee, samen met hun vaste muzikanten. Tijdens deze tournee maken deze wereld muzikanten een uitstapje voor een. exclusief theater concert in Schiedam. De drie heren gieten de wereldberoemde muziek van The Rolling Stones in prachtige jazz, blues, rock en wereldmuziek. Naast het Pinkpop Festival en diverse wereldsteden zijn deze ster ren als enige in heel Neder land te zien in Schiedam. Toegang voor deze voorstel ling is 27,50, inclusief con sumptie. Kaarten reserveren kan via www.theateraandeschie.nl, telefonisch via (010) 2 467 467. SCHIEDAM - De SP-Staten- fractie ziet geen redenen om Decathlon toe te staan zich buiten de reguliere detail handelslocaties te vestigen. Naar de mening van de partij is Decathlon een re guliere sportartikelenverko per en past deze vorm van detailhandel alleen in de bestaande winkelstructuur van de binnensteden. De provincie heeft ook het beleid om de huidige detail handellocaties in de stads en dorpscentra te bescher men om zo de leefbaarheid van deze gebieden te onder steunen. SP-statenlid Bart Vermeu len: „Veel winkellocaties hebben te kampen met leeg stand en dat heeft grote ge volgen voor de leefbaarheid van de binnensteden. We moeten er dus voor zorgen dat de hoeveelheid winke loppervlakte niet onnodig toeneemt en dat de bestaan de winkelgebieden versterkt worden. Dit soort winkels aan de rand van de stad la ten vestigen draagt hier niet aan bij." De werkgroep Grootschalige Detailhandel van de Stads regio Rotterdam kwam be gin dit jaar na bestudering van de plannen ook al tot de conclusie dat Decathlon geen bijzonder bedrijf is. De werkgroep gaf daarom het advies om het bedrijf niet toe te staan zich te vestigen op de Harga-locatie. De Stadsregio besloot het advies echter naast zich neer te leggen. Over de komst van de sport artikelenwinkel zal de pro vincie de komende tijd een besluit nemen. Tegen de vestiging van De- cathlonwinkels in de stads centra heeft de SP uiteraard geen bezwaar. SCHIEDAM - De eerste Ropa run voor de Argos Zorggroep zit er weer op! Zaterdag 7 juni startte Team 34 Argos Zorggroep vanuit Parijs. On derweg maakten zij diverse weersomstandigheden mee, waaronder hitte, hagel, on weer, regen en rukwinden. Gelukkig finishte het voltal lige team maandag 9 juni op de Coolsingel, waar zij door vele belangstellenden wer den toegejuicht. Eind 2013 is Argos Zorg groep gestart met de voorbe reidingen voor de Roparun en werden er veel acties bedacht. Dat bleek niet voor niets. Team Argos Zorg groep heeft in totaal 10.000,- De Statenfractie van de SP vindt het geen goed idee als een opgehaald. Decathlon zich op een buitenlocatie als Harga gaat vestigen. weGeNeR Media Met uw (reclame)drukwerk écht opvallen in uw eigen regio? Verspreid uw boodschap met de huis-aan-huiskranten van Wegener. Uw drukwerk wordt exclusief verspreid met een beperkt aantal folders. Hierdoor bent u verzekerd van uitstekende bezorgkwaliteit en bovendien: optimale aandacht! Meer weten? www.FolderVerspreidingWegenerMedia.nl Telefoon: 088-013 88 90 E-mail: reclameverspreiding@wegenermedia.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2014 | | pagina 5