Win een driedaagse Mini Cruise naar York PbOX r r Win een antislipcursus van Safety Experience Center FERRIES ZOMERPUZZEL U- L l L L. Let pp: uw inzending moet dinsdag 16 september 2014 in ons bezit zijn. O www.nieuwestadsblad.nl opvoed kundig gezond maken lust om iets te doen t boog vormige loorgang uitspraak bloedvat einde van een gebed zeurde rig kind zeer onnozel 2 deugniet voor portaal dochter van Cadmus vader of moeder pronk- tafeltje ook wentelen Y Y Y inge schakeld platina (afk.) puntzak Bul gaarse munt snelle loop r> 9 pl- in België Y hands hande laar Y Y tv-zender bups Y eik- schiler verlegen heid 5 teil pl. in Noord- Brabant worst soort genade schenken Y 15 Y Y aantas ting van metaal mobiele telefoon olienoot genoeg melk witte steen specerij Engels bier militaire rang Y Y Y Y U- T Y anker touw asociaal (afk.) vooruit! hevig schil ders- gerei Arabi sche vorst lofdicht bijzon dere beloning Y Y berg op Kreta kever ver droogd Y r»- passagier 1 Y Y Deense munt fles- vormig buisje onbedui dendheid jongens- Engelse zangeres uitroep kaarsdra ger Y Y Y 7 zwoegen kuis lichte bedwel ming holte onder de arm notaris boeren plaats Y Y 14 Chinees gerecht werk nemers Y Y Y plus 12 tover heks streek 13 handels term koos naam vakver eniging hoog water oud-Rus sische heerser desal niettemin in de war generale staf (afk.) opgeld in sa menwer king met bijde hand Y Y Y 10 sprook jesfiguur Y Y tussen voegsel 3 legaal scheeps- loon telwoord zangnoot bid (Lat.) Y snoep dichterbij naarling draad loze omroep pl. in Over ijssel riv. in België Y Y Y soortelijk gewicht (afk.) tuingerei raam- scherm Y pep- middelen wering toegang deel van een voet Y lekkers bejaarde Y Y Y wild paard pop voor een vijf tigjarige een vrije dag nemen Y 8 I Y 4 hoge snel heidslijn niet tegen zijrivier van de Donau com- puter- geheuger i grote uil Y vreemde titel Y door zichtig weefsel opstan dig 6 bouwval verzeke rings bewijs 11 een zekere Kans maken op een prijs is makkelijker dan ooit! Ga naar www.deweekkrant.nl/zomerpuzzel en vul uw gegevens en uw antwoord in. Geen internet? Stuur dan een voldoende gefrankeerd kaartje met de oplossing en uw naam, adres en telefoonnummer naar: Dé Weekkrant Zomerpuzzel, Postbus 553,3990 GJ Houten ËenMmi Cruise met P&O Ferries is net wat je nodig hebt: een welverdiend weekendje weg. Stap in Rotterdam aan boord voor een driedaagse Mini Cruise en ontdek de Engel se charme in het Middeleeuwse York. Je reis begint aan boord van een imposante Cruiseferrie van P&O Ferries. Beleef twee geweldige avonden aan boord met keuze aan restaurants waar je heerlijk kunt dineren. Er zijn meerdere bars en restaurants, voor alle smaken en elk budget. Voor wie met het hele gezin reist is de International Food Court aan te raden, met verrassende gerechten van over de hele wereld. Van een pittige curry tot een vers- bereide, traditionele fish-and-chips! Liever dineren in stijl? Probeer dan de The Brasse rie en krijg de heerlijkste gerechten en wij nen aan tafel geserveerd. Na het diner zit je met je favoriete drankje in één van de mooie lounges of fantastische bars. Je kunt lekker shoppen, naar het casino, een filmpje pak ken of je bezoekt een live voorstelling in de Sunset Show Lounge. Slaap twee nachten in een eigen ensuite cabin op zee en bezoek overdag de stad York: één van de meest fascinerende en roman tische steden in de wereld. Met zijn rijke oude verleden is de stad beroemd vanwege de verfijnde architectuur, de schilderach tige straatjes, heerlijke winkels, uitstekende restaurants, relaxte pubs en een schat aan attracties. Prijswinnaars ontvangen een minicruise arrangement voor twee personen naar York, inclusief twee overnachtingen aan boord in een Inside cabin en busvervoer in Engeland naar York. De prijs is op basis van beschik baarheid. Niet gewonnen? Kijk dan voor het complete aanbod en boe kingen op www.POferries.nl of bel (020) 2013333. Breng de letters uit de genummerde hokjes over naar de hokjes in de balk. Deze letters vormen de oplossing. Een veilige of een betere chauf feur worden? Wat doet u bij een slippartij? De winnaar van een antislipcursus van Safety Expe rience Center is straks helemaal klaar voor alle omstandigheden op de Nederlandse wegen. Met een spectaculaire antislipcursus in een BMW op het mooiste rij- vaardigheidscentrum van Neder land, het Safety Experience Cen ter in Rosmalen (bij Den Bosch), worden alle fijne kneepjes bijge bracht. - Na een theoriesessie gaat de win naar de auto in voor de algemene voertuigbeheersing, rem- en uit- wijkoefeningen, over- en onder stuurtraining, noodstopoefening, ijsbaan, gripcirkel en elandproef. beste instructeurs van Nederland. Geen winnaar? Dan is deze cursus te boeken voor de halve prijs! Ga naar de speciale actiewebsite: www.sec-rosmalen.nl/weekkrant en sla uw slag. Normaal is het tarief 129 euro per persoon. Voor lezers van deze krant geldt: 50% korting, twee voor de prijs van één! Deze prijs is inclusief auto en btw! Ook leuk voor bedrijfs uitjes en personeelsfeesten of zake lijke meetings. U kunt op de website een overzicht vinden van de data die beschikbaar zijn, u kunt ook kiezen voor een voucher/cadeaubon (datum nader te bepalen). Voor meer informatie, bel met num mer 0900-5060000 (30 cpm) of kijk op www.sec-rosmalen.nl/weekkrant.

Het Nieuwe Stadsblad | 2014 | | pagina 28