Overal waar je kijkt in Schiedam: Oranje Bekendmaking Familie-actie: 0180-421008 www.detheetuiiirijsoord.iil De Theetuin, gezellig voor jong en oud! BBQ (grill) buffet €39,95 (vrijdag* en zondag) Delfland Afvallen was nog nooit zo makkelijk! Brunchbuffet 34,95 (zondag u.oo-is.oo uur) O www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 25 juni 2014 7 Drie overwinningen, tien doelpunten voor, slechts drie tegen en groepswinnaar. De Nederlandse spelers vechten in Brazilië als leeuwen. Ook in Schiedam loopt de Oranjekoorts verder op. Getuige deze 'Buurman en Buurman'-foto van Martin van der Tas. Lia Wijzenbroek, concierge van de Gravin Aleida school, dost zich voor elke Oranje-wedstrijd uitbundig uit. Veel succes gewenst als 'we' komende zondag om 18.00 uur tegen Mexico spelen! Jeannette Loekemeijer stuurde een foto van de Oranje-mobiel waarmee de familie deze WK dagen trots door Schiedam kachelt. Met het Oranje van meesterstrateeg Louis van Gaal in vorm, houdt dat met verklede auto's rond rijden nog wel even aan. Duimen maar! Nederland bij de laatste zestien. Het Oranje-feest gaat door! Francis Offerman stuurde dit Oranje-kiekje van varkentje Bobby. "Hij gilt ook 'Hup Holland Hup". Stuur, nu het Nederlands team in de race blijft, ook uw foto: redactie.ns@wegenermedia.nl. 16.00-17.00 of 17.00-18.00 een buitenactiviteit naar keuze 117.00-20.00 of 18.00-21.00 uur luxe buffet met live cooking [inclusief Hollands gedistilleerde drankjes 4 uur vanaf aankomst op vrijdag aanvang om 17.00 en 18.00 uur. w Hoogheemraadschap van Bekendmaking regeling omtrent de selectie en benoeming van de vertegenwoordigers van de geborgde zetels voor de categorie natuur in bet algemeen bestuur van een waterschap door het Bosschap. Dijkgraaf en hoogheemraden van het Hoogheemraadschap van Delfland maken ingevolge artikel 14, lid 4, van de Waterschapswet bekend, dat de regeling omtrent de selectie en de benoeming van de vertegenwoordigers van de categorie natuur in het waterschapsbestuur, door het Bosschap is vastgesteld. De regeling staat op de website www.bhdelfland.nl en ligt ter inzage in kamer A.0.08 van bet Gemeenlandshuis van Delfland, Phoenixstraat 32 in Delft. Eazy Shape is momenteel het nummer i dieet product in Ne derland. Al duizenden Neder landers vallen eindelijk snel, gezond en blijvend af. Wetenschappelijk bewezen werking Wat is Eazy Shape? De nieuwe generatie Eazy Shape shakes zijn een revolutie op het gebied van dieet produc ten. Eazy Shape ondersteunt je bij het snel en blijvend berei ken van je streefgewicht. Ook gaat het de veroudering van de huid, spieren en botten tegen. De shakes bevatten hoogwaar dige voedingsstoffen die het metabolisme sneller laten wer ken en effectieve vetverbran- ding, stimuleren. Eazy Shape pakt vooral ook probleemge bieden aan zoals buik, billen en benen. De shakes houden je goed verzadigd en geven je de hele dag door energie. ACTIE WEGENS GROOT SUCCES VERLENGD: Bestel voor 9 juli op de website of telefonisch een maandpakket voor €59,95 in plaats van €79,95! INHOUD MAANDPAKKET: IN 4 heerlijke smaken Shaker cadeau Gratis coaching Dieet handboekje Vandaag besteld, morgen in huis F" 11.00-12.00 een buitenactiviteit naar keuze 12.00-15.00 uur luxe brunch in buffetvorm inclusief Hollands gedistilleerde drankjes van 11.00-15.00 uur

Het Nieuwe Stadsblad | 2014 | | pagina 7