TECHNISCH TALENT SHELL PERNIS ZOEKT Engineering Assurance Onderhoud Operatie Turnaround Projects Be part of the solution Shell Pernis is de grootste raffinaderij van Europa en één van de grootste raffinaderijen ter wereld. Het bedrijfsterrein biedt naast olieverwerkende fabrieken huisvesting aan chemische fabrieken van Shell en andere bedrijven. De complexiteit van nieuwe en bestaande en bovendien sterk geïntegreerde installaties, zorgt voor een zeer interessante technische en uitdagende werkomgeving. Voor onze site zijn wij dan ook altijd opzoek naar technisch talent voor diverse afdelingen, zoals De Engineering Assurance-afdeling speelt een belangrijke rol bij het bewaken van de technische integriteit en het optimaliseren van de betrouwbaarheid van de uitgebreide en complexe procesinstallaties van Shell Pernis. Ze bestaat uit technische professionals met brede en diepe ervaring in diverse engineering vakdisciplines, die samen een belangrijke bijdrage leveren aan het realiseren van Operations Excellence van ons world scale complex. Hier hebben wij o.a. de volgende vacature open staan: Plant Inspector ElecffteaJ Specialist Engineer Senior Instrument Engineer Reliability Engineer Onze Onderhoudsafdeling is verantwoordelijk voor al het geplande en ongeplande onderhoud aan onze fabrieken op het terrein. Als je bij Onderhoud in Shell Pernis komt werken, dan help je om de grootste raffinaderij van Europa draaiende te houden. Hier hebben wij o.a. de volgende vacatures open staan: Craftsman WTK, E&l en QMI Schedulers Maintenance Teamlead Planning Central Workshop Maintenance Team Lead Major Rotating Equipment De afdeling Operatie is onderverdeeld in verschillende Production Units. Deze Production Units maken, in ongeveer zestig verschillende fabrieken, olieproducten en basischemicalien op basis van aardolie. De Production Units verwerken 404.000 vaten ruwe olie per dag tot allerlei producten. HeTóitmuntende vakmanschap van de operator is daarbij onmisbaar. Hier hebben wij o.a. de volgende vacatures open staan: Procésoperator Dé Turnaround (TA) Projects afdeling is verantwoordelijk voor alle TA en Project activiteiten op de raffinaderij in Pernis. Het is een dynamische afdeling met een portfolio van meer dan 150 projecten en jaarlijks een tiental grote Turnarounds, waarbij fabrieken stop gelegd wörden voor groot onderhoud. Hier hebben wij o.a. de volgende vacatures open staan: Project Engineers Construction supervisors Construction Team Lead Turnaround Engineers Cost Engineers Cost Estimators Documentation and data controllers IB De functievereisten voor deze vacatures kan je vinden op onze vacature site: www.shell.com/careers Kijk voor interessante mogelijkheden voor HBO Starters op: www.sheH.nl/hbo Shell is een bedrijf waar alle medewerkers gelijke kansen hebben

Het Nieuwe Stadsblad | 2014 | | pagina 8