Chiara Frisina Fauste turnt in Jong Oranje Schiedam voorkomt verlies T20 kampioen Een hockey-derby erbij Toch nog brons Cricketverlies S.S.G. SHIPPING SERVICES B.V. O www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 16 juli 2014 10 Wat goed is, komt snel. Driejaar geleden meldde Chiara Frisina Fauste zich bij een top- turnvereniging. Nu hoort ze bij Jong Oranje. SCHIEDAM - De turnleraar op de basisschool had het snel door. „Ze moet iets met gym nastiek gaan doen", schreef hij in een briefje aan haar ouders. „Ze is zo lenig." Zo kwam ze bij het Vlaardingse Leonidas-Dovido terecht, meldde zich in 2010 bij top club Pro Patria en maakte in april de overstap naar PAX in Haarlemmermeer, waar de 14-jarige nu dertig uur per week traint. Het kost ook veel ihzet voor de achterban, die het ver voer naar de training voor zijn rekening neemt. Het betaalt zich wel uit, want de Schiedamse die in dezelfde straat woont als tennistalent Noa Liauw-a-Fong, stond Pas als 11-jarige maakte Chiara Frisina Fauste echt werk van het turnen. Het talent van de Schiedamse werd snel opgemerkt. foto: PR in juni in Ahoy op het Ne derlands kampioenschap. Daar haalde zij een mooie, overigens voor haarzelf te leurstellende, tiende, plaats, maar toonde karakter door het turnseizoen af te sluiten met zilver op het onderdeel sprong. Het levert uiteraard een trots thuisfront op. „De meeste meisjes beginnen heel jong. Chiara was al elf. Dan stap je ergens in en "heb je geen idee waar het ein digt", schetst moeder Olga. Miste ze in mei nog kwali ficatie voor het EK jeugd in Bulgarije, haar talent werd wel opgemerkt en leverde een plaats op in de selectie van Jong Oranje. SCHIEDAM - „De overwin ning van het team", noemt Schiedam-coach Leo Voogd de 9-12 winst op Wassenaar. Op het eerste gezicht lijkt er niets mis met deze zege, maar wie weet dat Schie dam bij het ingaan van de achtste inning nog met 9-2 achter stond, beseft dat de Schiedamse honkballers aan een ware inhaalrace moesten beginnen. Daarmee kwam de vrees van Voogd uit, die vorige week zei met een wat onzeker gevoel naar het uitduel in Wassenaar toe te leven. „Dat was dus niet helemaal ten onrechte. Die gasten hadden een reeks van zeven overwinningen achter de rug." Met vereende krachten lukte het om een nederlaag te verkomen. SCHIEDAM - Kampong heeft de vrouwencricketers van Hermes DVS in het recente verleden de voet nogal eens dwars gezet. In de finale van het T20-toernooi lieten de Schiedamsen zich ditmaal niet verrassen en pakten de eindzege. 'Grande dame' was international Miranda Veringmeijer, die haar team met 58 not out, na een gede gen partnership met Marijn Nijman, in de richting van de overwinning stuwde. Met 95/9 om 99/2 pakte Hermes DVS voor het eerst een grote prijs. Eerder lieten ze zich niet alleen door Kampong aftroeven maar bleken in wedstrijden waar het er op aan kwam ook Rood&Wit, VRA en Quick te sterk. SCHIEDAM - Het hockey krijgt er een derhy bij. Niet alleen de mannen van Spirit en het Vlaardingse Pollux kruisen komend seizen de sticks, ook de dames van beide ver enigingen gaan met elkaar in slag. Mannen In de eerste klasse B spe len de mannen van trainer Eelko' van Roon tevens te gen Berkel-Rodenrijs, Derby, Kieviten, Forescate, DSHC, Hudito, Kieviten, Reigers, Roomburg, Zoetermeer en Zwart Wit. Dames Ook de dames, geleid door trainer Maurits Eikenhout, Uiteraard had de waterpolojeugd van ZVVS met de Nederlands titel thuis willen komen. Dat lukte echter niet. Nadat de Schiedamse en Vlaardingse jongeren de voorronde overleefd hadden, verloren ze nipt de halve finale om daarna wel de derde plaats en het brons zeker te stellen. Foto: PR acteren in de eerste klasse B en treffen verder Alecto, Alphen, Breda, Leiden, Car touche, Gouda, Hudito, IJs- sel, Pelikaan en Waranda. De elftallen van Asvion spelen op een lager niveau. De heren delen de tweede klasse B met Alecto, Groen Geel, HDS, Noordwijk, Om moord, Pijnacker, Voorne, Etten Leur, Rijswijk, Wa rande en Westland. In de derde klasse B spelen de Asvion-dames tegen Baren- drecht, Derby, Evergreen, Hoeksche Waard, Pijnacker, Rijswijk, Roomburg, Scoop Delft, Spijkenisse, Voorne en Westland. De eerste competitiedag is zondag 14 september. SCHIEDAM - Zowel Hermes DVS als Excelsior'20 is het niet gelukt om winnend van de cricketpitch te stappen. Hermes moest in de ach tervolging op VOC, dat een mooie score van 228/6 had neergezet. De Schiedammers slaagden niet in die missie en gingen bij 191 all out. Bij Excelsior20 versus Quick/H moest de D/L rekenmethode eraan te pas komen om de Hagenaars als winnaars uit te roepen. Regen zorgde er voor dat de wedstrijd voor Excelsior werd ingekort tot 42 overs. Het leverde 124 runs (all out) op. Voor Quick werd het aantal overs terug gebracht tot 37. 113 Runs (zonder wicketverlies) wa ren goed voor de winst. Marine and Offshore Wij zijn op zoek naar een is een internationaal opererend technisch-commercieel bedrijf actief in de Scheepvaart en Offshore markt. Onze producten bestaan uit complete machines, onderdelen en onderhoud. Tevens verzorgen wij de logistieke afhandeling voor leveringen wereldwijd. gemotiveerde en enthousiaste: COMMERCIEEL MEDEWERKER BINNENDIENST (M/V) In deze uitdagende baan verricht je uiteenlopende werkzaamheden: uitwerken aanvragen van klanten aanvragen offertes bij leveranciers maken van offertes behandelen technische vragen m.b.t. aanvragen en uitgebrachte offertes invoèren van orders en levertijd controle logistieke werkzaamheden wij vragen: MBO denk- en werk niveau technisch inzicht nauwkeurig kunnen werken goede beheersing Nederlands en Engels in woord en geschrift e collegialiteit en doorzettingsvermogen absoluut géén 9 tot 5 mentaliteit ervaring met Word en Excel en Outlook goede contactuele vaardigheden rijbewijs is een pré, geen eis. wij bieden: een persoonlijke en prettige werksfeer in een jong en dynamisch team ervaring opdoen in een internationaal, wereldwijd handelsnetwerk (Europa, Afrika, Midden-Oosten, Verre-Oosten) contact met uiteenlopende nationaliteiten ruimte om je te ontwikkelen en zelfstandig te werken doorgroeimogelijkheden. Ie schriftelijke sollicitatie met C.V. kunt je sturen naar: S.S.G. Shipping Services B.V. T.a.v. Simon van Kampen Admiraal Trompstraat 27 3115 HK Schiedam Of per e-mail naar: simon@ssg.nl Kennisgeving beschikking Uitgebreide voorbereidingsprocedure Wet algemene bepalingen omgevingsrecht Onderwerp Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland hebben op 18 maart 2013 een aanvraag op grond van de Wet algemene bepalingen omgevingsrecht (Wabo) ontvangen van VLS-Group Pernis B.V. voor de inrichting aan de Propaanweg 75, 3196 KH Rotterdam-Vondelingenplaat. Het betreft een inrichting voor de aan- en afvoer, de op- en overslag en het afvullen van koopmansgoederen en (on)gevaarlijke afvalstoffen. De aanvraag betreft het uitbreiden van de inrichting met de activiteiten: het parkeren van vrachtwagens geladen met (gevaarlijke) stoffen; het stéllen van vrachtwagens in afwachting van verlading öp diverse plaatsen binnen de inrichting, geladen met (gevaarlijke) stoffen; het verwarmen van tankcontainers geladen met watergedragen polymeren in de winterperiode alsmede het overpompen van gevaarlijke en ongevaarlijke stoffen van IBC's naar vaten en omgekeerd. Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland hebben besloten de vergunning te verlenen. Naar aanleiding van ingekomen zienswijzen is de tekst van de beschikking gewijzigd ten opzichte vari de ontwerpbeschikking. Inzage U kunt de beschikking en overige van belang zijnde stukken tijdens kantooruren van 17 juli 2014 tot en met 28 augustus 2014 op de volgende plaatsen inzien: Bibliotheek Rotterdam, 5e etage, Hoogstraat 110 te Rotterdam, tijdens de openingsuren (maandag t/m vrijdag van 10.00 - 20.00 uur); de Stadswinkel Hoogvliet, Cloese 200 te Rotterdam-Hoogvliet (na telefonische afspraak: 14 010); de Stadswinkel Pernis, Vroomstraat 14 te Rotterdam-Pernis (maandag van 15.00 - 19.00 uur; dinsdag t/m vrijdag van 08.30 - 12.30 uur); het Stadskantoor van de gemeente Vlaardingen, Gemeentelijk Contactcentrum, Westnieuwland 6 te Vlaardingen; de DCMR Milieudienst Rijnmond, Parallelweg 1 te Schiedam (buiten en na deze periode uitsluitend na telefonische afspraak: 010 - 246 86 21). Beroep Binnen zes weken, ingaande de dag na de eerste dag van de terinzagelegging van de beschikking, kan bij de Rechtbank Den Haag, Sectie bestuursrechtspraak, Postbus 20302, 2500 EH Den Haag, beroep worden ingesteld door: belanghebbenden die zienswijzen hebben ingebracht tegen de ontwerpbeschikking; de adviseurs die advies hebben uitgebracht over het ontwerp van de beschikking; belanghebbenden die bezwaar hebben tegen de wijzigingen in de beschikking ten opzichte van de ontwerpbeschikking; belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet verweten kan worden geen zienswijzen te hebben ingebracht tegen de ontwerpbeschikking. Inlichtingen Mevrouw A.M. Eussen van de DCMR, telefoon: 010 - 246 81 06. Zaaknummer: 98418079, DMS-nummer: 21803281.

Het Nieuwe Stadsblad | 2014 | | pagina 10