ZOMER spel Nieuwe Haven het particuliere alternatief voor het verpleeghuis I yJieuwe Haven gemeente Schiedam Mededelingen en bekendmakingen vervolg ADVERTORIAL deweei 13 AUGUSTUS 2014 Overig Bekendmaking Wet ruimtelijke ordening Vaststelling Visie ruimte en mobiliteit, Verordening ruimte, Programma ruimte en Pro gramma mobiliteit Provinciale Staten van Zuid-Holland hebben op 9 juli 2014 de Visie ruimte en mobiliteit, de Verordening ruimte, het Programma ruimte en het Programma mobiliteit vastgesteld. Me de naar aanleiding van de ingediende zienswijzen, zijn daarbij wijzigingen aangebracht ten opzichte van het ontwerp. De Visie ruimte en mobiliteit, de Verordening ruimte, het Programma ruimte en het Programma mobiliteit beschrijven het beleid, de regels en de wijze van uitvoering voor het ruimtelijk en mobiliteitsbeleid van de provincie Zuid-Hollan'd. De documenten vervangen de huidige provinciale structuurvisie, de verordening ruimte en het provinciaal verkeer- en vervoersplan. De Visie ruimte en mobiliteit kunt u vinden én downloaden op de webpagina van de provincie www.zuid-holland.nl/vrm. De digitaal inzoombare kaarten volgens de digitale Wro-standaard kunt u vinden op deze webpagina en op www.ruimtelijkeplannen.nl. De Visie ruimte en mobiliteit is ook te bekijken bij "het Loket" van de provincie Zuid-Holland aan het Zuid-Hollandplein 1 in Den Haag. Uiterlijk 1 augustus kunt u de volledig bijgewerkte stukken vinden op de webpagina van de provincie: www.zuid-holland.nl/vrm. U kunt deze stukken alleen downloaden df raad plegen op de website. Er worden geen gedrukte exemplaren uitgegeven. Tegen de inhoud van de Visie ruimte en mobiliteit, de Verordening ruimte, het Programma ruimte en het Programma mobiliteit kan geen beroep worden aangetekend. Meer informatie Voor meer informatie of vragen kunt u terecht bij de afdeling Ruimte, Wonen en Bodem, telefoon 070 441 72 69 en 070 441 76 47, of via e-mailadres visieopzuidholland@pzh.nl of op de discussiewebsite https://structuurvisiezh.pleio.nl/. Lees de officiële bekendmakingen op °p vyPé deweekkrant.nl Nieuwe Haven is een kleinschalig particulier verpleeghuis voor dementerende en hulpbehoevende ouderen die niet meer zelfstandig kunnen wonen. Wanneer men niet meer zelfstandig kan wonen zijn de consequenties vaak zeer divers en ingrijpend. Men moet concessies doen aan persoonlijke levensstijl, wooncomfort, eigenwaarde en algemeen welbevinden. Nieuwe Haven biedt oude ren die zorg nodig hebben een goed en betaalbaar alter natief; wonen met een kleine groep medebewoners in een veilige en beschermde leef omgeving met professionele zorg, de benodigde struc tuur, aandacht en dienst verlening op maat. De zorg gaat tot op het niveau van verpleeghuiszorg. Men verblijft in een eigen appartement en ontvangt een zeer breed pakket aan zorg en dienstverlening af gestemd op persoonlijke behoeftes en wensen. Aan dacht, respect, veiligheid en geborgenheid zijn daarbij bnze uitgangspunten, goede zorg onze missie. Het zorgteam van de Nieuwe Haven bestaat uit helpende, ziekenverzorgsters en ver pleegkundige. Zij hebben veel ervaring in de zorg en zijn kundig in wondverzor ging en revalidatie na bijv. een heupoperatie. Verder heeft de Nieuwe Haven door de jarenlange ervaring een breed netwerk van zorgverleners om zich heen verzameld. Daardoor komen huisarts, fysiothera peut, ergotherapeut, dietiste en maatschappelijk werk bij ons in de Nieuwe Haven. Om het verblijf in de Nieuwe Haven zo prettig mogelijk te maken, wordt er regelmatig een wandeling gemaakt of wordt er een spelletje ge daan met een bewoner. Bij alle activiteiten staat de be hoefte van de individuele bewoner centraal. De Nieuwe Haven beschikt over een ruime huiskamer waar het gezellig vertoeven is. Bewoners kunnen elkaar hier ontmoeten en in de ge zellige eetkamer worden dè maaltijden genuttigd. De warme maaltijd wordt binnen de Nieuwe Haven zelf klaar gemaakt. Dit geeft vaak heerlijke geuren in huis en betekend dat de be woners een verse maaltijd rechtstreeks uit de keuken geserveerd krijgen. Natuurlijk zijn alle beno digde faciliteiten die nodig zijn om goede zorg te leve ren aanwezig op de Nieuwe Haven. U kunt hierbij denken aan hoog/laag bedden, til- liften en rolstoelen op maat. Als u interesse heeft om eens nader kennis te maken met het zorgteam van de Nieuwe Haven en de mogelijkheden wil bespreken, kunt u con tact op nemen met Ronald Oostlander te bereiken op 06 30166608. Ook kunt u kijken op www. nieuwehaven.org KORTOM; HEEFT U ZORG NODIG EN WILT U OOK NOG PRETTIG WONEN, KOM DAN KIJKEN OP DE NIEUWE HAVEN!!! Swoon^Lzorg voorziening Adres: Nieuwe Haven 153, 3117 AA Schiedam

Het Nieuwe Stadsblad | 2014 | | pagina 11