SCHIEDAM IN T KORT VIER DE ZOMER IN BRUISEND DELFT We hebben een groter huis nodig. Maar is een verbouwing financieel mogelijk? 7 De Hypotheker adviseert je over jouw mogelijkheden. Het Nieuwe Stadsblad woensdag 13 augustus 2014 17 Bloemschikken in 5 Molens In ontmoetingscentrum De 5 Molens kan er vrijdag 15 augustus aan bloemschik ken worden gedaan. De kosten zijn 6,00 voor deze workshop, opgeven kan in de 5 Molens. Neem wel zelf wel een schaaltje mee. Aan vang 14.00 uur. Wel even inschrijven bij het ontmoe tingscentrum, want er moe ten immers bloemen worden besteld, tel. 470 55 00. Bart Wirtz opent iazzpodium Waterweg Al zeven jaar lang zijn de jazzconcerten van Jazzpo- dium Waterweg een groot succes. De organisatoren presenteren met veel en thousiasme ookin2014/2015 weer tien prachtige concer ten. Op zondagmiddag 7 september start het achtste seizoen Jazzpodium Wa terweg met een grootheid in de Nederlandse jazz: alt saxofonist Bart Wirtz. De concerten worden voortaan op zondag in plaats van zaterdag georganiseerd en starten om 15.00 uur. Dit keer op het museumplein, toegang is gratis. Podiumcafe Graauwe Hengst In podiumcafe De Graauwe Hengst aan de Lange Haven dit keer een kort programma in verband met de zomerva kantie: donderdag 14 augus tus treedt vanaf 22.00 uur Kees van Bemmel solo op. Filmzomer in augustus Onder hetmotto 'Verk(n) ocht aan Schiedam' organiseert Wenneker Cinema in au gustus voor het eerst de filmzomer. De verstokte filmbezoeker kan natuurlijk niet een hele maand zonder. Daarom biedt Wenneker Ci nema de gelegenheid om ie dere vrijdag en zaterdag die ene mooie film nogmaals te zien, of in te halen als je hem gemist hebt. Vrijdag 15 en zaterdag 16 augustus draait daarom The Lunchbox in de grote zaal, een Indiase feel- goodmovie. Reserveren via de VVV of www.wenneker- cinema.nl. Voor in de agenda: Nieuwland Live Op zaterdag 13 september wordt er weer Nieuwland Live georganiseerd op het Dr. Willem Dreesplein van 12.00 tot 19.00 uur. Het word een dag met zang en dans uit verschillende culturen. Ook zal de wereldkeuken de bezoekers voorzien van bijzondere hapjes, is er een rommel - goede doelen- markt, zijn er leuke work shops voor de kinderen en laser-gamen voor de wat ou- Er zijn nog kramen beschik baar voor de goede doelen- markt, die kosten 15 euro per stuk. Toegang-is gratis. Mensen gezocht voor reünie De zesde klas van de Mar- tinusschool in Tuindorp/ Kethel uit 1961 organiseert een reünie op 20 september. Op dit moment ontbreken nog: José de Ruiter, Anne- mieke Blom, Henk Mosterd en Frank Hofman. Wie kent ze, weet waar ze wonen of wel ke achternaam de dames door een huwelijk gekregen hebben. Reacties graag naar: Catrien van Busschbach van der Maat, tel. 03 20 25 74 42 of 06 41 85 63 36 of mail: cvanbusschbach@xs4all.nl. Argos l'Entree in de zomer In augustus organiseert Ar gos l'Entrée weer leuke, zo merse themabijeenkomsten in Schiedam. Dit keer no digen wij senioren uit voor een gezellige zomerkoffie. Tijdens de zomerkoffie ver tellen wij alles over hoe u de zomer goed en gezellig door kunt komen. Leuke activiteiten in de buurt. De zomerkoffie is gratis toe gankelijk en natuurlijk staat er koffie klaar. De bijeen komsten vinden plaats op donderdag 14 augustus in Francois HaverSchmidt aan de Willem de Zwijgerlaan 35, waar vanaf 09.30 uur de zaal open is en donderdag 21 augustus in DrieMaas- Stede aan de Voorberghlaan 35 waar de zaal vanaf 13.30 uur open is. Voor meer in formatie: 427 83 90. Ook voor jou roeken we, volstrekroriafftankelijk, de optimale financiële oplossing. En alles is goed geregeld. en geniet van de vele events, een gezellig terras, live muziek, een boottocht door de grachten, een historische stadswandeling en/of de (antiek) markten! www.delftnlltoeristenl MAKKELIJK EN VOORDELIG PARKEREN Met de auto? Parkeer dan dichtbij het centrum in één van de parkeergarages. In de Zuidpoort en Marktgarage betaalt u slechts maximaal 8 euro per dag. Bij diverse ondernemers krijgt u bovendien bij besteding een parkeerkortingsbon. www.delft.nl/toeristen/reis_en_verblijf OP DE FIETS? Parkeer uw fiets gratis bij Biesieklette. www.biesieklette.nl MET HET OPENBAAR VERVOER? Binnen 10 minuten bent u vanuit Rotterdam en Den Haag in het centrum van Delft. O www.nieuwestadsblad.nl Meer informatie op hypotheker.nl Jazeker. De Hypotheker. Schiedam Broersvest 64 (010) 473 11 50

Het Nieuwe Stadsblad | 2014 | | pagina 17