Mededelingen en bekendmakingen O gemeente Schiedam 27 AUGUSTUS 2014 De gemeente Schiedam publiceert bij wijze van service elke woensdag een overzicht van haar (wettelijk verplichte) publicaties die-in de voorgaande week verschenen in de digitale gemeentebladen op www.officielebekendmakingen.nl. Deze website is het erkende kanaal voor de bekendmaking van de officiële gemeentelijke berichten. Voor eventuele bezwaar- en beroepstermijnen moet u uitgaan van de informatie op www.officielebekendmakingen.nl. Voor het inzien van (concept-)vergunningen, plannen en achterliggende documenten, kunt u een afspraak maken in het Klant Contact Centrum. Colofon Eindredactie Gemeente Schiedam Klant Contact Centrum Stadserf 1Schiedam Postbus 15013100 EA Schiedam i. www.schiedam.nl e. contact@schiedam.nl 1.14 010 f. (01Q) 473 70:21-— Openingstijden Klant Contact Centrum Alleen op afspraak ma en vrij van 8.30 -17.00 uur di van 8.30 -12.30 uur woe en do van 8.30 - 20.00 uur Maak uw afspraak online of bel APV Ontheffing geluidhinder i.v.m. werkzaamheden (hermarkeren perronranden) op het station Schiedam Centrum; (Overschieseweg, Parallelweg, Bran- dersbrug, Horvathweg, Professor Kamerling Onneslaan, Stationsstraat, Celciusstraat, Reaumurstraat, Doctor Zamenhofstraat, Fahrenheitstraat, Daltonstraat). Het college van burgemeester en wethouders heeft op 22 augustus 2014 aan Heijmans Wegen Wegspecialismen een ontheffing verleend van het verbod op het veroorzaken van geluidhinder op.grond van artikel 4.6 APV Schiedam 2013. De ontheffing wordt verleend voor de werkzaamheden die bestaan uit her hermarkeren van perronranden op het station Schiedam Centrum. De ontheffing geldt voor maandag 25 augustus 2014 en dinsdag 26 augustus 2014; beide dagen van 00.00 tot 06.00 uur, alsmede voor een reservenacht op vrijdag 26 september 2014 van 00.00 tot-06'.OO uur. Omwonenden kunnen door deze werkzaam heden geluidhinder ondervinden. Het college van burgemeester en wethouders heeft voorschriften aan de ontheffing verbonden om de overlast voor omwonenden zoveel mogelijk te beperken. Omwonenden hebben van opdrachtgever ProRail een informa tiebrief ontvangen. De ontheffing ligt vanaf 22 augustus 2014 voor 6 weken ter inzage bij.de balie van het Omgevingsloket, Stadserf 1,3 Aanvraag vergunning Southbeach Maasboulevard Bij de burgemeester van Schiedam is-een vergunning aangevraagd voor het organi seren van het evenement Southbeach (sport- en beweegactiviteiten op en rond een strandveld) op de Maasboulevard van 16 t/m 20 september 2014. Van 27 augustus 2014 t/m 10 september 2014 ligt een afschrjft van de bovenstaande aanvraag ter inzage bij het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf T.1 Verleende horecavergunning De burgemeester van Schiedam heeft op 18 augustus 2014 aan café 't Anker, Hoog straat 192 te Schiedam een exploitatievergunning, drank- en horecavergunning en aanwezigheidsvergunning verleend in verband met de ongewijzigde overname van Fahy's Irish Pub. Vanaf 27 augustus 2014 ligt een afschrift van de verleende vergunning, gedurende zes weken gerekend vanaf de datum van het besluit, ter inzage bij het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 13 Verleende evenementenvergunning De burgemeester van Schiedam heeft op 21 augustus 2014 de onderstaande vergun ning verleend voor het organiseren van een- Culturele bazaar op de Dr. Schaepman- singel 5 (eigen terrein van Sociale en Kulturele Islamitische Vereniging) te Schiedam op 24 t/m 26 oktober 2014. - Vanaf 27 augustus 2014 ligt een afschrift van de verleende vergunning, gedurende zes weken gerekend vanaf de datum van het besluit, ter inzage bij het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 1.3 Exploitatievergunning Verleende Exploitatievergunning Exploitatie terras "Lunchroom Lisa" Door de burgemeester is op 21 augustus 2014 een vergunning verleend op grond van artikel 2:28 van de Algemene Plaatselijke Verordening Schiedam ten behoeve van het plaatsen van twee terrassen voör het horecabedrijf "Lunchroom Lisa" aan de Mgr. Nolenslaan 598 te Schiedam. Vanaf 27 augustus 2014 tot en met 8 oktober 2014 ligt deze vergunning ter inzage bij het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 1.3 Horeca Evenementen Aanvraag vergunning Brandersfeesten 2014 Bij de burgemeester van Schiedam is een vergunning aangevraagd voor het organi seren van de Brandersfeesten 2014 in het centrum van Schiedam van vrijdag 26 t/m zondag 28 september 2014. Dit evenement zal o.a. bestaan uit muziek optredens, de brandersmarkt, kermis op het Stadserf en diverse kinderactiviteiten. Een afschrift van onderstaande aanvraag ligt van 27 augustus t/m 9 september ter inzage bij het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 1.1 Milieu informatie Wet bodembescherming; Besluit uniforme saneringen Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend dat op 20 augustus 2014 de volgende melding als bedoeld in de artikelen 28 en 39b van de Wet bodembescher ming is ontvangen van het team ingenieursbureau van de gemeente Schiedam. Deze melding betreft het voornemen de bodem op de locatie Hargalaan 8 (perceel Q 8439) te Schiedam (postcode 3118 JA) kadastraal bekend gemeente Schiedam sectie Q nummer 8439 (gedeeltelijk) bekend onder de code AA060602036 te saneren volgens het Besluit Uniforme Saneringen categorie immobiel (art. 1.2.a). Indien de melding in overeenstemming is met het Besluit uniforme saneringen kunnen de saneringswerkzaamheden binnen vijf weken na ontvangst van de melding aanvan gen tenzij binnen een termijn van circa 4 weken na ontvangst van de melding schriftelijk is medegedeeld dat de melding niet in overeenstemming is-met het Besluit uniforme saneringen. Indien de melding in overeenstemming is met het Besluit uniforme sa neringen moet de saneerder uiterlijk 12 maanden na ontvangst van de melding zijn aangevangen met de saneringswerkzaamheden. Deze mededeling betreft geen, beschikking in de zin van artikel 1:3 van de Algemene wet bestuursrecht (Awb). Het Besluit uniforme saneringen kent geen inspraak-, terin- zageleggings-, zienswijzen-, bezwaar- en beroepsprocedure naar aanleiding van de melding. Aangevraagde vergunningen en ontheffingen: hoe kunt u reageren? 1. Zienswijze college van burgemeester en wethouders Voordat de gemeente een besluit neemt over een aangevraagde vergunning, ontheffing of ander besluit kunt u hierop binnen zes weken (vanaf datum ter inzagelegging) mondeling of schriftelijk uw zienswijze indienen. U schrijft een brief naar het college van burgemeester en wethouders (postbus 1501, 3100 EA Schiedam) waarin u uw zienswijze op het voorgenomen besluit gemotiveerd uiteenzet. Voor een monde linge zienswijze neemt u telefonisch contact op met de gemeente Schiedam via 14 010. 2. Zienswijze gemeenteraad Voordat de gemeente een besluit neemt over een aangevraagde vergunning, ontheffing of ander besluit kunt u hierop binnen zes weken (vanaf datum ter inzagelegging) mondeling of schriftelijk uw zienswijze indienen. U schrijft een brief naar de gemeenteraad (postbus 1501, 3100 EA Schiedam) waarin u uw zienswijze op het voorgenomen besluit gemotiveerd uiteenzet. Voor een mondelinge zienswijze neemt u telefo nisch contact op met de gemeente Schiedam via 14 010. 3. Bezwaarschrift Belanghebbenden die het niet eens zijn met een besluit kunnen binnen 6 weken na datum waarop het besluit is genomen een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij het college van bur gemeester en wethouders (postbus 1501, 3100 EA Schiedam). In het bezwaarschrift dient in ieder geval uw naam, adres en telefoonnummer, de datum en een omschrijving van het betref fende besluit (kenmerk) te staan. Vergeet niet uw bezwaarschrift te ondertekenen. 4. Beroepschrift Rechtbank Rotterdam Indieners van een zienswijze die het niet eens zijn met het genomen besluit, kunnen hiertegen binnen 6 weken na verzending van het besluit een gemotiveerd beroepschrift indienen bij de Rechtbank Rotterdam (postbus 50951, 3007 BM). In het beroepschrift dient in ieder geval uw naam, adres en telefoonnummer, de datum en een omschrijvihg van het betreffende besluit (kenmerk) te staan. Vergeet niet uw beroep schrift te ondertekenen. Hieraan zijn kosten verbonden. 5. Beroepschrift Raad van State Indieners van een zienswijze die het niet eens zijn met het genomen besluit, kunnen hiertegen binnen 6 weken na publicatie van het besluit een gemotiveerd beroepschrift indienen bij de Raad van State (postbus 20019, 2500 EA Den Haag). In het beroepschrift dient in ieder geval uw naam, adres en telefoonnummer, de datum en een omschrijving van het betreffende besluit (kenmerk) te staan. Vergeet niet uw beroep schrift te ondertekenen. Hieraan zijn kosten verbonden. Aanvragen voorlopige voorziening Het indienen van een bezwaar- of beroep schrift voorkomt niet dat het besluit waartegen u bezwaar hebt, wordt uitgévoerd. U kunt dit proberen te voorkomen door, na indiening van uw bezwaar- of beroepschrift, een voorlopige voorziening aan te vragen bij de Rechtbank Rot terdam (sector Bestuursrecht) of bij de Raad van State. Hieraan zijn kosten verlponden. Lees de officiële bekendmakingen op

Het Nieuwe Stadsblad | 2014 | | pagina 14