Max Verstappen debuteert in Rotterdam Alexander Slapen kortingen! Extra hoge Alexander vindt u de volgende topmerken: Auping, Avek, Norma, Nolte, Pullman, Tempur, Vandyck etc. Alexander Slapen Escudostraat 11 2991XV Barendrecht T. 010 438 4163 l. www.slaapwel.nl Slapen O www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 27 augustus 2014 19 VKV City Racing pakt komende zondag uit met een superprimeur: Max Verstappen zal voor de eerste keer in een Formule 1 auto rijden! Vorige week werd bekend dat Verstappen (de zoon van Jos) volgend seizoen de allerjongste Formule i-coureur ooit gaat worden. En hij maakt zijn debuut dus in Rotterdam! ROTTERDAM - De carrière van de op 30 september 1997 geboren Max kent een steile opwaartse curve. Vanaf zijn zevende rijdt hij kartwedstrijden en rijgt hij de overwinningen en kam pioenschappen aan elkaar. Dat doet hij tot 2010, wan neer hij met twaalf jaar oud genoeg is om internationaal te mogen racen. De zeges en titels blijven élkaar op volgen en in 2013 volgt het hoogtepunt als Max pp 15- jarige leeftijd tot tweevou dig Europees kampioen en wereldkampioen karting wordt gekroond. Zandvoort Masters Na enkele succesvolle tests in de Formule Renault 2.0 debuteert Max begin 2014 in de autosport. De ambitieuze Max kiest voor een vervolg in het prestigieuze FIA For mula 3 European Champi onship en al in de tweede ronde wint hij zijn eerste F3- race. Na twee opeenvolgen de hattricks op Spa-Fran- corchamps en de Norisring staat de teller op dit moment - met nog twee ronden in het kampioenschap te gaan - op acht overwinningen en vijf podiumplaatsen. Daarnaast zegeviert de 16-jarige Max TIENJARIG JUBILEUM MET GROOTSTE RACETALENT VAN NEDERLAND dit jaar in de Zandvoort Masters. Algemeen directeur van de VKV Groep Chris Visscher: "Bij de VKV Groep zijn we echt uit ons dak gegaan toen we hoorden dat dit door kon gaan. Hoe gaaf is het als zo'n fantastisch talent zijn Formule 1 debuut maakt op het evenement waarvan je hoofdsponsor bent. We zijn erg hlij dat het is gelukt om het team van Infiniti Red Bull Racing op het al lerlaatste moment te veran deren naar-het zustertëam Scuderia Toro Rösso. De belangrijkste reden hiervoor is natuurlijk dat we willen vieren dat Max Verstappen vanaf 2015 voor dit team gaat rijden. Max is ongekend populair en. we vinden het dan ook erg mooi voor de Nederlandse racefans dat zij getuige kunnen worden van zijn Formule'1 debuut." Vorige week werd bekend dat Verstappen (de zoon van Jos) volgend seizoen de allerjongste Formule 1-coureur ooit gaat worden. En hij maakt zijn debuut dus in Rotterdam! "Het is natuurlijk prachtig dat we tijdens deze tiende jubileum editie het grootste racetalent van Nederland naar Rotterdam kunnen halen." Robert Heilbron Directeur Robert Heilbron van City Racing Rotterdam is zeer blij met de komst van Max Verstappen: "Het is natuurlijk prachtig dat we tijdens deze tiende jubileum editie het grootste racetalent van Nederland naar Rot terdam kunnen halen. We kijken dit jaar terug op tien jaar VKV City Racing en met Max Verstappen voegen we daar een prachtig nieuw hoofdstuk aan toe. Jonge talenten hebben bij ons in het verleden altijd de kans gekregen zich te tonen aan het grote publiek, we zijn natuurlijk erg trots dat Max juist bij ons in Rotterdam zijn debuut maakt." Burning Rubber De dag voor de tiende editie van VKV City Racing Rot terdam vindt de eerste uitvoering van Burning Rubber Live plaats. Onder andere het pas getrouwde koppel Eva Simons en Sidney Samson treden 30 augustus samen op. Met The Dirty Daddies, Nino Frankie, Baggi Begovic en natuurlijk een Formule 1 demonstratie is een gevarieerd en spectaculair programma neergezet. Kaar ten zijn te krijgen via de website van VKV City Racing: http://www.cityracing.nl/shop/. dij MieAdiiuer Diapen ma 13.00 uur -17.30 uur di/wo/do 9.30 uur -17.30 uur vr 9.30 uur - 21.00 uur za 10.00 uur -17.00 uur Ingang Auping Plaza Volg ons op

Het Nieuwe Stadsblad | 2014 | | pagina 19