Honderd gratis films in vier dagen ^m/mmÊKÊÊÊÊËÊ Niet uitgerust van de vakantie...!? PULLMAN Alexander Er is al een compleet uitgeruste Pullman boxspring vanaf - Alexander Slapen Escudostraat 11 2991XV Barendrecht T. 010 438 4163 I. www.slaapwel.nl Alexander Slapen is GOED uitgerust met de vakbekwame adviseurs Slapen O www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 3 september 2014 13 Wie van donderdag 27 tot en met zondag 30 november door het centrum van Schiedam wandelt, komt onderweg zeker honderden filmliefhebbers tegen. Drama en feelgood staan ook tijdens de feestelijke, tiende en - alweer - gratis editie van het Suikerzoet Film Festival centraal en dat trekt bezoekers van heinde en ver. Van de redactie SCHIEDAM - De vrijwilligers organisatie combineert in 4 dagen meer dan 100 films op 17 bijzondere historische locaties met live muziek en verschillende exposities. Een scala aan jeugdfilms, de Rode-loper-avond, de eerste Zilveren Traan en een roze Gay-night geven extra kleur aan dit jubileumjaar. Initiator van het festival, en grote organisator Edwin Spek raakt niet uitgepraat over alle feestelijkheden: "Op donderdagavond vindt de aftrap plaats met een Rode-Loper-avond waar aan professionele cocktail shakers van De Kuyper en live muziek een echte pre mière-sfeer geven. Kom dus feestelijk!" Op vrijdagavond wordt vanaf 23 uur de Roze Avond gevierd in de Koren beurs. "In samenwerking met de Homo Ambassa deurs Schiedam hebben we het subthema Gay Cinema ingevuld met acht prachtige gay films." De Sprockets musiceren die vrijdagavond live bij klassieke films van Buster Keaton en Charles Chaplin. Voor de echte filmliefheb- TIENDE SUIKERZOET FILM FESTIVAL VAN 27 TOT EN MET 30 NOVEMBER bers verzorgt Suikerzoet Film Festival een 24-uurs filmmarathon met de 10 beste Suikerzoet films van de afgelopen 10 edities. Za terdagavond is er weer een grootse afterparty. Dit keer met een bekende band en DJ. Dat wordt dansen tot in de kleine uurtjes in de Grote Zaal van het Wenne- kerpand. In diverse ruimten in het Wennèkerpand en de Bibliotheek Schiedam zijn films met zingende filmster ren te zien. Dit jaar is er aan fans ge vraagd via Facebook welke films zij graag wilden zien tijdens dit jubileum. Daaruit kwamen onder andere naar voren: Walk on Sunshine, Hartenstraat, Her, Ida, Phi- lemona, The Fault in Our Stars, Boyhood, Club Sand wich, Hector and the Search for Happiness, Rosie en L'Inconnu du Lac. Suikerzoet Film Festival Films kijken, bijvoorbeeld in De Grote Kerk in Schiedam. werkt al tien jaar met een ge weldige ploeg vrijwilligers. Ook alle beheerders van historische panden staan pal achter het festival. Som mige particulieren met grote patriciërswoningen zetten hun deuren open voor een onvergetelijke thuisbios coop. Met vijf horeca-gele- genheden worden speciale activiteiten variërend van een filmdiner tot een filmquiz. Op 5 november staat het complete overzicht van alle films en locaties op de web site www.suikerzoetfilmfes- tival.nl. Like ook Facebook: suikerzoetfilmfestival en blijf op de hoogte van alle nieuwtjes! Feelgood Het SuikerZoet Film Festival is een gratis feelgood-film- festival in Schiedam, dat in 17 schitterende historische locaties meer dan 100 films biedt. In de afgelopen tien jaar is het uitgebreid met muziek, dans en exposities. Van 27 tot en met 30 november bruist het centrum van Schiedam met feelgood films! De organisatie verwacht zo'n 10.000 bezoekers. Volg ons op B 1 ma 13.00 uur -17.30 uur di/wo/do 9:30 uur -17.30 uur vr 9.30 uur - 21.00 uur za 10.00 uur -17.00 uur Ingang AupingPlaza complete Pullman collectie! Deze Nederlandse kwaliteitsfabrikant maakt schitterende boxsprings en comfortabele matrassen. In de sfeervolle en rustgevende showroom staan onze voor u klaar.

Het Nieuwe Stadsblad | 2014 | | pagina 13