u i nta11 smileciinic Bezoek 13 sept.onze INFO Brandersfeesten voor kids MEDEWERKER BEDRIJFSBUREAU Wie kan helpen? Poëzie van de straat SunLightShop O www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 3 september 2014 16 Gaat u graag met mensen om en heeft u wekelijks een paar uurtjes vrij? Dan is vrijwilligerswerk bij Argos Services misschien wat. Dat is namelijk per direct op zoek naar enthousiaste vrijwillige begeleiders en chauffeurs die ondersteunen bij de uitstapjes van Argos ErOpUit. Interesse? Neem dan even contact op via nummer 427 83 go. SCHIEDAM - Tijdens de dertigste editie van de Brandersfeesten, van 26 tot en met 28 september, zal er bijzonder veel aan dacht voor de kinderen zijn. Zij kunnen zich in het centrum onder meer vermaken op een tech niekplein, de kermis en in het water. Voor de kleintjes komt er een kleine kermis, een demonstratieplein en heel veel wateractiviteiten. Ben je al wat ouder, dan is het techniekplein leuk om naartoe te gaan of om de verschillende theater- acts op de Hoogstraat te bekijken. Op het plein Huis te Riviere (bij Molen de Ka meel) staan brandweer- en politievoertuigen! opge steld. Kinderen mogen rondjes meerijden of er even in kijken en krijgen uitleg over het gebruik. De IRADO richt het kinder plein weer in met diverse behendigheidsactiviteiten voor de kinderen die, nadat ze alle stempels op de strippenkaart hebben behaald, weer een kleine blijk van waardering ontvangen. Kleine waterratjes kunnen op de Brandersfeesten meedoen met de Water- spelen. Op de Schie in het water rondom molen de Kameel zullen de Schiedamse scoutingver- enigingen gezamenlijk de waterspelen verzorgen. KomKids verzorgt het kinderprogramma op de wal. Houd de komende weken goed de website www. brandersfeesten.nl in de gaten. SCHIEDAM - Het fotogenieke Schiedam is een nieuw bij zonder evenement rijker: van 17 t/m 26 oktober vindt daar het tweede Fotofestival Schiedam plaats, met als thema fotografie en litera tuur. Laat je verrassen door het fotografisch verleden, heden en toekomst van Schiedam en dompel jezelf tien dagen lang onder in de Schiedamse wereld van woord en beeld. Tot en met 3 oktober kun je foto's inzenden voor deze fo towedstrijd. Per deelnemer kunnen maximaal 5 foto's ingezonden worden naar info@fotofestivalschiedam. nl. The Beauty and Health Company Sun Sunless Collagen Health SunLightShop is een gerenommeerd bedrijf in zonne-apparatuur, lampen, cosmetica en accessoires. Wij onderscheiden ons in de markt door een uitstekende productkennis en klantgerichte dienstverlening. Wij zoeken per direct, voor 40 uur in de week, een: Junior Logistiek en Technisch Medewerker De functie: Je functie bevat diverse werkzaamheden die allen te maken hebben met de technische aspecten van het vak. Zoals het vervangen van zonnebankonderdelen, het oplossen van technische storingen en het installeren van zonne-apparatuur. Je werk dus voornamelijk op locatie. Het profiel: Je bent stressbestendig, flexibel, zeer klantvriendelijk en hebt een sterk verantwoordelijkheidsgevoel en geen 9 tot 5 mentaliteit. Verder ben je technisch opgeleid, sta je aan het begin van je carrière en ben je in het bezit van een rijbewijs B. Lijkt het ie wat? Stuur je motivatie, CV en pasfoto naar: SunLightShop, t.a.v. Esmée, Hoogstad 205-207, 3131 KX Vlaardingen, of mail naar esmee@sunlightshop.nl Vragen? Bel 010 - 234 18 28 sterk plaat- en constructiewerk Quintal is gespecialiseerd in het leveren van metaalproducten aan kassenbouwbedrijven en andere toeleve ranciers. Circa 20 medewerkers bedienen vanuit een goed geoutilleerd pand, gevestigd in het centrum van het Westland, onze klanten die gevestigd zijn in de regio. In verband met een verdere professionalisering van de organisatie zijn wij op zoek naar een: Je wordt samen met een klein team ingezet voor het gehele ordertraject van intake tot en met op levering van de order rekening houdend met de specificaties en de kwaliteitseisen die de opdracht gever aan het product stelt. Je houdt je onder meer bezig met het tekenen en uitwerken van de beno digdheden in tekenprogramma's als AutoCad en PTC Creo Elements, het maken van plaatuitstagen in zowel 2D als ook in 3D en het vervaardigen van ponsprogramma's. Daarnaast word je ingezet voor het maken van calculaties, offertes en het bestellen van materialen. Het spreekt vanzelf datje intensief overlegt met de klant en de verschillende leveranciers. De juiste kandidaat beschikt over minimaal een HBO werk- en denkniveau, bij voorkeur HBO werktuigbouw. Ervaring en goed zelfstandig kunnen werken zijn belangrijke selectiecriteria. Het spreekt vanzelf datje Word en Excel uitstekend beheerst, accuraat en een echte teamplayer bent. Kortom bij uitstek een baan voor een schoolverlater maar ook voor een kandidaat met enige jaren ervaring. Het spreekt vanzelf dat de arbeidsvoorwaarden goed zijn bij dit moderne goed geoutil leerde bedrijf. Kandidaten kunnen middels een mail of brief reageren naar Wim Beekenkamp Bovendijk 34, 2295 RZ Kwintsheul, mailadres: beekenkamp@quintall.nl. Telefonisch bereikbaar op nummer 0174 - 292655 of 06- 53829253 www.smileclinic.n WIJ ZIJN GEVESTIGD IN Gouda Lekkenburg 2-01 2804 XC Gouda Rotterdam Ommoord Niels Bohrplaats 15 3068 JK Rotterdam Rotterdam IJsselmonde Keizerswaard 23 3078 AL Rotterdam Vlaardingen Reigerlaan 36 3 f36 JKVIaardingen Openingstijden Ma, t/m Do. van 08.15 tot 16,45 uur Op vrijdag van 08.15 tot 14.45 uur Wilt u graag meer weten of heeft u vragen over onze tandheelkundige behandelingen en mogelijkheden? Dan bent u van harte welkom op zaterdag 13 september tussen 10 en 15 uur in al onze SmileClinic vestigingen. Wij informeren u graag over alle aspecten van kunstgebitten, KLIKgebitten, (implantaat)kronen en andere restauratieve en tandheelkundige oplossingen, maar ook over behandelingen onder narcose. "Restauratieve" tandheelkunde Als SmileClinic zijn wij al meer dan 25 jaar een toonaangevende kliniek op het gebied van tandheelkunde en tandtechniek. Dagelijks is een uitgebreid team van behandelaren, assistentes en tandtechnici actief om gebitten en protheses van klanten, zowel functioneel als esthetisch, te optimaliseren en te behouden. Als u wilt ook voor u! In onze vestiging Ommoord kunt u ook terecht voor "gewone" tandheelkunde. Voor 'gewone' tandheelkunde zoals: periodieke controles, gaatjes vullen, wortelkanaal behande lingen, et cetera, nemen wij momenteel patiën ten aan op onze locatie Ommoord. Wie zich nu inschrijft, ontvangt een leuk welkomstgeschenk. "Narcose" behandelingen Het kan zijn dat u bang bent om een tandarts te bezoeken. Hierdoor is uw gebit mogelijk verwaarloosd. Als SmileClinic bieden wij daarom de mogelijkheid om uw gebitsbehandeling uit te laten voeren onder volledige narcose. Spreek eens af voor een vrijblijvend advies of schrijf u in via onze website (www.smileclinic.nl). Kunstgebitten en KLIKgebitten Waarschijnlijk worden vanaf I januari 2015 het 'eigen risico' en de 'eigen bijdrage' voor kunstgebitten weer aangepast! Voorkom dat u straks meer moet betalen en laat u nog dit jaar behandelen. Schrijf u op 13 september in voor het aanmeten van een nieuw'kunst' of'KUK'gebit en ontvang van ons een waardecheque. Gespreide betaling De kosten voor uw eigen risico, of van behande lingen die niet vanuit de basisverzekering worden gedekt, kunnen hoog oplopen. Daarom bieden wij u mogelijkheden voor een gespreide betaling Ontvang een cheque t.w.v. 100,- die u kunt verzilveren na een volledige (klik)prothesebeh; - 760 5005 Tot ziens op zaterdag 13 september bij één van onze vestigingen! U komt toch ook?

Het Nieuwe Stadsblad | 2014 | | pagina 16