Het Gaasterlands Kruiden varken! De Facebookpagina van Slagerij Cees Groeneveld... Deze maand hebben wij een Ludieke Actie: RAAD HET GEWICHT! 30 september maken wij de winnaar bekend! De spaarkaartactie voor september voor u als trouwe klant en u als nieuwe klant! Slagerij Cees Groeneveld St. Liduinastraat 77 Schiedam tel. 010-4267985 Na 42 jaar werkzaam te zijn geweest in de slagerij geven Cees en Petra Groeneveld het stokje door aan Ferry en Carla Roks. Wij laten dit natuurlijk niet zomaar aan ons voorbij gaan. Zaterdag 6 september van 10.00 tot 16.00 kan iedereen onder het genot van een hapje en een drankje bij onze winkel voor de deur afscheid nemen van Cees en Petra. Wij hopen dat wij van u net zoveel vertrouwen kunnen krijgen als zij in al die jaren van u hebben gehad. Slagerij Groeneveld gaat over op dit (H)eerlijke varkensvlees met de Authentieke smaak van vroeger. Daar wij u nog beter vlees willen verkopen van dieren die Diervriendelijk zijn opgegroeid stappen wij over op het Gaasterlands Kruidenvarken. Het vlees is eerlijk, echt nuchter en puur van smaak zoals onze Grootouders het vroeger gewend waren. Dit (H)eerlijke malse vlees kunt u ook zaterdag bij ons proeven voor de winkel. Onze buiten kok legt het u graag allemaal uit. En geeft u een flyer mee over de oorsprong van dit varken. Zoals u al jaren gewend bent van slagerij Groeneveld gaan ook wij natuurlijk verder met het heerlijke rundvlees uit Twente!!! Pure malse kwaliteiten een eerlijke leefomgeving waar wij achterstaan. Na het bezoek jongsleden aan het bedrijf en boerderijen heeft ons geleerd dat deze kwaliteitsrunderen een goede leefomgeving hebben en in alle rust en vrijheid kunnen opgroeien. Geen haastige massa productie. Maar respectvoor het welzijn en opgroeien van het dier. Onze dochters hebben samen met ons fijne en leerzame dagen gehad op de boer derij van het Gaasterlands kruidenvarken en op de boerderij waar onze Runderen opgroeien. Op deze pagina kunt u dagelijks de lekkerste producten zien en bijna proeven en ruiken. Vele zien dat al voorbijkomen maar ook wij zoeken NIEUWE vrienden die dat graag willen krijgen op facebook. Raad het gewicht van dit varken en degene die er het dichtste bij zit wint dit varken geheel GRATIS! (Wij maken het voor u winkelklaar en verpakt in porties) SPELREGELS: Like onze hoofdpagina (Slagerij Cees Groeneveld) Raad het gewicht Deel het zoveel mogelijk met uw vrienden In de maand september krijgt u bij elke besteding van 10,- een sticker. Als u de spaarkaart vol heeft (20 stickers) kunt u deze bij ons verzilveren vooreen (H)eerlijke varkens filet rollade van 1 kilo. Zo maken wij het wel heeel smakelijk voor u in de maand september.

Het Nieuwe Stadsblad | 2014 | | pagina 9