Sudoku 3 9 t T 1 6,178 5 I 8 2 7 6 5 4 1 4 1 7 6 3 2 5 9 3 _7_ _6_ 8 9 5 8 1 ~6~ 3 7 5 4 9 2 Wij willen u graag nog beter leren kennen! Zuid llL Gemeente Rotterdam provincie Holland ssnm Rotterdam The Hague V Airport O www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 17 september 2014 20 Verleende omgevingsvergunning voor het plaatsen van een fietsbrug, Sydneystraat (gemeente Rotterdam) en Polderdwarsweg (gemeente Schiedam) Het College van Burgemeester en Wethouders van de Gemeente Rotterdam maakt bekend dat zij de volgende omgevingsvergunning heeft verleend (art. 2.1 en 2.2. Wet algemene bepalingen omgevingsrecht). - Het plaatsen van een fietsbrug om de Sydneystraat in Rotterdam en de Polderdwarsweg in Schiedam met elkaar te verbinden (datum besluit 26-08-2014, dossiernummer OMV. 14.05.00359). Bezwaar bij verleende reguliere omgevingsvergunningen Belanghebbenden kunnen tegen het verleende besluit binnen zes weken na datum van verzending ervan een gemotiveerd en ondertekend bezwaarschrift indienen bij het college van Burgemeester en Wethouders, t.a.v. de Algemene Bezwaarschriftencommissie, Postbus 1011, 3000 BA te Rotterdam. U kunt, indien u een bezwaarschrift bij het college heeft ingediend, een verzoek om voorlopige voorziening (schorsing) indienen bijRechtbank Rotterdam, sector Bestuursrecht, Postbus 50951 3007 BM te Rotterdam. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschuldigd. KENNISGEVING ontwerpbesluit tot wijziging van de reglementen van bestuur voor de waterschappen Delfland, van Schieland en de Krimperwaard en Hollandse Delta ontwerpbesluit tot wijziging van de Waterverordening Zuid-Holland Terinzagelegging van: ontwerpbesluiten tot wijziging van de reglementen van bestuur voor de waterschappen Delfland, van Schieland en de Krimpenerwaard en Hollandse Delta ontwerpbesluit tot wijziging van de Waterverordening Zuid-Holland Van 22 september 2014 tot en met 3 november 2014 kunnen belanghebbenden schriftelijk of mondeling een zienswijze omtrent de ontwerpbesluiten naar voren brengen. De belangrijkste wijzigingen in de reglementen van bestuur zijn: de bepaling omtrent de benoeming van de vertegenwoordigers in het algemeen bestuur door dè Kamer van Koophandel wordt aangepast; de bepaling omtrent het tijdstip van benoeming van de leden van het dagelijks bestuur na de verkiezingen wordt geschrapt (dit wordt geregeld in de gewijzigde Waterschapswet); de toezendplicht van besluiten aan de provincie wordt aangepast; De belangrijkste wijzigingen in de Waterverordening zijn: de bepaling omtrent de normering voor wateroverlast wordt aangepast; de voorbereidingsprocedure voor leggerwijzigingen wordt aangepast; de procedure voor de peilbesluiten wordt aangepast; de instructieregel voor grondwater wordt geschrapt; de bepaling omtrent de goedkeuring van het waterbeheerplan wordt geschrapt. Waar en wanneer kunt u de ontwerpbesluiten inzien? Van 22 september 2014 tot en met 3 november 2014 liggen de ontwerpbesluiten, met de daarbij behorende toelichting, tijdens kantooruren ter inzage op het kantoor van: de provincie Zuid-Holland, Zuid-Hollandplein 1, Den Haag, (het löket); het hoogheemraadschap van Delfland (Phoenixstraat 32, Delft), het waterschap Holland se Delta (Handelsweg 100, Ridderkerk) en het hoogheemraadschap van Schieland en de Krimpenerwaard (Maasboulevard 123). U kunt de ontwerpbesluiten ook downloaden via de website van de provincie Zuid-Holland (www.zuidholland.nl/terinzage) Hoe dient u een zienswijze in? Gedurende de inzagetermijn kunt u uw zienswijze op de ontwerpbesluiten schriftelijk of mondeling indienen. Schriftelijk: U kunt uw reactie onder vermelding van zienswijze reglement/verordening Rijnland sturen naar onderstaand adres: Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland, Directie Leefomgeving en Bestuur/Afdeling Water en Groen, mw L. de Vrueh, Postbus 90602, 2509 LP Den Haag. Mondeling: Voor het mondeling inbrengen van een zienswijze kunt u een afspraak maken met mw. L. de Vrueh, tel: 070-441 6591 Tips voor zienswijze Maak uw zienswijze zo concreet mogelijk. Geef daarbij aan op welk onderdeel van het ontwerpbesluit uw zienswijze betrekking heeft en wat uw motivering is. Vermeld ook uw naam, adres en telefoonnummer. Vervolg leder die een zienswijze heeft ingediend ontvangt de Nota van Beantwoording met alle zienswijzen, voorzien van een reactie. De zienswijzen kunnen leiden tot aanpassing van de ontwerpbesluiten. Provinciale Staten van Zuid-Hollandstellen uiteindelijk het besluit tot wijziging van de reglementen en het besluit tot wijziging van de Waterverordening Zuid- Holland vast. Meer informatie Voor meer informatie kunt u terecht bij mw L. de Vrueh van de provincie Zuid-Holland, tel 070-4416591 en de website van de provincie Zuid-Holland. www.rotterdamthehagueairport.nl/buren beperkt aantal PLAATSEN wees er SNEL BIJ! ■- rf 1 Woont u in de buurt dan bent u van harte uitgenodigd! Tijdens een avondvullend buren programma maakt u, samen met uw naaste omwonenden (nader) kennis met Rotterdam The Hague Airport. U krijgt tijdens deze avond informatie over de specifieke toekomstplannen van Rotterdam The Hague Airport en u maakt kennis en gaat in gesprek met medewerkers van Rotterdam The Hague Airport, de Gemeente Rotterdam, De Luchtverkeersleiding Nederland en de DCMR. 24 september 28 oktober 27 november 2 december Schiedam Vlaardingen en Maassluis Delft Algemene informatieavond Via www.rotterdamthehagueairport.nl/buren kunt u zich aanmelden. Voor vragen zijn wij telefonisch bereikbaar via (010) 446 3537 (ma t/m do: van 10.00 - 14.00 uur). Mocht u niet in de gelegenheid zijn om op een specifieke regio avond aanwezig te zijn, dan kunt u vanzelfsprekend ook onze algemene avond op 2 december bijwonen. Alle 2500 medewerkers kijken er naar uit u op Rotterdam The Hague Airport te mogen begroeten.

Het Nieuwe Stadsblad | 2014 | | pagina 20