DE NIEUWE CARAVANS ZIJN BINNEN! Kinderopvangtoeslag binnen 3 maanden na start aanvragen Gezellig meezingen bij BF Campo ife 2015 MODELLEN KNAUS ERIBA DETHLEFFS AMPOLIFE Kinderboekenweekfeest Radboud in Spaland INTRODUCTIE PRIJZEN VANAF: Ontdek de omgeving Zoetermeer - Den Haag Win een tweedaags -ÏÏÏ wintersprookje in Willingen Golden Tulip O www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 17 september 2014 33 SCHIEDAM - Tijdens de 60e Kinderboekenweek (1 t/m 12 oktober) organiseert de Bibliotheek Schiedam twee activiteiten voor kinderen en hun ouders. De Kinderboekenweek be gint op woensdag 1 oktober van 13.30 tot 17.00 uur met groot feest voor alle kinde ren van 4 tot 12 jaar in de Bi bliotheek aan het Stadserf. Het Feestprogramma bestaat uit twee voorstellingen: om 13.30 uur met jeugdboeken schrijver Rian Visser (voor kinderen 4-7 jaar) en om 15.30 uur met schrijver Erik van Os (voor kinderen 7-12 jaar). Daarnaast zijn er aller lei knutsel workshops, spel letjes en een echte fotograaf die de kinderen samen met een styliste van hun mooi ste kant fotografeert. Voor de voorstellingen zijn gratis kaarten af te halen bij de Bibliotheek aan het Stad serf en de Bibliotheek in de Klinker. Ben er op tijd bij want er is een beperkt aan tal plaatsen. Deelname aan alle activiteiten zijn gratis. Op zaterdag 11 oktober van 14.30 tot 16.00 uur kunnen kinderen (vanaf 8+) samen met hun vader naar Sterke Verhalen - Vaders Voor Le zen on tour komen. Deel name is gratis. Aanmelden via: verdieping@debiblio- theekschiedam.nl. SCHIEDAM - Met de 30e edi tie van de Brandersfeesten pakt de organisatie uit met een spectaculaire jubile umshow met lasershow en vuurwerk en optredens van shantykoren. Diverse buitenpodia met live mu ziek bij de horeca van on der andee Tapperij Het Weeshuis, Café de Unie, Café Sjiek en de horeca op de Grote Markt maken het programma compleet en zorgen ervoor dat er zowel overdag als in de kleine uurtjes van mu ziek genoten kan worden. Op verschillende plekken treden de shantykoren op. Bekende namen als Buitengaats, Shantykoor Vlaardingen, Pitaren- koor De Stormvogelsop en Shantykoor Stuurloos ontbreken niet en laten het publiek genieten op de Grote Markt, het Land van Belofte en bij de Ko renbeurs. Vrolijke liederen over de liefde en over de zee nodigen het publiek uit om uit volle borst mee te zingen. De horeca in de binnenstad werkt mee aan het aanbod van live mu ziek op de buitenpodia. Tapperij Het Weeshuis, Café de Unie, Café Sjiek en de horeca op de.Grote Markt hebben na al die jaren een vast publiek, dat elk jaar groeit met weer een nieuwe genèratie. De programmering door de meer dan 16 horecaonder nemers is onderscheidend te noemen. Als kers op de jubileumtaart is er de Ju bileumshow. Op zaterdag van 19.30 uur tot 22.00 uur is iedereen welkom om deze onvergetelijke show mee te beleven! SCHIEDAM - Op zaterdag 20 september speelt het or kest van muziekvereniging St.Radboud op het grote plein in winkelcentrum Hof van Spaland. In het kader van de pro- motie-campagne "Wij zijn Radboud" laat de Kethelse muziekvereniging extra van zich horen tijdens haar 125-jarig bestaan. Vanaf 14.00 uur is het genieten van mooie klanken en bekende melodieën, gespeeld door hout- en koperblazers. Meer informatie over mu ziekvereniging St.Radboud is te vinden op de eigen website: www.sintradboud. nl! Daar komt je vakantie tot leven! CARAVANS CAMPERS VOUWWAGENS RECREATIE Langeweg 1A, 3274 LZ Heinenoord (Bedr.park Heinenoord) 0186-60 40 00 www.campolife.nl Gaat uw kind naar de kinder opvang? Dan kunt u recht hebben op kinderopvangtoeslag. Sinds 1 januari 2014 is het belangrijk dat u de toeslag aanvraagt binnen 3 maanden na de maand, waarin de opvang van uw kind is begonnen. Zo loopt u geen maand kinderopvangtoeslag Op tijd aanvragen Een voorbeeld: uw kind gaat vanaf 1 september 2014 naar de kinderopvang. Als u over de maand september kinder opvangtoeslag wilt hebben, dan moet u uiterlijk 31 de cember 2014 de aanvraag in dienen. Dient u de aanvraag later in, bijvoorbeeld op 31 januari 2015? Dan ontvangt u over de maand september geen kinderopvangtoeslag, maar wel over de maanden oktober, november, decem ber 2014 en januari 2015. Wat is kinderopvangtoeslag? Kinderopvangtoeslag is een tegemoetkoming van de overheid in de kosten van 3-daags openingsarrangement kinderopvang. U kunt recht hebben op deze toeslag als u en uw partner werken of een opleiding, een traject naar werk of een inburgerings- cursus volgen bij een gecer tificeerde instelling. Een an dere voorwaarde is dat uw kind naar een geregistreerd kinderdagverblijf gaat. De overige voorwaarden vindt u op toeslagen.nl. Hoogte van de toeslag De hoogte van de kinder opvangtoeslag wordt be- Ga snel naar www.deweekkrant.nl/actie paald door uw inkomen en dat van uw eventuele part ner, het aantal kinderen dat naar de opvang gaat en het aantal uren, dat u recht hebt op kinderopvangtoeslag. www.toeslagen.nl U kunt de kinderop vangtoeslag aanvragen via 'Mijn toeslagen' op www.toeslagen.nl. Vraag deze toeslag op tijd aan en loop geen maand kinderopvang toeslag mis. Golden Tulip Zoetermeer- Den Haag Ontdek dit nieuwe hotel en de veelzijdige omgeving door een bezoek te brengen aan het Mauritshuis in Den Haag of uitwaaien in Seheveningen. 3-daags openingsarrangement Welkomstdrankje 2 overnachtingen in een van onze nieuwe comfort kamers 2x uitgebreid ontbijtbuffet Gratis parkeren bij het hotel Den Haag'shopping guide' Kortingsvoucher voor Madurodam èn Mauritshuis Voor informatie en/of boeken bel 079-3203160 of mail reservations@goldentulipzoetermeercentre.nl Dit arrangement is geldig tot aankomst 31.1.15. Dit is exclusief toeristenbelasting i 3,06 p.p.p.n. en op basis van beschik baarheid. Prijs op basis van een tweepersoonskamer, toeslag éénpersoonsgebruik 30,00 per arrangement. webwinkel.deweekkrant.nl Categorie reizen hotelovernachtingen

Het Nieuwe Stadsblad | 2014 | | pagina 33