U hoort goed, maar u verstaat slecht? SCHQEHMRRJM smileclinic Mooie tanden en een stralende lach! Test nu nieuw revolutionair boortoestel uit de Verenigde Staten. Ervaar zelf de ongeëvenaarde geluidskwaliteit en het optimale draagcomfort. Gratis en vrijblijvend. Restauratieve tandheelkunde biedt via een compleet behandelplan vergaande mogelijkheden om tegemoet te komen aan al uw esthetische en functionele wensen. Maak nu een afspraak voor een vrijblijvend gratis advies! 3 www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 24 september 2014 10 j Dagelijks merken veel mensen dat ze moeite hebben om gesprekken te volgen. Ze horen de spreker wel, maar verstaan niet goed wat er gezegd wordt. De oorzaak is vaak een beschadiging in het binnenoor. Hierbij maken omgevingsgeluiden, slechte akoestiek, onduidelijke sprekers en achtergrondmuziek het verstaan extra lastig. Beschadiging binnenoor Haarcellen in het binnenoor zorgen voor aanpassingen in het geluid. Als deze cellen beschadigd zijn, hoort u zachte geluiden nog zachter en harde geluiden juist harder! Door hinderlijke omgevingsgeluiden zijn gesprekken dan niet goed te verstaan. De revolutionaire hoortoestellen van Selectie lossen dit probleem doeltreffend op. Optimale compensatie Hoortoestellen van Selectie herkennen en analyseren geluiden razendsnel en zeer nauwkeurig. Dit maakt het mogelijk om exact de juiste versterking te geven die nodig is voor optimale compensatie van "De deelnemers aan ons onderzoek kunnen de nieuwste hoortechnieken van de Selectie toestellen twee weken geheel vrijblijvend uitproberen. Thuis, onderweg, in de vrije natuur of bij een concert. U hebt alle tijd om van de vele functionaliteiten te genieten. ing. Marianne Knot Productspecialist de beschadiging in het binnenoor. Horen wordt weer verstaan. Sublieme geluidskwaliteit De speciaal in de Verenigde Staten ontwikkelde Selectie toestellen zijn voorzien van de meest geavanceerde technologie. Hierdoor is het geluid van een ongeëvenaarde kwaliteit. Het geluidsspectrum is zeer breed, tot wel 14 kHz. Andere merken komen meestal niet verder dan 10 of 12 kHz. Hier komt bij dat de krachtige luidspreker zeer dicht bij het trommelvlies zit. Dit zorgt voor een optimale geluidsoverdracht en een ultieme hoorervaring. Zo geniet u weer van alle gesprekken! Bovendien zorgt het unieke zachte materiaal voor een hoog draagcomfort. U merkt nauwe lijks dat u een hoortoestel draagt. Testpersonen gezocht! Selectie is in Nederland uitsluitend verkrijgbaar bij Schoonenberg. Voor dit revolutionaire hoortoestel zoeken wij testpersonen. Herkent u de beschreven situatie, wilt u weer goed horen en deze nieuwe technologie in de praktijk testen? Dan nodigen we u uit voor ons onderzoek. U kunt dan de Selectie toestellen 2 weken gratis en vrijblijvend uitproberen in verschillende luistersituaties. Het onderzoek sluiten we af met et kort interview. Hierin vragen we u naar uw bevindingen. Bent u geïnteresseerd? Meldt u zich dan aan als testpersoon vóór 10 oktober. Bel 0900 - 0626 (15 cpm) of ga naar www.schoonenberg.nl/testen. Deelname is gratis en geheel vrijblijvend! Ontdek zelf welke grote voordelen de nieuwe Selectie voor u heeft. Meld u vandaag nog aan! Wilt u mooie en goede tanden? Dari bent u welkom bij SmileClinic voor een gratis advies. Aanmelden kan telefonisch op: 010- 7605005. Online aanmelden kan ook op: www.smileclinic.nl www.smileclinic.n Wij ZljN GEVESTIGD IN Gouda Lekkenburg 2-01 2804 XC Gouda Rotterdam Ommoord Niels Bohrplaats 15 3068 JK Rotterdam Rotterdam Ijsselmonde Keizerswaard 23 3078 AL Rotterdam Vlaardingen Reigerlaan 36 3136 JKVIaardingen Openingstijden Ma. t/m Do. van 08.15 tot 16.45 uur Op vrijdag van 08. i 5 tot 14.45 uur Bel. 010 - 760 5005 Esthetisch en functioneel. De restauratieve tandheelkunde heeft de laatste jaren een enorme vlucht genomen, zodat er met behulp van facings, (implantaat)kronen, bruggen of andere uitneembare constructies kwalitatief hoogwaardige cosmetische restauraties aan een gebit kunnen worden uitgevoerd. Esthetisch gezien zijn het vooral de vorm en de licht- en kleurechtheid, waardoor u straks weer gelukkig in de spiegel kijkt en voluit kunt lachen. Maar even nadrukkelijk wordt rekening gehouden met de oppervlaktestructuur en het feit dat de "kroon" de kauwkrachten goed kunnen weerstaan. Alles onder één dak. Wij zijn ons ervan bewust dat mooie tanden en een stralende lach uw visitekaartje zijn en dat uw lach geen schaamtegevoel mag veroorzaken. Onze kijk op maatwerk resulteert dan ook altijd in perfect passende oplossingen. Dit is vooral te danken aan een direct contact met de patiënt, omdat de behandelruimten van SmileClinic en ons tandtechnisch laboratorium zich onder één dak bevinden. Niet alleen kronen zijn daardoor vaak dezelfde dag klaar, ook een 'klik'gebit kan in veel gevallen op één dag worden geplaatst. Onze vestiging Rotterdam-Ommoord neemt nieuwe patiënten aan voor gewone tandheelkunde. (Halfjaarlijkse controles, tandsteen, gaatjes, wortelkanaalbehandelingen, et cetera.) Narcose. Zoals veel mensen heeft u misschien angst voor de tandarts en liet u een regelmatige gebitscontrole achterwege met als mogelijk gevolg dat uw tanden pijn doen en los in de kaak staan. Uit schaamte durft u daardoor niet meer vrijuit te lachen. Onze behandeling onder volledige narcose is dan misschien een optie voor u. Gespreid betalen. Ondanks een mogelijke gedeeltelijke vergoeding vanuit de basis- en/of aanvullende verzekering, kunnen de kosten van uw eigen risico, eigen bijdrage of behandelingen die niet worden gedekt, hoog oplopen. SmileClinic biedt u verschillende mogelijkheden voor gespreide betaling. edukans

Het Nieuwe Stadsblad | 2014 | | pagina 10