Brandersfeesten, Irado u, een schone én gezellige combinatie! irado SooSSoa Tot ziens op de Brandersfeesten! os ladmefaaz Jvs Q6banoow beldzbsfi? swuail/l tsH Iri.baldzbiifcawuain.tf Net als de meeste Schiedammers, verheugt Irado zich ook dit jaar weer enorm op het grootste evene ment van de stad. We doen er dan ook alles aan om het schoon, overzichtelijk én natuurlijk gezellig te laten verlopen! En ook dit jaar komt u ons niet al leen tegen in actie. Op zaterdag en zondag kan iedereen - groot maar vooral ook klein - kennismaken met ons werk op het Irado Spelletjesplein. U vindt ons dit jaar aan het Huis te Riviere: hoek Broersvest Overschiese- straat. U komt toch ook? Sr Om door een ringetje te halen! Als Irado het vuil heeft opgehaald ziet de stad er weer uit om door een ringetje te halen. Doe mee en gooi het afval in de vuilniswagen. j Achter het stuur Neem zelf maar eens plaats achter het stuur van een echte Irado-wagen. Y Met Afval Apart f Punten scoren Overal in de stad kun je het afval gescheiden aanbieden bij de Afval Apart Punten. Laat maar zien hoe goed jij kunt scheiden. Y Veeg maar door het poortje heen Met een straatbezem veegje gemak kelijk de straten schoon. Moeilijker is het om een plastic flesje door een poortje heen te vegen. Kan jij het? f Bliksemsnelle Bezems f Onze bezems vegen bliksemsnel de straten schoon. Maar hoe snel kan jij ze vangen als ze plotseling uit de lucht vallen? f Duik in het Riool f En neem je duikbril mee. Niet echt natuurlijk! Maar er ontstaan problemen in het riool als er spullen in worden doorgespoeld die in de afvalbak horen. f Bezige Bijen f Bijen hebben een nuttige functie in de natuur. Raad jij hoeveel bijen er gemiddeld in deze bijenkast aan het werk zijn? Y Knijp jij 'm? f Wij verzorgen het onderhoud van de openbare ruimte. Bang voor afval ben je natuurlijk niet! Maar je komt het ook liever niet tegen. Haal zoveel mogelijk afval weg met de vuilknijper l en gooi het in de mand. f Het Grote Grabbelen f Normaal zit er puin in de enorme Irado Big Bag. Nu zit die grote zak vol met kleine cadeautjes. Laatje volle stempelkaart zien en je mag grabbelen! Kom naar het Irado Spelletjesplein op 27 en 28 september. Wij zijn geopend van 12.00 - 17.00 uur. De toegang is gratis. www.irado.nl 010 262 1000

Het Nieuwe Stadsblad | 2014 | | pagina 17