Pippi Langkous kwakernaat Heinenoord Binnenkort in Theater aan de Schie The Medicine Show presents Frédérique Spigt SlaapboJre c 1.790,-* 4000m2 SLAAPBOULEVARD O www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 24 september 2014 26 De allereerste voorstelling van Pippi Langkous is in Schiedam te zien en wel op zaterdag 27 september. Zorg datje erbij bent! Foto: Stephanie PisteI 'Twee maal drie is vier, wiede wiede wie en twee is negen...' Wie kent de tv-tune van de serie over het slimme en ondeugende meisje met de oranje vlechten niet? Door het theater SCHIEDAM - De familievoor stelling Pippi Langkous (voor iedereen vanaf 6 jaar) keert na lange tijd terug in het theater. De allereerste Pippi-voor- stelling is te zien in Theater aan de Schie op zaterdag 27 september om 15.00 en 19.00 uur. In deze daverende fami lievoorstelling zet het be roemde meisje met de oran je vlechten de boel flink op z'n kop. Samen met haar buurkinderen Tommie en Annika, haar aapje Meneer Nilsson en haar paard Witje beleeft Pippi Langkous een reeks wervelende avontu ren. Pippi Langkous; dat is la chen en je verwonderen. Want wie denkt dat het niet gekker kan, heeft het mis. Bij Pippi kan het éltijd gekker. Astrid Lindgren Pippi Langkous, gebaseerd op de verhalen van Astrid Lindgren, was in 2004 voor het eerst in het theater te zien. 'Een energiek en goed getimed feestje'...'eindelijk weer eens een productie waarbij alles klopt' schreef de media. De voorstelling won maar liefst vijf Musical Awards en vier Vlaamse Musical- prijzen. Reserveren Toegang volwassenen: 20,50, toegang kinderen: 18,50. Reserveren kan telefonisch via (010) 2 467 467 en via www.theateraandeschie.nl. Orgelconcert John Mann In samenwerking met de Nederlandse Orgel Federa tie (NOF) heeft Theater aan de Schie ook dit seizoen opnieuw zondagmiddag concerten op het Standaart Theaterorgel geprogram meerd staan. John Mann, geboren in Brighton (UK), is ooit begonnen met piano en kerkorgellessen waarna hij al snel ontdekt werd door de ABC Cinema Circuit. Als or ganist begeleidde hij onder andere jarenlang live films voor ABC Cinemas. Toegang 12,00, 65+/CJP 10,00, NOF leden 8,00. Zondag 5 okto ber, om 15.00 uur, in Theater aan de Schie. The Dublin Legends Toen leider en violist John Sheahan zijn vertrek bij de The Dubliners aankondigde leek het doek definitief te zijn gevallen voor Ierlands meest legendarische folk groep. Maar niets bleek minder waar. The Dubliners gaan gewoon verder onder de nieuwe naam The Dublin Legends. In een avondvul lend programma spelen The Dublin Legends een mix van nieuw en oud materiaal waarbij de bekende klassie kers uitgebreid aan bod zul len komen zoals onder an dere The Wild Rover, Seven Drunken Nights, Whiskey in The Jar en The Irish Rover. Toegang: 29,50. Woensdag 8 oktober, om 20.15 uur. SCHIEDAM - Ras-Rotterdam- mer Frédérique Spigt is een absoluut icoon in de Neder landse rock- en theater scene. In de jaren tachtig was ze de front vrouw van een populaire powerrockband I've got the Bullets en daarna van de band A girl called Johnny. Na haar deelname in 1998 aan het Nationale Songfesti val ging ze op solotoer. Fré dérique Spigt heeft talloze theatertournees gemaakt, ze bracht diverse cd's uit, maakte televisie en ontving een Edison. Vrijdag 3 okto ber komt Frédérique Spigt met een nieuwe theatershow in het Wennekerpand. Tde Medicine Show is een muziekprogramma boorde vol folk, country en blues gelardeerd met diverse thea trale elementen. Frédérique Spigt, Jan van der Meij, Ja nos Kooien en Joost van Es brengen muziek en enter tainment ontleend aan de befaamde Medicine-shows uit het Amerika van de 19e eeuw. Een reizend gezel schap bestond uit verhalen vertellers, goochelaars, mu zikanten en niet te vergeten een dokter, of beter gezegd een charlatan. The Medi cine Show is muziektheater in zijn meest oorspronke lijke vorm. Kaartverkoop Toegang: 19,00. Frédérique Spigt is vrijdag 3 oktober, om 20.15 uur, te zien in het Wennekerpand. Reserveren kan via de kassa van Thea ter aan de Schie, geopend op dinsdag van 13.00 - 16.00 uur, en één uur voorafgaand aan een voorstelling. Telefo nisch is de kassa bereikbaar op telefoonnummer (010) 2 467 467. Kijk ook even op: www.theateraandeschie.nl. Spigt komt met een programma vol folk, country en blues en theater naar Schiedam. Foto: Hans Verlaat vunU-Wr=rrv0or *Deze prijs is gebaseerd op een 2-persoons Auronde incl. vlakke spiraalbódemsen Dublin matrassen. Tot en met zaterdag 27 september 2014 ontvang je 15% voordeel op alle Auronde combinaties! Kijk voor de voorwaarden op www.slaapboulevard.nl. kwalUeits slaapkamers (Ind.terrein Heinenoord) Boonsweg 7 - Blaaksedijk (Industrieterrein Heinenoord) - tel. 0186 - 60 13 55 - Vrijdagavond koopavond - Maandagochtend gesloten - Vanaf de Heinenoordtunnel is het slechts enkele minuten rijden - Volop gratis parkeerruimte - e-mail: info@slaapboulevard.nl -3 Vragen: twitter.com/pkwakernaat

Het Nieuwe Stadsblad | 2014 | | pagina 26