w Raad het gewicht! Sylvia Kok te Schiedam De smaak uit Loosdrecht Eike dag een Dagaanbieding bij uw slager ie: Na vele reacties op het raden van het gewicht is... ...de winnares van de actie. Hartelijk gefeliciteerd met uw prijs! Maandag Tartaar 4 halen 3 betalen Dinsdag 4 Schnitzels voor 5,95 Woensdag (gehaktdag) 500 gr rundergehakt 3,75 500 gr halfom half gehakt 3,25 Donderdag 250 gram kogelbiefstuk 5,95 Vrijdag Verse varkenshaas 500 gram 5,95 Zaterdag Shoarma pakket 500 gram shoarma 5 broodjes bakje saus voor 6,75 Slagerij Cees Groeneveld St. Liduinastraat 77 Schiedam tel. 010-4267985 info@slagerij-groeneveld.nl cv. De CROQUETTES 1830 is vernoemd naar het jaar dat het eerste recept van croquettes in Nederland werd ontdekt. De romige ragout is gevuld met puur scharrelrundvlees, 100% natuurlijke ingrediënten, ambachtelijk getrokken bouillon en omhuld met een knapperige korst van robuuste paneer. Geniet ook van de MADAMMEKES, de zeer smakelijke kaasbitterballetjes Ij gevuld met lekker pittige boerenkaas, verse kruiden en blokjes ambachtelijk gerookte beenham. Onze BORRELHEERTJES zijn mini-croquettes bereid met I ambachtelijk getrokken bouillon, puur scharrelrundvlees en 100% natuurlijke ingrediënten. Samen met de MADAMMEKES een verrassend lekker borrelgarnituur! Ook voor heerlijke opgemaakte maaltijdsalades kunt u bij ons terecht. Mocht u iets te vieren hebben dan kunnen wij veel voor u betekenen qua invulling van uw catering. Wilt u eens weten wat de vele mogelijkheden zijn bij ons dan kunt u altijd contact met ons opnemen Vanaf maandag 27 oktober zijn wij iedere maandag geopend vanaf 11.00 uur tot 18.00. Zo kunnen wij u nog meer van dienst zijn. Wilt u eens makkelijk eten of heeft u weinig tijd!!!!! wij hebben dagelijks verse maaltijden voor u. Slagerij Groeneveld staat voor kwaliteit en klantgericht adviseren. Niets is ons te veel om u als klant tevreden weg te zien gaan en weer terug te zien in onze winkel. Sint liduinastraat en slagerij Groeneveld zijn altijd in beweging.

Het Nieuwe Stadsblad | 2014 | | pagina 15