Let op! Geld lenen kost geld Goosen Polderman Wenneker Cinema Nieuws Zonebril gestolen? Technische avond ALVANAF O www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 1 oktober 2014 23 4640127: Zonnebril inet sport case houder Met de aanhouding van een 22-jarige man zonder vaste woon-of verblijfplaats denkt de politie een groot aantal auto inbraken te hebben opgelost in de omgeving Vlaardingen en Schiedam. Er is een groot aantal spullen aangetroffen waarvan de politie nog op zoek is naar de eigenaar. Kijk even op onze facebookpagina of die van de politie Vlaardingen. SCHIEDAM - Wenneker Cinema draait inmiddels al weer een aantal weken in het nieuwe seizoen. Naast de reguliere pro grammering is er een aantal bijzondere acties en specials gepland: de Ci- nevillepas vanaf 2 oktober ook te koop in Wenneker Cinema! Met een Cinevillepas kan je voor 19,- per maand onbeperkt naar alle films in Wenneker Cinema, maar ook in de filmthea ters in Rptterdam (Lanta- renVenster, Cinerama en WORM), en in tientallen andere theaters door heel Nederland. Met de Cinevillepas zijn ruim 100 verschil lende films per week te zien in filmtheaters in onder andere Schiedam, Rotterdam, Amsterdam, Utrecht, Dordrecht en Delft. Ook geeft de Cinevillepas je toegang tot tal van speciale programma's als talk shows, voorpremières en filmfestivals. Je bestelt de pas altijd voor minimaal vier maanden, daarna is hij per maand op te zeggen. Meer info? www. cineville.nl is je gids voor het volledige aanbod in Cineville. Filmcursus In het najaar start Wen neker Cinema in samen werking met Quisted Academie met een nieuwe filmcursus. De cursus start op dinsdag 14 okto ber en kost 75 euro voor 5 bijeenkomsten. Voor informatie en voorin schrijving: filmcursus@ quisted.com SCHIEDAM - Tyrenet Noot- eboom organiseert 8 okto ber op haar hoofdkantoor in Gouda een technische avond voor haar klanten en doet dit in samenwerking met Michelin en Easyw- heel. Michelin gaat de klanten meer informatie verschaffen over de technische details van de winterhanden en vervolgens zal Easywheel een toelichting geven op het TPMS systeem. TPMS is een systeem dat de banden spanning continu meet en dat vanaf 1 november in alle nieuwe auto's zit. Vanaf 18:00 uur op de Sta- vorenweg 1 in Gotida. Rotterdam, Schuttevaerweg 47 - 49 De nieuwe Toyota AYG0 kun je samenstellen zoals je zelf wilt. Zo bepaal je niet alleen zelfde kleur van de buitenkant, maar ook van het dak, diverse dashboard- delen, het x-vormige front en nog veel meer. Je kunt het zo gek maken als je zelf wilt, en toch blijft het betaalbaar! Je shopt de nieuwe AYGÖ al vanaf C129,-* per maand. En voor maar 30,44 extra heb je bijvoorbeeld al een AYG0 x-play pakket. Met onder andere airconditioning, een x-touth multimediasysteem en een parkeerhulpcamera. Shop de nieuwe AYGO opwww.toyota.nl of kom langs in de Toyota showroom bij jou in de buurt. Je bent van harte welkom! Brandstofverbruik (EC/136/2Ö14 j) varieert van 3,8 L/100km (26,3 km/L) t/m 4,2 t/10Qkm (23,8 ktn/L); CCh 88-97 gr/km. Prijzen incl. BTW, excl. kosten rijklaar maken en recyclingbijdrage. Afgebeeld is de AY60 x-play 5-deurs in Signaatlak Tire Red* met accessoire lichtmetalen velgen en mistlampen voor 12,816,-. Wijzigingen voorbehouden. Contantprijs Aanbetaling Totaal kredietbedrag Jaarlijks kosten- percentage Debetrentevoet Looptijd in maanden Termijnbedrag Slottermijn Totaal te betalen bedrag €9.695,00 €2.012,60 €7.682,40 6,90% 6,90% 36 €129,00 €4.265,80 €8.909,80 De in deze tabel vermelde bedragen en rentepercentage zijn indicatief en gebaseerd op 12.000 km per jaar. Dit niet-doorlopende krediet wordt aangeboden door Toyota Financial Services en kan uitsluitend worden afgesloten voor de aankoopsom van de auto Voor nieuwe Toyota's Het rentetarief van 6,9% kent een minimum kredietbedrag van 2.500,- en een looptijd van 36 maanden Onder voorbehoud van kredietacceptatie Toetsing en registratie bij BKR te Tiel Toyota Financial Services staat onder toezicht van de Autoriteit Financiële Markten (AFM) Wijzigingen en drukfouten voorbehouden, info@toyotafs.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2014 | | pagina 23