Schiedam in 't kort Voor al uw vloertegels en wandtegels I 1 ACTIE 40 m2 Feest in de Korenbeurs IALIST TEGE MAGA jf Wk 1 Professioneel advies Vakkundig gelegd 1.895,00 incl. BTW!! De scherpste prijzen van Ook vloerverwarming Altijd scherpe prijzen Delft en omstreken 'O www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag i oktober 2014 28 doorzettingsvermogen. Voor vragen en aanmeldin gen: www.DansZee.nl Ontwikkelings- voorsprong? En dan? Cleverbee organiseert 8 ok tober een bijeenkomst voor ouders van jonge kinderen met een ontwikkelingsvoor- sprong om zo een steuntje in de rug te zijn bij de opvoe ding. Soms heeft een jong kind een voorsprong in de ontwikke ling; in woordenschat, in interesses, in zien van verbanden en is het mis schien juist langzaam op andere gebieden. Wat is een ontwikkelingsvoorsprong en waarom is het zo belang rijk om een voorsprong te signaleren? Op 12 november gaat Ken nis Koffie en Koek over 'le ren leren' bij kinderen en de laatste bijeenkomst op 10 december heeft moti vatie als onderwerp. Bijwo nen kost tien euro. Aanmel den via: mirjam@cleverbee. nl. Expositie in Harg- Spaland Er is weer een nieuwe ex positie te bewonderen in Harg-Spaland. Elma Speijer exposeert schilderijen aan de Willem Andriessenlaan 2. De kunstwerken van de expositie zijn tot 28 novem ber te bezichtigen en te koop. Elma Speijer is jaren geleden begonnen met een aquarel- cursus in een clubhuis in De Gorzen. Vervolgens heeft ze zich toegelegd op model te kenen en etsen bij een kun stenares en momenteel is zij bezig met een cursus verven met acryl. De expositie kan worden bekeken op werk en zaterdagen tussen 09.00 en 17.00 uur en op zondagen tussen 10.00 en 16.00 uur. Schilderclub in De 5 Molens Iedere maandagochtend is er van 10.30-12.30 uur in ontmoetingscentrum 5 Mo lens een schilderclub. Ge zellig met elkaar schilderen en ideeën uitwisselen. Deelnemers moeten wel hun eigen schilderspullen mee nemen, de toegang is gratis. Aanmelden en informatie bij: Tiny Groeneweg, tel. 470 55 00. De 5 Molens is te vinden aan de Nieuwe Dam- laan 818. Yoga direct na je werk Op woensdagavond, van 18.00 tot 19.30 uur, kun je in Schiedam-Centrum gra tis een kennismakingsles Power Yoga volgen. Midden in de week, je hoofd leeg en je lichaam fit en ontspan nen. Power Yoga is een spor tieve vorm van bewegen die ook je geest tot rust brengt. Met name de spieren van je romp - van onderrug en buik tot en met de schouders - worden stevig getraind en In Wenneker Cinema draaien deze week twee films: Una Via a Palermo en Zombie. De eerste gaat over een verkeersruzie die uitloopt op een ware volksopstand. De film is bekroond op het afgelopen festival van Venetië. Zombie gaat over Tim Zom, geboren en getogen in Rotterdam Zuid, die zich los vecht van zijn duistere verleden en zich ontwikkelt tot één van Europa's meest gerespecteerde skateboarders. Zie: www.wennekercinema.nl gestrekt. Daarnaast werk je tijdens het intensieve bewe gingsprogramma heel be wust met je adem en je aan dacht. Samen geeft dat een heel compleet gevoel: een sterk lichaam en een rustige geest. Geef je op voor een gratis kennismakingsles bij Vin cent Botella, 06-16274392. Open Podium bij Asher Muziek en poëzie bij Asher aan de Schie wordt zondag 5 oktober weer georganiseerd. Asher is te vinden op de Hoogstraat 124. Er is muziek van zanger/gitarist Asher, Anita Delfos Niec Saar- loos, David Cook en Ernst Vingerhoets Co. Poëzie is er van Anneke Willemse-Meeder, Lily Tou wen, Piet Hardendood, Jan de Bas, Frans Terken Jolies Heij. Meedoen? Mail even naar: info@restaurantasher. nl. Aanvang 13.30 uur. Rommelmarkt De Erker In wijkcentrum De Erker wordt zaterdag 4 oktober weer een rommelmarkt georganiseerd van 10.00 tot 15.00 uur. Een tafel huren kost een tientje. Reserveren kan via nummer 426 77 67 of bij het wijkcentrum zelf. Elke maandagavond kan er in het wijkcentrum worden gedanst tussen 19.30 en 20.30 uur. Voor vrouwen met pit, enthousiasme en Positief opvoeden: emoties van je kind de baas In de Bibliotheek Schiedam gaat donderdag 9 oktober om 19.30 uur weer de reeks Positief Opvoeden van start. Het onderwerp van de eerste avond voor opvoe ders en professionals staat in het teken van de omgang met emoties van je kind. Emoties spelen een grote rol bij gedrag en gaan aan gedrag vooraf. Het jonge kind reageert aanvanke lijk ongeremd, primair. Naarmate kinderen ouder worden leren ze hun emo ties steeds beter hanteren. Hoe werkt dat eigenlijk?' Hoe kunnen we kinderen leren omgaan met emoties? Deelname is gratis. Aan melden kan door een mail te sturen naar kidsadvies® komkids.nl. Op zaterdag 4 oktober is het feest in de Korenbeurs. Dan speelt het leerlingenor kest van muziekvereniging St.Radboud feestelijke muziek. Het is namelijk Kinderboekenweek en het thema dit jaar is: 'FEEST'. Ook St.Radboud viert feest want de muziekvereniging uit Kethel bestaat 125 jaar. De muziek wordt afgewis seld met korte feestelijke fragmenten uit kinderboe ken en begint om 14.00 uur. jr DELFT Duizenden meters vloer- en wandtegels op voorraad Grote showroom met voorbeeld- vloeren tegels inclusief plaatsing voor slechts (40 mz tegels 36mz lijm&voeg 36 mz arbeid) - Keuze uit ruim 20 soorten Vraag in de winkel naar Wees er snel bij, voor de meeste geldt 'zolang de voorraad strekt' iz Groot ingekochte partijen, rechtstreeks van de fabriek Wees er snel bij, voor de meeste partijen geldt OP=OP ten r de voorwaarden Ie meeste tegels iad strekt' Maandag 09.30 - 17.00 uur Dinsdag 09.30 -17.00 uur Woensdag Gesloten Donderdag 09.30 - 17.00 uur Vrijdag 09.30 -17.00 uur Zaterdag 09.30 -16.00 uur Vloertegelspecialist Delft Rotterdamseweg 396 2629 HH Delft T 015 - 8200327 I www.vloertegelspecialistdelft.nl info@vloertegelspecialistdelft.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2014 | | pagina 28