<D e q co Joop Beukers Joop Beukers Joop Beukers Joop cBenjamin Jiendrifuis van Qorcum c.Ben Cees van Rij mm/WA 114 Is Feyenoord alles voor jou? Monuta S*?1 Grafstenen' Zerken Complete graven Rotsen Glasmonumenten les over Grafmonument O www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 8 oktober 2014 6 Jubileum Geboren Dankbetuiging CJ Email familieberichten® wegenermedia.nl Telefoon (088)013 72 68 Internet zelf opgeven kan via www.familieberichtenonline.nl Vergeet niet uw volledige adres gegevens te vernielden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op: www.mensenlinq.nl* Indien de advertentie niet geplaatst dient te worden op Mensenlinq, gelieve dit aan te geven bij opgave van de advertentie. familieberichten Een familiebericht plaatsen is een gevoelige zaak. Dat is altijd zo geweest en dat zal altijd zo blijven. Het gaat immers altijd over het verlies van een naaste, familie, vriend of kennis. Wat wel verandert is de manier waarop dat kan gebeuren. Met familieberichtenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw familiebericht samenstellen en plaatsen in de door u gewenste huis-aan-huiskrant. Eenvoudig, want stap voor stap wordt u geleid door de opmaak van het bericht, snel, u ziet direct hoe het bericht eruit komt te zien, zeker (en veilig) is de manier van betalen. Op het door u gewenste moment en in uw eigen tempo kunt u uw familiebericht maken. Want wat er ook verandert, het opgeven van een familiebericht blijft een zaak van emotie- Graag staan wij u ook telefonisch te woord voor informatie over de opgave van uw familiebericht. Hiervoor kunt u contact opnemen met (088) 013 72 68. Je bent de wedstrijd aangegaan Je wilde nog lang niet weg Je wilde nog zo graag bij ons zijn En geheel terecht Maar je verloor dit gevecht het was een ongelijke strijd Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van 16-9-1944 t 5-10-2014 Ans Beukers-Horsten Claudia en Michel Joop is overgebracht naar het Monuta Uitvaartcentrum B.H. Gretelaan 377 te schiedam Waar u afscheid van hem kunt nemen op vrijdag 10 oktober 2014 van 18.45 tot 19.30 uur. De crematie plechtigheid zal maandag 13 oktober 2014 om 13.15 uur plaatsvinden in de aula van crematorium de Beukenhof te schiedam. Gevochten als een beer maar deze wedstrijd kon je niet winnen maatje Wat zullen we je missen Danny Nielsen Peter Tintel Wim Klein Patrick Smit Remi Appels Met het overlijden van Joop Beukers verliezen wij een zeer gewaardeerde collega Loyaal, familieman, grappig, hart van goud, sportliefhebber, trots, zorgzaam, dapper 'We don't say goodbye' Nielsen Cards Crafts Directie en medewerkers Lieve Ans, Claudia en Michel We weten de juiste woorden niet te vinden we denken dat die er ook niet zijn Veel kracht gewenst Nielsen Cards Crafts Directie en medewerkers "C\fscheid nemen is altijd moeilijk, zo is het leven. 'Treur niet te lang en als jullie aan mij denken, denk dan aan de fijne en leuke momenten die wij met elkaar hebben beleefd. H. van fjorcum CNa een leven vol kracht en inspiratie is tot ons grote verdriet onze innig geliefde, zorgzame vader, schoonvader en opa toch nog onverwacht overleden. Wij zullen onze "stille kracht" missen. Surakarta, 21 juni 1532 f Vlaardingen, 1 oktober 2014 Tien, in liefdevolle herinnering Leonie en Teter Jill en Vinnie Jack en Jessie Jtilda en Tndré Meivin en Johan Hobby Leov- Hailey 4- Correspondentieadres LMatrice LI itvaa rtb eg eleiding t.a.v. familie Van Cjorcum -Honthuis Tostbus 335, 3100 TJ Schiedam De begrafenis heeft plaatsgevonden op woensdag 8 oktober. Oneerlijk, onwerkelijk en onverwacht. Je had graag langer van het leven willen genieten. En wij van jou. 16 april 1940 3 oktober 2014 "Rust zacht Ueve Cees Coby 'Dag lieve papa Erika 1(iLst zacht maatje Johan Zlit het oog maar nooit uit het hart Desteney Lieve opa inheit een piekje in mijn hart voor u Gianni Dingo Correspondentieadres Matrice Uitvaartbegeleiding t.a.v. mevrouw Van Rij Postbus 399, 3100 AJ Schiedam Het afscheid van Cees vindt plaats donderdag 9 oktober om 12.45 uur in de aula van begraafplaats Beukenhof, Burgemeester Van Haarenlaan 1450 in Schiedam. Aansluitend brengen wij hem naar zijn laatste rustplaats. Na afloop is er gelegenheid om samen te zijn. Jezus zegt: Ik ben zachtmoedig en nederig van hart en gij zult rust vinden voor uw ziel." Onze lieve, zorgzame moeder, grootmoeder en overgrootmoeder ging van ons heen Jacoba Maria Mulder-Mulder Jacqueline 92 jaar Kinderen, klein- en achterkleinkinderen 5 oktober 2014 Contactadres: Matrice Uitvaartbegeleiding t.a.v. familie Mulder Postbus 399, 3100 AJ Schiedam De Eucharistieviering vindt plaats op maandag 13 oktober om 13.00 uur in de kapel van Frankeland, Sint Liduina- straat 10 in Schiedam. Aansluitend is de teraardebestelling op begraafplaats Beukenhof, Burg. Van Haarenlaan 1450 in Schiedam. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. jersuitvaart.nl 1 "uitvaartbegeleiding www.matrice.nl 010 - 273 2424 Red hun hen. Red hun dromen. Red hun toekomst savethechildren.nl Save the Children Bij Monuta kan je kiezen voor {Je Feyenoord Uitvaart. De kist naast het veld, nog één laatste ronde over de buitenring, de spelersbus als volgauto voor nabestaanden of een rouwkamer die helemaal rood wit is aangekleed. Het kan. Kijk voor meer informatie op www.feyenoord.nl/uitvaart. Monuta is exclusief licentiehouder van de Feyenoord Uitvaart De steun bij Iedere uitvaart. Ander^gedenkmonumenten ,a. Betaalbaar, bijzonder, creatief en persoonlijk. keet» eert kijkje In het gastenboek op onze websiteen maak gerust een vrijblijvende afspraak voor een bezoek aan onze showroom te Capelte a/d IJssel www.andersgedenkmonumenten.ni Meeuwensingel 101, Capelle a/d IJssel, Tel. 06 - 30 65 2609 ïezoekde grootste showroa|n van Nejderland Iwaliteital meer dan 75 jaa Concurrerende prijzen. www.gedenkstenen-rijnmond.nl Onderdeel vty Skledar Brandwijk BV Rijnmond Gedenkstenen Boogertstraat 1 Maassluis 06 - 1091 54 93 Nijverheidsstraat 1 Meerkerk 0183 - 352056

Het Nieuwe Stadsblad | 2014 | | pagina 6