25% korting Handballers gaan lekker de zaal weer in WWV-jeugdteam derde op NK Nieuwe natuurlijke oplossing bij prostaat- en piasproblemen Actie oktober woonmaand! Oplossing bij aambeien en andere anale ongemakken Te overmoedig Recordzege dammers Een halve eeuw lid Bij John van Zadel op de Dam in Schiedam! Ml} Win Mi Dam ,5'3111 BCSchiedam I rtgflM verzorg i n Cl hifo@vanzadelwoninginrichting.nl Mooie start O www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 8 oktober 2014 8 Voor het handbal is het asfaltseizoen bijzaak. De zaalcompetitie telt en die staat weer op het punt te beginnen. door Gerard S. Verver SCHIEDAM - De Ventura-mei- den, gedegradeerd uit de hoofdklasse, waren tijdens het weekeind op trainings kamp. „We gaan minimaal voor een plek bij de eerste drie", noteert trainer Vallie Kolditz die haar team grote stappen heeft zien maken en haar dames heeft horen zeggen, dat ze voor het kam pioenschap gaan. „En daar houd ik ze dan maar aan." Rob Mooy's mannenselectie is ('omdat een aantal man nen van de oude garde is vertrokken') kleiner, dan waarop hij had gerekend. „Ik heb ook geen idee hoe sterk de tegenstanders in die eer ste klas zijn", noemt hij een andere handicap. Het neemt De vrouwenselectie van Ventura werkte aan het collectief tijdens een trainingsweekeinde in het Brabantse Heerle. Foto: hvventura. nl allemaal'niet weg, dat ook hij voor een hoge klassering gaat. De DWS-mannen be gonnen de competitie met nipt verlies tegen Hercules 3: 27-29. „We hebben eigen lijk een te kleine selectie", vindt trainer/coach Diana Zandwijk. „De doelstelling? Als we- ons maar weten te handhaven." Bij DWS is Le- SCHIEDAM - Een jeugd- team van Wielervereniging Westland Wil Vooruit, met Schiedammer Luke Ver burg en Vlaardinger Nathan Rijsdijk, reed op het NK tijdrijden voor teams naar een knappe 3e plaats. In het verre Lauwersoog hadden zich 33 jeugdteams gemeld voor de 14 kilometer lange rit. De nummers één en twee (De Amstel en Hoorn- se Renclub) waren veruit de snelste en bleven het West- landse kwartet, dat 20.27,98 SCHIEDAM - In een wat over moedige bui dacht Aad Juijn van niets, terwijl een remise voor het oprapen lag, naar winst te kunnen schaken. Het werd niets en daarmee opende HZP/Schiedam zijn rentree in de eerste klas niet met een zege maar met 4-4. Tegen BarendrecKt/IJssel- monde moest de Schiedam- se hoofdmacht een beroep doen op twee invalkrachten: Schukking speelde binnen een uur zijn tegenstander naar verlies en Groeneweg oogste een remise. Van Baar- le en Zoorop verloren, maar Van der Mast en Kapitonen- ko loodsten HZP/Schiedam naar 3-4. Daarna volgde het dramatische verlies in de slotpartij. SCHIEDAM - Met een reeks wedstrijden tegen ster ker geachte tegenstander voor de boeg kwam de 4-16 overwinning tegen CEMA de dammers van Van Stigt Thans Schiedam goed uit. Rentmeester, Gantwarg, Heusdens, Clerc, Aliar en Luteijn wonnen. Kos, Van der Stap, De Jager en Prin sen scoorden een remise. Met 30 bordpunten uit twee wedstrijden kent het tiental een uitstekende start. Tafeltennis Ook de mannen van Scy- edam keerden met een overwinning (2-4) op de thuisbasis terug. Nermin Smajic legde met twee over- Tijdens de ledenvergadering bij handbalclub DWS was niet alleen de staat van de accommodatie één van de agenpunten. Ook werden leden gehuldigd. Leo en Cees de Vries waren een halve eeuw lid en Angela en Angelica de Kort, Larissa Wouters, Joan Jansson en Jeroen van Haasteren 12,5 jaar. op de gehele collectie raamdecoratie en binnen zonwering van Bécé en op de totale collectie inbetween, vitrage en overgordijnen van Holand Haag en Lifestyle. w wiin f vin Tei: (oio) 47 33 73 5,Fax: (010) 47 33 73 5 Lmb vil www.vanzadelwoninginrichting.nl opold Foussom, afkomstig van Helius, de opvolger van Ricardo Clarijs. De Schie- damse vrouwenformatie deed in het vorige seizoen lang mee in de strijd om de titel en won de districtsbe ker. Het opende het zaalsei zoen met bekerverlies tegen Gemini (2e divisie) en ruime winst op Saturnus/L: 22-17. nodig had, meer dan twin tig seconden voor. Op zijn beurt bleef de Westlandse equipe de nummer vier (Het Snelle Wiel uit Bladel) elf seconden voor. RWV Ahoy met Schiedammer Casper van Uden werd vijfde. winning de basis voor de Schiedamse winst. Jochem de Hoop en Laurens van Raadshooven voegden er de twee winnende punten aan toe. Het damesteam speelde gelijk (5-5) met Dedemsvaart en heeft nu een punt achter stand op leider GTTC. Korfbal Nexus won niet alleen de midweekse inhaalwedstrijd tegen Nikantes (10-8) maar voegde er zaterdag twee punten aan toe met een 19- 14 zege op Good Luck. Het zorgt ervoor dat de korfbal lers naar de tweede plaats stijgen en slechts één punt achterstand hebben op kop loper Reeuwijk. SCHIEDAM - Judoka's van Sportinstituut Schiedam begonnen het wedstrijdsei zoen in het Brabantse Oss waar ze deelnamen aan de 4e editie van het Van Buel Sports 'Sioss'-toernooi. Het leverde de Schiedamse de legatie elf prijzen op. Tim Banen, Suheyl Uyar, Ruby Banen, Kimberley Blok land, Mick van den Bos en Bart Breedveld stonden op het podium als winnaars boven het cijfer 1. Simon de Gier mocht het zilver af halen. Borhan Deljo, Ralph Verhoev, Danny Gommel en Owen Bruinsel bereik ten een derde plaats. Aan het toernooi namen zo'n 450 jongens en meisjes (8-18 jaar) deel. Aambeien en anale ongemak ken*. Veel mensen schamen zich ervoor, maar wist u dat we ze eigenlijk allemaal hebben? Het zijn namelijk nuttige zwellichamen die kunnen uitzetten om de anus lucht- en lekdicht af te sluiten. Wanneer de druk in de zwei- lichamen echter regelmatig te hoog is, bijvoorbeeld door een moeilijke stoelgang, veel zitten of overgewicht, kunnen deze uitzetten en klachten als jeuk, irritatie en branderigheid veroorzaken. Het moge duide lijk zijn: aambeienklachten zijn vervelend. Gelukkig kunnen de natuurlijke ingrediënten Aloë vera en 2QR de klachten snel helpen verlichten. Hinderlijke kwaal Maar liefst 1 op de 2 Nederlanders heeft ermee te maken en van de zwangere vrouwen krijgt zelfs zo'n 70% tijdens of vlak na de zwan gerschap aambeien en/of anale on gemakken. Soms is er sprake van bloedverlies, met name tijdens de stoelgang. Maar het zijn de jeuk, irritatie en branderigheid die de aambeien voornamelijk kenmerken. Zijn we in gezelschap? Dan kunnen we ons ongemakkelijk voelen door de jeuk. Stappen we op de fiets? Dan zit het onaangenaam. Aambei en zijn eigenlijk altijd vervelend. En toch blijven ze in 40% van de geval len onbehandeld. Zonde, want er is wel degelijk iets aan te doen. Maar liefst 1 op de 2 Nederlanders heeft anale ongemakken, zoals aambeien Direct verkoelend en verzachtend HemoClin is effectief bij de klachten van aambeien. Het is hygiënisch aan te brengen en zorg voor een snelle verlichting van' jeuk, irritatie en branderigheid die door aambeien en anale kloofjes en wondjes ontstaan. Bovendien ondersteunt HemoClin het na tuurlijke genezingsproces. De pro ducten danken hun werking aan ADVERTORIAL het natuurlijke, gepatenteerde 2QR complex, afkomstig van de Aloë Barbadensis plant. Dit ingrediënt neutraliseert de scha delijke bacteriën die zich in het anale kanaal bevinden en daar het weefsel kunnen aantasten. Kijk voor meer informatie op www.aambeien.info HemoClin Aambeien Géien Aambeien Spray zijn verkrijgbaar bij drogist, apo theek, gezondheidswinkel en supermarkt. *Zoals jeuk, branderigheid of irritatie. Medisch hulpmiddel. Lees voor gebruik de gebruiksaanwijzing. Vaker moeten plassen? Nadruppelen? Veel mannen met plasproblemen door een goedaardige prostaat vergroting hebben baat bij een natuurlijke behandeling met extracten van de zaag- bladpalmvrucht. In Duitsland en Zwitserland worden deze extracten al veelvuldig toegepast bij goedaardige prostaatvergroting. Het vet- en olierijke vruchtvlees van de zaagbladpalm bevat namelijk stoffen die pias problemen bij goedaardige prostaatvergroting verminderen. Goedaardige prostaatvergroting is een normaal ouderdoms- verschijnsel dat door een arts wordt vastgesteld. Maar liefst 50% van de mannen van 50+ heeft ermee te maken. Hoewel de aandoening meestal goed aardig is, kan prostaatvergroting het dagelijks functioneren wel beïnvloeden. Typische verschijnselen zijn namelijk het moeilijk op gang komen van het plassen, een zwakke urinestraal, de blaas niet goed kunnen legen, binnen twee uur opnieuw moeten plas sen, moeilijk kunnen ophouden van de urine en meerdere ma len per nacht moeten plassen. Ook kunnen deze problemen consequenties hebben voor de bedprestaties. 'Door gebruikers beoordeeld met een 8,8' Nieuwe oplossing A. Vogel ProstaforceMed* is een nieuw en 100% natuurlijk tradi tioneel kruidengeneesmiddel op basis van extracten van de zaag- bladpalmvrucht. Het kan wor den gebruikt bij piasproblemen als gevolg van een prostaatver groting. De capsules bevatten 320 mg sterk geconcentreerd extract van de zaagbladpalm- vrucht (Sabal serrulata). 88% van de gebruikers is tevreden over het product. ProstaforceMed* is verkrijg baar in een verpakking van 30 en 90 capsules en heeft een adviesprijs vanaf 13,99. Heeft u plasproblemen en wilt u weten of die mogelijk veroorzaakt worden door goedaardige prostaatvergro ting? Doe dan de prostaattest op www.avogel.nl/prostaattest Bi) plasproblemen -f als gevolg van prostaalvergroting s* ProstaforceMed is verkrijgbaar bij de meeste apotheken. Traditioneel kruidengeneesmid del. De toepassing is uitsluitend gebaseerd op reeds lang bestaand gebruik. Lees voor gebruik de bij sluiter.

Het Nieuwe Stadsblad | 2014 | | pagina 8