Mededelingen en bekendmakingen O gemeente Schiedam 15 OKTOBER 2014 De gemeente Schiedam publiceert bij wijze van service elke woensdag een overzicht van haar (wettelijk verplichte) publicaties die in de voorgaande week verschenen in de digitale gemeentebladen op www.officielebekendmakingen.nl. Deze website is het erkende kanaal voor de bekendmaking van de officiële gemeentelijke berichten. Voor eventuele bezwaar- en beroepstermijnen moet u uitgaan van de informatie op www.officielebekendmakingen.nl. Voor het inzien van (cöncept-)vergunningen, plannen en achterliggende documenten, kunt u een afspraak maken in het Klant Contact Centrum. Colofon Eindredactie Gemeente Schiedam Klant Contact Centrum Stadserf 1Schiedam Postbus 15013100 EA Schiedam i. www.schiedam.nl 1.14 010 f. (010) 473 70 21 Openingstijden Klant Contact Centrum Alleen op afspraak ma en vrij van 8.30 -17.00 uur di van 8.30 - 12.30 uur woe en do varr 8.30 - 20.00 uur Maak uw afspraak online of bel Horeca Evenementen Verleende horecavergunning De burgemeester van Schiedam heeft op 9 oktober 2014 aan café Wilhelmina, Wilhel- minaplein 26 te Schiedam een exploitatievergunning, drank- en horecavergunning en aanwezigheidsvergunning verleend in verband met een ongewijzigde overname. Vanaf 15 oktober 2014 ligt een afschrift van de verleende vergunning, gedurende zes weken gerekend vanaf de datum van het besluit, ter inzage bij het Klant Contact Cen trum (Omgevingsloket)', Stadserf 1,3 Milieu Milieu-informatie Wet bodembescherming (Polderweg 25b) Op grond van artikel 4 en 13 van het Besluit uniforme saneringen hebben burgemees ter en wethouders van de gemeente Schiedam van de heer S.A. Kokee voor de locatie Polderweg 25b (postcode 3125 KD), kadastraal bekend gemeente Schiedam, sectie P nummer 3198 (gedeeltelijk) een meldingsformulier evaluatieverslag sanering immobiel ontvangen met het verzoek hiermee in te stemmen. Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend dat zij naar aanleiding van de melding hebben besloten om instemming te verlenen aan het verslag 'Evaluatie Im mobiel BUS-sanering' en het behaalde saneringsresultaat op grond van artikel 39b, lid 6 Wbb juncto artikel 14 Besluit uniforme saneringen. U kunt de beschikking vanaf 15 oktober 2014 gedurende 6 weken op afspraak inzien bij het Klant Contact Centrum(Omgevingsloket), Stadserf 13 Milieu-informatie Wet bodembescherming (Gustoweg 81-83 te Schiedam) Naar aanleiding van een herbeoordeling van de resultaten van een (nader) bodemon derzoek voor de locatie Gustoweg 81-83 te Schiedam (postcode 3113 AC), kadastraal bekend onder sectie L nummer 3631 (gedeeltelijk), nemen burgemeester en wethou ders van de gemeente Schiedam op grond 'van artikel 29 en artikel 37 van de Wet bodembescherming een besluit over de ernst van een geval van bodemverontreiniging en of het uitvoeren van een spoedige sanering daarvoor noodzakelijk is. Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend dat zij naar aanleiding van de melding voornemens zijn te besluiten dat er sprake is van een geval van ernstige bodemverontreiniging als bedoeld in artikel 29 Wbb dat op basis van het huidige dan wel voorgenomen gebruik van de bodem en het ontbreken van humane-, ecologische- en verspreidingsrisico's het uitvoeren van een spoedige sanering als bedoeld in artikel 37 Wbb niet noodzakelijk is dat (gesloten) verhardingslagen op de bodem in stand moeten worden gehouden dan wel na verwijdering of beschadiging worden hersteld als bedoeld in artikel 37, lid 4 Wbb dat wijzigingen in het gebruik van de locatie, daarbij inbegrepen het voornemen tot het verrichten van graafwerk in de bodem en/of onttrek king van grondwater binnen de invloedsfeer van de verontreinigingen, gemeld dienen te worden bij het bevoegd gezag als bedoeld in artikel 37, lid 6 Wbb en dat voldaan is aan artikel 4, lid 1 van het Besluit verplicht bodemonderzoek bedrijfsterreinen. U kunt de ontwerpbeschikking en de overige van belang zijnde stukken vanaf 15 oktober 2014 gedurende 6-weken op afspraak inzien bij het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket) Stadserf 1,1 Mededelingen Omgevingsrecht Geïnteresseerden kunnen over het onderstaande en voor inzage in (archief-)stukken nadere informatie verkrijgen bij het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 1 Aanvragen Algerastraat 26, 3125 BS; met de activiteit bouwen, uitbreiding van de bakkerij, bin nengekomen op 8 oktober 2014. Daniël Pichotstraat 15, 3115 JB; met de activiteiten bouwen en reclame, het intern verbouwen en herinrichten van het pand, binnengekomen op 2 oktober 2014. Mieriksveld 16, 3124 CK; met de activiteit bouwen, het buwen van een berging aan de voorzijde van de woning, binnengekomen op 7 oktober 2014. Project Oranjeburgh kavel 38; met de activiteit bouwen, het wijzigen van het kozijn in de voorgevel ter hoogte van de eerste verdieping. Verleende vergunningen Reguliere procedure Hoogstraat 128, 3111 HM; met de activiteit bouwen, het vervangen van de voorge velkozijnen, verleend op 6 oktober 2014.3 Kethelstraat 16, 3111 PC; met de activiteiten bouwen en afwijken van bestemmings plan, het uitbreiden van de bovenste verdieping van de woning met een opbouw, verleend op 10 oktober 2014.3 Uitgebreide procedure Hoogstraat 112, 3111 HL; met de activiteiten bouwen, veranderen van rijksmonument en voeren van reclame, het aanbrengen van LED-schermen, verleend op 6 oktober 2014." Nieuwlandplein 12, 3119 AH; met de activiteiten bouwen en brandveilig gebruik, in terne verbouwing van het hotel en het brandveiliggebruiken daarvan, verleend op 6 oktober 2014.4 Noordvest 34, 3111 PH; met de activiteit veranderen van beschermd rijksmonument, restauratie-onderhoud .van Molen de Nieuwe Palmboom, verleend op 6 oktober 2014." Noordvest 40, 3111 PH; met de activiteit veranderen van beschermd rijksmonument, restauratie en onderhoud van Molen de Vrijheid, verleend op 6 oktober 2014." Aangevraagde vergunningen en ontheffingen: hoe kunt u reageren? 1. Zienswijze college van burgemeester en wethouders Voordat de gemeente een besluit neemt over een aangevraagde vergunning, ontheffing of ander besluit kunt u hierop binnen zes weken (vanaf datum ter inzagelegging) mondeling of schriftelijk uw zienswijze indienen. U schrijft een brief naar het college van burgemeester en wethouders (postbus 1501, 3100 EA Schiedam) waarin u uw zienswijze op het voorgenomen besluit gemotiveerd uiteenzet. Voor een monde linge zienswijze neemt u telefonisch contact op met de gemeente Schiedam via 14 010. 2. Zienswijze gemeenteraad Voordat de gemeente een besluit neemt over een aangevraagde vergunning, ontheffing of ander besluit kunt u hierop binnen zes weken (vanaf datum ter inzagelegging) mondeling of schriftelijk uw zienswijze indienen. U schrijft een brief naar de gemeenteraad (postbus 1501, 3100 EA Schiedam) waarin u uw zienswijze op het voorgenomen besluit gemotiveerd uiteenzet. Voor een mondelinge zienswijze neemt u telefo nisch contact op met de gemeente Schiedam via 14 010. 3. Bezwaarschrift Belanghebbenden die het niet eens zijn 'met een besluit kunnen binnen 6 weken na datum waarop hét besluit is genomen een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij het college van bur gemeester en wethouders (postbus 1501, 3100 EA Schiedam). In het bezwaarschrift dient in ieder geval uw naam, adres en telefoonnummer, de datum en een omschrijving van het betref fende besluit (kenmerk) te staan. Vergeet niet uw bezwaarschrift te ondertekenen. 4. Beroepschrift Rechtbank Rotterdam Indieners van een zienswijze die het niet eens zijn met het genomen besluit, kunnen hiertegen binnen 6 weken na verzending van het besluit een gemotiveerd beroepschrift indienen bij de Rechtbank Rotterdam (postbus 50951, 3007 BM). In het beroepschrift dient in ieder geval uw naam, adres en telefoonnummer, de datum en een omschrijving van het betreffende besluit (kenmerk) te staan. Vergeet niet uw beroep schrift te ondertekenen. Hieraan zijn kosten verbonden. 5. Beroepschrift Raad van State Indieners van een zienswijze die het niet eens zijn met het genomen besluit, kunnen hiertegen binnen 6 weken na publicatie van het besluit een gemotiveerd beroepschrift indienen bij de Raad van State (postbus 20019, 2500 EA Den Haag). In het beroepschrift dient in ieder geval uw naam, adres en telefoonnummer, de datum en een omschrijving van het betreffende besluit (kenmerk) te staan. Vergeet niet uw beroep schrift te ondertekenen. Hieraan zijn kosten verbonden. Aanvragen voorlopige voorziening Het indienen van een bezwaar- of beroep schrift voorkomt niet dat het besluit waartegen u bezwaar hebt, wordt uitgevoerd. U kunt dit proberen te voorkomen door, na indiening van uw bezwaar- of beroepschrift, een voorlopige voorziening aan te vragen bij de Rechtbank Rot terdam (sector Bestuursrecht) of bij de Raad van State. Hieraan zijn kosten verbonden. Lees de officiële bekendmakingen op

Het Nieuwe Stadsblad | 2014 | | pagina 16