Het particuliere alternatief voor het verpleeghuis 0 dl) °verig Jyiei gemeente Mededelingen en bekendmakingen vervolg Schiedam ieuwe Haven 94% VAN DE CONSUMENTEN ONTVANGT DÉ WEEKKRANT GRAAG! 15 OKTOBER 2014 I Verkeer Het besluit kan gedurende een termijn van zes weken na de dag van deze bekendmaking worden ingezien bij het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket). Opheffen/ aanwijzing gehandicaptenparkeerplaats Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend, gelet op het bepaalde in artikel 26 BABW, dat zij, op basis van artikel 12 BABW in het algemeen belang van het verkeer hebben besloten: De onderstaande gehandicaptenparkeerplaats voor een bepaald voertuig in te trekken door het verwijderen van het bord model E6 bijlage I RW met onderbord: 10 oktober 2014, Bellstraat t.h.v. nr. 14A.3 De onderstaande plaatsen aan te wijzen als een gehandicaptenparkeerplaats voor een bepaald voertuig, aan te geven door plaatsing van het bord model E6 bijlage I RVV met onderbord: 10 oktober 2014, Stephensonstraat t/o nr. 35.3 Splitsingsvergunning Gordonstraat 3A en 3B (3117MP); vergunning voor het kadastraal splitsen in twee ap partementsrechten, verleend 6 oktober 20143 Geïnteresseerden kunnen over het onderstaande en voor inzage in (archiefstukken nadere informatie verkrijgen bij Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 1 Lees de officiële bekendmakingen op Q Advertorial Nieuwe Haven is een kleinschalig particulier verpleeghuis voor dementerende en hulpbehoevende ouderen die niet meer zelfstandig kunnen wonen. Wanneer men niet meer zelfstandig kan wonen zijn de consequenties vaak zeer divers en ingrijpend. Men moet concessies doen aan persoonlijke levensstijl, wooncomfort, eigenwaarde en algemeen welbevinden. Nieuwe Haven biedt ouderen die zorg nodig hebben een goed en betaalbaar alterna tief; wonen met een kleine groep medebewoners in een veilige en beschermde leef omgeving met professionele zorg, de benodigde structuur, aandacht en dienstverlening op maat. De zorg gaat tot op het niveau van verpleeg huiszorg. Men verblijft in een eigen appartement en ontvangt een zeer breed pakket aan zorg en dienstverlening afgestemd op persoon lijke behoeftes en wensen. Aandacht, respect, veiligheid en geborgenheid zijn daarbij onze uitgangspunten, goede zorg onze missie. Het zorgteam van de Nieuwe Haven bestaat uit helpende, ziekenverzorg- sters en verpleegkundige. Zij hebben veel ervaring in de zorg en zijn kundig in wond verzorging en revalidatie na bijv een heupoperatie. Verder heeft de Nieuwe Haven door de jarenlange ervaring een breed netwerk van zorgverleners om zich heen verzameld. Daardoor komen huisarts, fysiothera peut, ergotherapeut, dietiste en maatschappelijk werk bij ons in de Nieuwe Haven. Om het verblijf in de Nieuwe Haven zo prettig mogelijk te maken, wordt er regelmatig een wandeling gemaakt of wordt er een spelletje gedaan met een bewoner. Bij alle activiteiten staat de behoefte van de individuele bewoneF centraal. De Nieuwe Haven beschikt over een ruime huiskamer waar het gezellig vertoeven is. Bewoners kunnen elkaar hier ontmoeten en in de gezellige eetkamer worden de maaltijden genuttigd. De warme maaltijd wordt binnen de Nieuwe Haven zelf klaar gemaakt. Dit geeft vaak heerlijke geuren in huis en betekent dat de bewoners een verse maaltijd rechtstreeks uit de keuken geserveerd krijgen. Natuurlijk zijn alle benodigde faciliteiten die nodig zijn om goede zorg te leveren aan wezig op de Nieuwe Haven. U kunt hierbij denken aan hoog/laag bedden, til- liften en rolstoelen op maat. Als u interesse heeft om eens nader kennis te maken met het zorgteam van de Nieuwe Haven en de moge lijkheden wil bespreken, kunt u contact op nemen met Ro nald Oostlander te bereiken op 06 30166608. Ook kunt u kijken op www. nieuwehaven .org Kortom; heeft u zorg nodig en wilt u ook nog prettig wonen, kom dan kijken op de Nieuwe Haven!!! Nieuwe Haven Nieuwe Haven 153 3117 AA Schiedam T 06-30166608 I www.nieuwehaven.org /wmhzorgfma zorg fvoorziening dé Weekkrant is overal welkom WeGeNeR Media

Het Nieuwe Stadsblad | 2014 | | pagina 17