Eigenraam: 'Over de hele linie ontzorgen' I I I Jf- S KORT NIEUWS ONTDEK BRUISEND CULTUREEL DELFT ielfl ff «- O www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 22 oktober 2014 10 Peugeot-dealer Autoservice Eigenraam is in de regio een bekende naam als leverancier van personenauto's. Maar het Schiedamse (familie)bedrijf is ook succesvol actief op de zakelijke markt, zowel verkoop als lease. Van de redactie SCHIEDAM - Sylvia van der Spoel en Arnoud-Jan Paauw zijn, als respectievelijk me dewerker commerciële bin nendienst en accountmana ger zakelijke markt, samen al zeven jaar het gezicht van die zakelijke tak. "We zijn sterk in service", antwoordt Van der Spoel zonder aarzelen op de vraag naar de kracht van Autoservice Eigenraam. "Het is niet zo dat we de sleu tel overhandigen en zeggen 'succes ermee'. Desgewenst leveren we de auto af op lo catie, of dat nu in een straal van tien of tweehonderd ki lometer is. Ter plekke leggen we de wagen van bumper tot bumper uit. Hoe stel je de navigatie in, et cetera. We hebben gemerkt dat dat erg wordt gewaardeerd door de klant én de berijder." "En we hebben een heel goede werk- Sylvia van der Spoel en Arnoud-Jan Paauw zijn het gezicht van de zakelijke tak van Autoservice Eigenraam. Foto: PR plaats", zegt Paauw. "Dat betaalt zich uit in een laag terugkompercentage." Van der Spoel en Paauw ope reren binnen Eigenraam als een compact, goed op elkaar ingespeeld team. En daar heeft de klant baat bij. "We houden van korte lijntjes, niet van eindeloos doorver binden. De klant heeft te ma ken met één contactpersoon, die over de hele linie kan ont zorgen", vertelt Paauw. "Zo helpen we bij het financiële plaatje, doen we de aftersales en zorgen we bijvoorbeeld voor winterhanden", vult Van der Spoel aan. Paauw kruipt achter zijn computer om een e-mail van een tevre den klant voor te lezen. "Niet alleen inhoudelijk, maar ook qua vriendelijkheid een ver ademing. Het kan dus toch", is het veelzeggende compli ment aan het adres van Van der Spoel en Paauw. Het klantenbestand van Ei genraam is divers. "We leve ren een kleine stadsauto voor een fysiotherapeut, maar ook een compleet wagenpark van busjes met trailer. En alles daartussenin, zowel met geel als grijs kenteken", zegt Van der Spoel. De keuze voor de zakelijke klant wordt overi gens volgend jaar nog groter, als Autoservice Eigenraam, naast Peugeot, ook andere merken gaat aanbieden. "Het totale palet dus", vat Paauw O www.eigenraam.nl Soepgroep De soepgroep in De Wis sel brengt Schiedammers dichter bij elkaar onder het genot van een kop soep. De volgende bijeenkomst van de soepgroep is op 30 okto ber vanaf 17.00 uur op het Broersveld 123b vanaf 17.00 uur. Aanmelden kan bij me vrouw Van der Haagen, tel. 4703402. Schiedam leest: A.L. Snijders Woensdag 22 oktober geeft schrijver A.L. Snijders, be kend van zijn Zeer Korte Verhalen, een lezing uit ei gen werk in de Bibliotheek aan het Stadserf 1. De in loop start om 19.30 uur. De lezing begint om 20.00 uur. A.L. Snijders schrijft anek dotes en schetsen die veel weghebben van stemmige zwart-wit foto's. Deze lezing sluit dan ook aan op het Fo tofestival Schiedam met als thema "fotografie en litera tuur". De lezing kost 10,00, leden van de Bibliotheek Schie dam betalen 7,50. Kaarten zijn vooraf en op de avond zelf aan de deur te koop bij de Bibliotheek Schiedam aan het Stadserf 1. Avondmuziek Dorpskerk Kethel In de Dorpskerk treedt zon dag 26 oktober Kamerkoor Kwintessens op in de serie Avondmuziek. Het koor brengt werken van Part en muziek uit de Baltische sta ten ten gehore. Het concert begint om 19.00 uur en duurt ongeveer één uur. Toegang is gratis; er is na afloop wel een collecte bij de uitgang. Open huis in de kerk Op woensdag 29 oktober is er weer open huis in de Nederlands Gereformeerde kerk op de Westvest 30 in Schiedam. Het gebouw kan worden bekeken en er kan een praatje worden gemaakt. Het gebouw is geopend van 12.45 tot 13.30 uur. Requiem van Gabriel Fauré Gabriel Fauré was de grote vernieuwer van de Franse religieuze muziek van zijn tijd (1845 - 1924). In Schie dam wordt zijn muziek op zondagmiddag 2 november met veel liefde gebracht door een speciaal gevormd koor: Het Groot Projectkoor Schiedam. In de Grote- of Sint Janskerk aan de Lange Kerkstraat zingt het koor onder leiding van dirigent Bas van Houte prachtige koorwerken van Fauré, waaronder het be kende Cantique de Jean Ra cine, en het ontroerende Re quiem. Stadsorganist Arjen Leistra zorgt voor de orgel begeleiding. Het concert be gint om 15.00 uur. Kaarten a 10,- zijn verkrijgbaar bij de VVV, de erkende boekhan dels Van Leeuwen (in het centrum) en Post Scriptum (in Hof van Spaland) en in de Grote Kerk tijdens de openingsuren. Ken uw stad Schiedam Bij de Historische Vereni ging Schiedam gaat donder dag 30 oktober een nieuwe cursusronde 'Ken Uw Stad Schiedam' van start. Der tien boeiende voordrachten en twee stadswandelingen. Verhalen en beelden van deskundige inleiders over allerlei onderwerpen, zoals archeologische vondsten, vroege geschiedenis van de stad Schiedam, moord en brand en (bijzondere) inwo ners van Schiedam. Plaats: gebouw De Wilgen burg, Land van Ris 6, achter de Liduina-basiliek. Aan vangstijd is 19.30 uur. In schrijven kan per email via kenuwstad@historischever- enigingschiedam.nl Najaarsconcert Harpe Davids Het harmonieorkest van Harpe Davids werkt voor haar najaarsconcerten vaak samen met andere orkesten of koren. Voor het komend concert zal Gospelkoor Ex» pression medewerking ver lenen. Het concert wordt gehouden op zaterdag 8 no vember inkerkgebouw De Ark. Aanvang 20.00 uur, en tree; 12,50 euro. Toegangs kaarten zijn vooraf te bestel len: www.harpedavids.nl •«M* In Delft is het genieten en heerlijk shoppen. Ontdek het unieke winkelaanbod en beleef de culturele events. Bekijk het culturele aanbod op ■www. delft, nl/toeristenl MAKKELIJK EN VOORDELIG PARKEREN Met de auto? Parkeer dan dichtbij het centrum in één van de parkeergarages. In de Zuidpoort en Marktgarage betaalt u slechts maximaal 8 euro per dag. www.delft.nl/toeristen/reis_en_verblijf OP DE FIETS? Parkeer uw fiets gratis bij Biesieklette. www.biesieklette.nl MET HET OPENBAAR VERVOER? Binnen 10 minuten bent u vanuit Rotterdam en Den Haag in het centrum van Delft.

Het Nieuwe Stadsblad | 2014 | | pagina 10