Mededelingen en bekendmakingen mm gemeente Schiedam De gemeenteraad vergadert: De gemeente Schiedam publiceert bij wijze van service elke woensdag een overzicht van haar'(wettelijk verplichte) publicaties die in de voorgaande week verschenen in de digitale gemeentebladen op www.officielebekendmakingen.nl. Deze website is het erkende kanaal voor de bekendmaking van de officiële gemeentelijke berichten. Voor eventuele bezwaar- en beroepstermijnen moet u uitgaan van de informatie op www.officielebekendmakingen.nl. Voor het inzien van (concept-)vergunningen, plannen en achterliggende documenten, kunt u een afspraak maken in het Klant Contact Centrum. 22 OKTOBER 2014 Colofon Eindredactie Gemeente Schiedam Klant Contact Centrum Stadserf 1Schiedam Postbus 15013100 EA Schiedam K www.schiedam.nl 1.14 010 f. (010) 473 70 21 Openingstijden Klant Contact Centrum Alleen op afspraak ma en vrij van 8.30 - 17.00 uur divan 8.30-12.30 uur woe en do van 8.30 - 20.00 uur Maak uw afspraak online of bel Horeca Evenementen Verleende evenementenvergunning De burgemeester van Schiedam heeft op de onderstaande vergunning verleend voor het organiseren van het evenement: Halloweenfeest in het Jozef Oreliopark op zaterdag 25 oktober 2014 van 16.00 uur tot 22.30 uur. Vanaf 23 oktober 2014 ligt een afschrift van de verleende vergunning, gedurende zes weken, ter inzage bij het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 1,3 Nassaulaan t.h.v. nr. 57, 3116 ET en Barkentijn t.h.v. nr. 15, 3123; met de activiteit kap pen, het met spoed kappen van 2 bomen met herplantplicht van 2 bomen. I.v.m veilig heid in openbare ruimte treedt dit besluit terstond na haar bekendmaking in werking (zie artikel 6.2 van de Wabo), verleend op 15 oktober 2014.3 Strickledeweg 27, 3125 AT; met de activiteit bouwen, het aanbrengen van een onder- heide bedrijfsvloer, verleend op 15 oktober 2014.3 Schiedamseweg/Nieuwe Damlaan; met de activiteiten uitvoeren van (aanleg)werk- zaamheden en kappen, het kappen van een boom (paardenkastanje) met herplantplicht van een boom (hemelboom). De vergunning is verleend omdat de boom in een slechte conditie verkeert als gevolg risico op schade en/of letsel, verleend op 16 oktober 2014.3 Uitgebreide procedure Warande (hoek Burgemeester Knappertlaan); met de activiteit bouwen, het bouwen van een vrijstaande woning met garage, verleend op 16 oktober 2014.4 Mededelingen Omgevingsrecht Burgemeester en wethouders van de gemeente Schiedam maken ingevolge het bepaalde in artikel 3.10 van de Wet algemene bepalingen omgevingsrecht en artikel 110c van de Wet geluidhinder bekend dat met ingang van 23 oktober 2014 de ontwerp-omgevingsver- gunning Koekoekslaan 43 en het bijbehorende ontwerpbesluit hogere waarden (geluid) ter inzage ligt. Verklaring van geen bedenking De gemeenteraad van Schiedam heeft op 20 september 2012 een 'algemene verklaring van geen bedenkingen' vastgesteld. Het project valt onder de reikwijdte van artikel 2, tweede lid van deze verklaring (wijzigen gebruik van bestaande gebouwen tot 3.000 m2, anders dan ten behoeve van horeca, detailhandel of kantoren). Geïnteresseerden kunnen over het onderstaande en vdor inzage in (archief-)stukken nadere informatie verkrijgen bij het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 1,1 Aanvragen Havenstraat 1, 3115 HC Schiedam; met de activiteit milieuneutraal wijzigen voor de extra stalling van zes ADR vrachtwagens, binnengekomen op 7 oktober 2014 Fokkerstraat 550, 3125 BE; met de activiteit bouwen, het uitbreiden van het pand bin nengekomen op 7 oktober 2014.1 Kortlandstraat 30-36, 3117 ND en Gordonstraat 25-27, 3117 MR; met de activiteit bou wen, de panden renoveren met fünderingsherstel en bodemsanering, binnengekomen op 10 oktober 2014.1 Nassaulaan t.h.v. nr. 57, 3116 ET en Barkentijn t.h.v. nr. 15, 3123; met de activiteit kap pen, het kappen van 2 bomen met herplantplicht, binnengekomen op 10 oktober 2014.1 Verleende vergunningen Reguliere procedure Project Oranjeburgh kavel 38; met de activiteit bouwen, het gewijzigd uitvoeren Project Oranjeburgh kavel 38; met de activiteit bouwen; het gewijzigd uitvoeren van het kozijn in de voorgevel t.h.v. cle 1e verdieping, verleend op 15 oktober 2014.3 Professor Kamerlingh Onneslaan 99B en 101; met de activiteit bouwen, het wijzigen van een bedrijfsruimte in 3 woonunits en het wijzigen van de kozijnen, verleend op 14 oktober 20143 Verkeer rl Aangevraagde vergunningen en ontheffingen: hoe kunt u reageren? 1. Zienswijze college van burgemeester en wethouders Voordat de gemeente een besluit neemt over een aangevraagde vergunning, ontheffing of ander besluit kunt u hierop binnen zes weken (vanaf datum ter inzagelegging) mondeling of schriftelijk uw zienswijze indienen. U schrijft een brief naar het college van burgemeester en wethouders (postbus 1501, 3100 EA Schiedam) waarin u uw zienswijze op het voorgenomen besluit gemotiveerd uiteenzet. Voor een monde linge zienswijze neemt u telefonisch contact op met de gemeente Schiedam via 14 010. 2. Zienswijze gemeenteraad Voordat de gemeente een besluit neemt over een aangevraagde vergunning, ontheffing of Opheffen/ aanwijzing gehandicaptenparkeerplaatsen Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend, gelet op het bepaalde in artikel 26 BABW, dat zij, op basis van artikel 12 BABW in het algemeen belang van het verkeer hebben besloten: De onderstaande gehandicaptenparkeerplaatsen voor een bepaald voertuig in te trek ken door het verwijderen van het bord model E6 bijlage I RVV met onderbord: 57-RF-VI Van Leeuwenhoeckstraat 27b. Dit is besloten op 17 oktober 2014.3 Het besluit kan gedurende een termijn van zes weken na de dag van deze bekendmaking worden ingezien bij het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket). Overig Standplaatsvergunning Op grond van art. 5.17 APV Schiedam 2013 is een standplaatsvergunning verleend voor het innemen van een commerciële standplaats van maandagen tot en met zon dagen van 09.00 uur tot en met 21.00 uur, met een verkoopwagen voor de verkoop van oliebollen aan de locaties: Laan van Bol'Es en de Nieuwe Haven in Schiedam. Voor informatie en inzage in de stukken kunt u contact opnemen met de Domein Stadsont wikkeling, team Vastgoed Grondzaken. Op dinsdag 28 oktober 2014 vergadert de gemeenteraad om 20.00 uur in de Aleida- zaal van het Stadskantoor, Stadserf 1. De agenda en de bijbehorende stukken zijn in te zien op de gemeentelijke "website: www.schiedarn.nl/gemeenteraad en klik in het linkermenu op 'vergaderschema'. Wilt u gebruik maken van uw spreekrecht (alleen mogelijk bij B-stukken) meldt u zich dan aan bij de griffier door te mailen naar griffie@schiedam.nl of te bellen met de heer J. Gordijn, 010-2191041. Wilt u een keer 'gast van de raad' zijn? Mail dan ook naar grif- fie@schiedam.nl. Wilt u eerst meer informatie daarover? Kijk dan gerust op de website van de gemeente, want 'Politiek is leuker als je weet hoe het werkt!' ander besluit kunt u hierop binnen zes weken (vanaf datum ter inzagelegging) mondeling of schriftelijk uw zienswijze indienen. U schrijft een brief naar de gemeenteraad (postbus 1501, 3100 EA Schiedam) waarin u uw zienswijze op het voorgenomen besluit gemotiveerd uiteenzet. Voor een mondelinge zienswijze neemt u telefo nisch contact op met de gemeente Schiedam via 14 010. 3. Bezwaarschrift Belanghebbenden die het niet eens zijn met een besluit kunnen binnen 6 weken na datum waarop het besluit is genomen een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij het college van bur gemeester en wethouders (postbus 1501,- 3100 EA Schiedam). In het bezwaarschrift dient in ieder geval uw naam, adres en telefoonnummer, de datum en een omschrijving van het betref fende besluit (kenmerk) te staan. Vergeet niet uw bezwaarschrift te ondertekenen. 4. Beroepschrift Rechtbank Rotterdam Indieners van een zienswijze die het niet eens zijn met het genomen besluit, kunnen hiertegen binnen 6 weken na verzending van het besluit een gemotiveerd beroepschrift indienen bij de Rechtbank Rotterdam (postbus 50951, 3007 BtVI). In het beroepschrift dient in ieder geval uw naam, adres en telefoonnummer, de datum en een omschrijving van het betreffende besluit (kenmerk) te staan. Vergeet niet uw beroep schrift te ondertekenen. Hieraan zijn kosten verbonden. 5. Beroepschrift Raad van State Indieners van een zienswijze die het niet eens zijn met het genomen besluit, kunnen hiertegen binnen 6 weken na publicatie van het besluit een gemotiveerd beroepschrift indienen bij de Raad van State (postbus 20019, 2500 EA Den Haag). In het beroepschrift dient in ieder geval uw naam, adres en telefoonnummer, de datum en een omschrijving van het betreffende besluit (kenmerk) te staan. Vergeet niet uw beroep schrift te ondertekenen. Hieraan zijn kosten verbonden. Aanvragen voorlopige voorziening Het indienen van een bezwaar- of beroep schrift voorkomt niet dat het besluit waartegen u bezwaar hebt, wordt uitgevoerd. U kunt dit proberen te voorkomen door, na indiening van uw bezwaar- of beroepschrift, een voorlopige voorziening aan te vragen bij de Rechtbank Rot terdam (sector Bestuursrecht) of bij de Raad van State. Hieraan zijn kosten verbonden. Lees de officiële bekendmakingen op

Het Nieuwe Stadsblad | 2014 | | pagina 14