Een eerste huis kopen, kan dat wel in deze tijd? Babynaam veroorzaakt chaos HUUR SCHIEDAM HUURPRIJZEN V.A. €715,- 11.00 -12 00 UUR Er is meer mogelijk dan je denkt. Verwey Vastgoed OPEN HUIS: Olof Palme- borg 84 www.VerweyVastgoed.nl Laatste kaarten Klaas van der Eerden Miles Davis, niet voor niets de 'Picasso of Jazz' Rhythmic Circus Paul de Leeuw in Schiedam O www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 22 oktober 2014 18 Olof Palmeborg E.A. te Schiedam Gelegen in de wijk "Sveaparken" Diverse voorzieningen (zoals supermarkt, zorgcentrum, open baar vervoer) in de directe omgeving Oppervlakte varieert van 75 m2 tot 90 m2 Eigen parkeerplaats op afgesloten terrein Lift aanwezig Balkon Inpandige berging en eigen berging op begane grond Huurprijzen vanaf 715, per maand (incl. huurkorting)* Servicekosten: 35,- per maand komst tekent voor 1 november 2014 profiteert u van een huurkorting van 50,- per maand gedurende het eerste iaar Kom nu langs voor een onafhankelijk advies of kijk op hypotheker.nl Jazeker. De Hypotheker. Verwey Vastgoed Wonen Postbus 21393, 3001 AJ Rotterdam Schiedam Broerwest 64(010)4711150 t vc r 1i uu r@ Verwey Vast goedn I fharwt'hjk, opti tjOtKl ut-n Na 12,5 jaar is het tijd voor een feestje. Ras entertainer Klaas van der Eerden toert dit seizoen uitgebreid met zijn jubileumvoorstelling Sixpack. De show is een compilatie van de allerleuk ste sketches, typetjes, liedjes en conferences. Zo speelt hij onder meer de human beat box, de dwarsfluit-act en de witte hangjongeren. Voor de fans een feest van herken ning en voor nieuwkomers een uitgelezen kans om met hem kennis te maken. Toen Van der Eerden (1975, Waterland) in 1998 de Gong show won, besloot hij voor het cabaret te gaan. Een jaar later won hij op het Amster dams Kleinkunst Festival de Wim Sonneveldprijs en de Publieksprijs. Sindsdien heeft hij zeven shows ge speeld. Sixpack (the best of Klaas) is donderdag 30 ok tober, om 20.15 uur, te zien in het Wennekerpand. Toe gang: 19,00. SCHIEDAM - Miles Davis stond bekend om zijn geni ale ingevingen en gepassio neerde levensstijl. Hij was een spil in de ontwikkeling van cool jazz, modale jazz en jazzrock fusion. De mu ziek zou na hem nooit meer hetzelfde zijn. Kind of Blue, Ascenseur pour l'echafaud en later Tutu behoren tot de legen darische albums uit de jazz. Het programma Miles! is een spetterende ode aan 'the man with the horn' in beeld en geluid. Miles! neemt het publiek mee op een tocht door het roerige creatieve brein van een genie in de glorietijd van de jazz maar ook door tijden van grote verandering. De moord op president Kenne dy, de landing op de maan. Aan de hand van intieme portretten wordt een beeld geschetst van iemand die niet voor niets 'The Picasso Of Jazz' werd genoemd. Michael Varekamp maakte internationaal furore als jazztrompettist met het winnen van de Kobe Award in Japan en Ntjam Rosie studeerde cum laude af aan Codarts, stond al snel op North Sea Jazz en is een be kend gezicht bij De Wereld Draait Door. Miles! wordt gespeeld door de top van de Nederlandse jazz scene met onder an dere saxofonist Ben van den Dungen en cinematic music group Vito Brothers onder leiding van toetsenist Wi- boud Burkens. Miles! is zondag 26 oktober, om 15.00 uur, te zien in Ijet Wennekerpand. Toegang: 19,00. Kaartverkoop via www. theateraandeschie.nl of tele fonisch via nummer (010) 2 467 467. SCHIEDAM - Rhythmic Cir cus, ooit begonnen als un derground percussie-dans fenomeen uit Amerika, is nu een innovatief gezel schap, bekend om hun ge bruik van tapschoenen als ritmische instrumenten. Rhythmic Circus is zater dag 1 november, om 20.15 uur, te zien in Theater aan de Schie met hun show Feet don't fail me now en schotelt het publiek een onvoorspel bare mix van high energy tapdans, ritme, creativiteit, vurige humor en snapping fingers. Een swingende funky dans voorstelling voor jong en oud. Toegang voor deze show: 25,00. Als ze morgen tegen je zeg gen 'dit wordt je laatste dag!' wat zullen dan je laatste da den zijn, je laatste woorden en wat laat je uiteindelijk achter? Met wie zou je nog één keer de liefde bedrijven? Gaat de chinees je missen en hoe wil je dan uiteindelijk het leven verlaten? Na het succesvolle theaterprogram ma Poephoofd staat Paul de Leeuw met de nieuwe one man show in Theater aan de Schie. De cabaretvoor stelling Ik ben rustig heeft hilarische momenten, af gewisseld met persoonlijke ontboezemingen. Paul de Leeuw is dinsdag 4 novem ber, om 20.15 uur, ip Schie dam. Toegang: 25,00. Miles! wordt gespeeld door de absolute top van de Nederlandse jazz. Foto: pr Montage, repetities en allereerste voorstelling van Welkom in de familie vinden plaats in Theater aan de Schie. Foto: Marcel van der Vlugt SCHIEDAM - DeLaMar Pro ducties presenteert de nieu we toneelkomedie Welkom in de familie. Grote namen als Peter Blok, Hajo Bruins en Jacqueline Blom zijn te bewonderen in deze bittere komedie waarin de bizarre naam van de baby op komt chaos veroorzaakt tijdens een diner met fami lie en vrienden. De montage, repetities en de allereerste voorstelling vinden plaats in Theater aan de Schie op vrijdag 31 oktober, om 20.15 uur. Een toegangskaartje kost: 25,00.

Het Nieuwe Stadsblad | 2014 | | pagina 18