W Ultra HD, 4K, Curved, Smart... ml,/'' m Legendarische ex-Stone Bill Wyman Unieke kans 7/ Explosie van live muziek en dans uit Amerika Paul de Leeuw Best of Klaas van der Eerden ADVERTORIAL Het Nieuwe Stadsblad woensdag 29 oktober 2014 30 Bill Wyman treedt 5 november met zijn band op in Schiedam. Voor wie dit unieke concert niet wil missen zijn nu de laatste kaarten beschikbaar. Foto: SCHIEDAM - Bill Wyman is, net als de rest van de Sto nes, nog 'still rocking'. Het publiek heeft de kans om bij één van zijn laatste concer ten in Nederland te zijn! Woensdag 5 november, om 20.15 uur, zal Bill Wyman, samen met zijn band The Rhythm Kings en special guest Mary Wilson van The Supremes, een legendarisch gang: 39,00. concert geven in Theater aan de Schie. Laatste kaarten voor dit nu al legendarische concert zijn nu beschikbaar. Toe- SCHIEDAM - DeLaMar Pro ducties presenteert de nieu we toneelkomedie Welkom in de familie. Grote namen als Peter Blok, Hajo 'Bruins en Jacqueline Blom zijn te bewonderen in deze bittere komedie. Een verhaal over de succesvolle zaken man en opgewekte levensge nieter Marcel, hij staat op het punt om voor de eerste keer vader te worden. Hij is uit genodigd voor een diner bij zijn zus Elisabeth en zwager Pierre, waar ook hun geza menlijke jeugdvriend Victor aanschuift. In afwachting van de komst van zijn jonge carrièrevrouw Anna, wordt Marcel overstelpt met vra gen over zijn toekomstige vaderschap. Maar wanneer Marcel de vraag wordt voor gelegd of hij al een naam voor het ongeboren kind heeft, zorgt zijn antwoord voor een totaal onverwachte wending. De montage, repe tities en allereerste voorstel ling vinden plaats in Thea ter aan de Schie op vrijdag 31 oktober, om 20.15 uur. SCHIEDAM - Rhythmic Cir cus, ooit begonnen als un derground percussie-dans fenomeen uit Amerika, is nu een innovatief gezelschap, bekend om hun gebruik van tapschoenen als ritmische instrumenten. Rhythmic Circus is zaterdag 1 novem ber te zien in Theater aan de Schie met hun show Feet don't fail me now en schotelt het publiek een onvoorspel bare mix van high energy tapdans, ritme, creativiteit, vurige humor en snapping fingers. Een swingende fun ky dansvoorstelling voor jong en oud. Dansers uit Minneapolis gaan op pad met een kof fer vol tap schoenen, funky kostuums en een grote blaas sectie, klaar om het toneel op te springen met hun show Feet don't feel me now. Heatbox, ook bekend als de menselijke beatbox, sluit zich aan bij de swingende melodieën vergezelt het ze venmans orkest om elke tap, shuffle en stamp met een bel, riff en refrein te com pleteren. Deze energieke en swingende show is een pa rade van muziekgenres en percussie-dans, waarbij het publiek gegarandeerd zal dansen op de beats. Kaartverkoop Toegang tot de voorstelling is: 25,00. Reserveren kan via de kassa van Theater aan de Schie, geopend op dinsdag van 13.00 - 16.00 uur en één uur voor aanvang van iede re voorstelling. Telefonisch is de kassa bereikbaar van dinsdag tot en met vrijdag van 13.00 - 16.00 uur op te lefoonnummer (010) 2 467 467 en één uur voor aanvang van iedere voorstelling. Online reserveren kan via www.theateraandeschie.nl. SCHIEDAM - Na het succes volle theaterprogramma Poephóofd staat Paul de Leeuw met de nieuwe one man show in Theater aan de Schie. "Als ze morgen zeggen, dit wordt je laatste dag! Wat zullen dan je da den zijn, je laatste woorden? Hoe wil je het leven verla ten? Met meerdere tegelijk, tijdens Heel Holland Bakt?" De cabaretvoorstelling Ik ben rustig heeft hilarische momenten, afgewisseld met persoonlijke ontboezemin gen. Dit maakt Ik ben rustig tot een show waarin bijna alles klopt, behalve de titel... Paul de Leeuw is dinsdag 4 november, om 20.15 uur te zien. Toegang: 25,00. SCHIEDAM - Na 12,5 jaar is het tijd voor een feestje. Ras en tertainer Klaas van der Eer den toert dit seizoen uitgebreid met zijn jubileumvoorstelling Six- pack. De show is een com pilatie van de allerleukste sketches, typetjes, liedjes en conferences. Zo speelt hij onder meer de human beat box, de dwarsfluit-act en de witte hangjongeren. Voor de fans een féést van herken ning en voor nieuwkomers een uitgelezen kans om met Klaas zijn veelzijdigheid kennis te maken. Sixpack (the best of Klaas) is don derdag 30 oktober, om 20.15 uur, te zien in het Wenne- kerpand. Toegang: 19,00. Rhythmic Circus staat bekend om het gebruik van tapschoenen als ritmische instrumenten. Help, welke televisie past bij mij!? Barendrecht - Bij het uitzoeken van een nieuwe televisie kom je steeds meer nieuwe functies tegen; Ultra HD, 4K, Curved en Smart bijvoorbeeld. Maar wat is de beste tv, en vooral, welke past het beste bij uw wensen? Hélp, welke televisie past bij mij? De televisie neemt vaak een prominente plek in de woonkamer in. Een middel punt waar de familie in de avond samenkomt om lek ker tv te kijken. Het is daar om belangrijk dat u de juiste keuze maakt wanneer u een nieuwe televisie koopt. Er zijn zoveel verschillende soorten en maten en de prij- zen verschillen enorm. Door het grote aanbod is het lastig een keuze te maken. Samsung en Klein weten met het vraagstuk: 'Help, welke televisie past bij mij?' wel raad en komen met een oplossing. Samsung, het grootste televisiemerk van Nederland heeft het meest uitgebreide assortiment met kwalitatief hoogstaande producten en Klein is de televisiespecialist als het gaat om het adviseren welk type televisie het beste bij specifieke wensen past. Deze twee partijen hebben de handen ineengeslagen; samen zorgen ze dat u nooit met een verkeerde televisie thuiskomt. Alles begint met de afme ting, hoe ver zit u van uw te levisie en welk type past bij MET HET UITGEBREIDE SAMSUNG ASSOR TIMENT TOONT KLEIN WAT MOGELIJK IS uw kijkgedrag? En vervol gens, waar hecht u waarde aan, beeldkwaliteit of de sign, of beide? Gaat u de te levisie ook gebruiken om te internetten of Uitzending ge mist te gebruiken. Daarbij is het belangrijk om na te gaan of een van de laatste tech nologische ontwikkelingen iets voor u zijn. Vanuit alle winkels van Klein kan het complete assortiment gele verd worden en kan alles gedemonstreerd worden. Laatste technieken Curved is de nieuwste ont wikkeling op tv-gebied. Het gebogen scherm zorgt voor een weergaloze kijkerva ring; u zit het als het ware in het beeld. Naast het gebogen scherm is Ultra HD (4K) één De spectaculaire Samsung UE 55 HU 7100. Curved televisie is de nieuwste ontwikkeling op tv-gebied. Klein laat graag zien welke nieuwe televisie het best bij u past. van de betere beeldtechnie ken van dit moment, wel vier keer scherper dan u gewend bent. Het is net alsof u naar een bewegende foto kijkt, zo scherp is het beeld. Tot slot, Smart televisie. Dit geeft aan dat de televisie geschikt is voor gebruik van internet en het geeft ook de mogelijk heid apps als Netflix, Uit zending gemist te gebrui ken. Maar er is verschil in snelheid en mogelijkheden binnen de Smart functies. Begint het al te duizelen bij u? Klein staat klaar om uw vragen te beantwoorden! Nu kopen! Op dit moment krijgt u tot 1000,- voordeel op een Samsung actiemodel tv. Dit zijn de allernieuwste model len zoals als Curved televisies, met Ultra HD en met de uitgebreidste Smart functies. Alle.Samsung actiemodel len zijn uit voorraad leverbaar bij Klein. Kijk snel op klein.nl of kom langs bij één van de 39 winkels voor een uitgebreide demonstratie of persoonlijk advies!

Het Nieuwe Stadsblad | 2014 | | pagina 30