KÜ Eigen computerstudent slaat aan Gemakkelijk groen met Jekko 65 hotels €65 €99,- Studentaanhuis.nl heeft het druk Kom genieten in Antwerpen! O www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 5 november 2014 31 Steeds meer landgenoten ontdekken het gemak van de eigen computerstudent. De bijna 800 it-studenten van het bedrijf Studentaanhuis.nl komen dit jaar dan ook meer dan 100.000 keer bij hun klanten thuis om te helpen en leste geven. Een trage computer is één van de meest voorkomende computerproblemen die ze tegenkomen, maar vaak schort het ook aan de vei ligheid van de computer en zijn de computergebruikers zich daar totaal niet van be wust. De studenten weten wel precies wat veilig is en ze zijn zo goed in hun vak gebied, dat hun bedrijf voor het tweede jaar op rij is uit geroepen tot 'Servicebedrijf van het Jaar'. De studenten die trage com puters opschonen doen meestal ook meteen een cojpputer-APK, waardoor de cofnputer niet alleen snel ler opstart en sneller werkt, maar ook ontdaan is van vuiligheden zoals virussen, verouderde programma's en onnodige software. De computer is na zo'n APK bo vendien ook weer een stuk veiliger. Uw eigen computerstudent. Slim geregeld, toch? Een student uit de buurt De studenten hebben met dit werk een mooie bijbaan naast hun it-opleiding en ze werken altijd in de re gio waar zij wonen of stu deren. Zodoende kunnen ze meestal op de fiets naar hun klanten. Men betaalt bij Studentaanhuis.nl dan ook geen voorrijkosten, maar voorfietskosten. En voor- fietskosten zijn beduidend lager dan voorrijkosten. Veel meer oplossingen Maar niet alleen bij trage computers is de service van Studentaanhuis.nl een slim me en voordelige oplossing. Ook bij het installeren van computers, problemen met het ontvangen en verzenden van e-mail, een slechte in ternetverbinding of bijvoor beeld het aansluiten van een draadloze printer, kunt u de hulp van de studenten inroepen. Handig is dat de studenten ook 's avonds en in het weekend werken en rustig de tijd nemen om al les uit te leggen. Of dat nu over de computer, tablet, mobiele telefoon, televisie of andere digitale zaken gaat. Eén-op-één en bij u thuis. U kunt dus bij Studentaan- huis.nl terecht foor hulp bij al uw digitale apparaten. Win 5 cd's met muziek van wereldsterren Ga snel naar www.deweekkrant.nl/actie Tarieven Voorfietskosten: 9,- Halfuurtarief: 12,50 Lidmaatschap 12,- p/jaar Bel voor een afspraak op werkdagen van 10.00 -17.00 uur 0900 200 12 12 (60 ct per gesprek) Meer informatie op www.studentaanhuis.nl Oude kleine elektrische apparaten, kapotte spaarlampen en lege batterijen. Slingeren die ook overal bij jou thuis rond? Met de Jekko verzamel je ze op één plek om ze daarna makkelijk in te leveren voor recycling. Eerst inzamelen Verzamel oude kleine elek- trischeapparaten zoals een föhn, mobiele telefoon, mp3- speler, accuboor of elek trisch speelgoed, kapotte spaarlampen en lege batte rijen in de Jekko inzamel- box. Alle spullen netjes op geruimd op één plek! Deze inzamelbox ter waarde van 2,50 is gratis op te halen bij veel winkels. Vind een winkel bij jou in de buurt via wecycle.nl/jekkozoeker HAAL JEKKO GRATIS BIJ WINKELS Dan inleveren Lever alles uit de Jekko heel makkelijk in bij een inlever- bak van Wecycle. Deze bak ken zijn te vinden bij ver schillende supermarkten, elektronicazaken, woon winkels, bouwmarkten en tuincentra. In totaal staan de inleverbakken bij 2.300 winkels! Natuurlijk kun je de Jekko ook altijd gratis legen bij de milieustraat van de ge meente. Vind alle gratis in- leverpunten in de buurt via wecycle.nl/zoeker. Kleine elektrische apparaten, kapotte spaarlampen en lege batterijen slingeren niet meer rond met de Jekko. Makkelijk inzamelen en daarna inleveren voor recycling. Handig! Win De reputaties van grootmeester Juan Gabriel Vasquez Ga snel naar www.deweekkrant.nl/ actie 3 dagen Ramada Plaza, België IZ'jföy Bezoek de kerstmarkten en wandel door de mooie histo rische straatjes in deze gezellige Vlaamse stad. U overnacht in het stijlvolle viersterrenhotel Ramada Plaza. Inbegrepen: 2x overnachting op basis van logies en ontbijt entree museum MAS koffie met zelfgemaakte taart of soep met boter hammen in Lunchbar Blend Antwerps Bolleke van het vat bij aankomst ldagOVpas U kunt deze reis maken t/m 31 mei 2015 Informatie Reserveringen www.pharosreizen.nl/weekkrant of via 0900-365 65 65 (80 cent per gesprek) met zoekcode 12154 Prijzen in p.p. Niet inbegrepen: reserveringskosten 20,-), toeristenbelasting 2,95 p.p.p.d. vanaf 13 jaar) en kosten Calamiteitenfonds 2,50). webwinkel.deweekkrant.nl k categorie reizen autovakanties WIJ VIEREN FEEST! Geen weekend- en 4-sterrentoeslag Geen reserveringskosten Recyclen Ieder jaar gooien we per per soon gemiddeld 2 kilo aan kleine apparaten en spaar lampen weg. Dat is zo'n 35 miljoen kilo per jaar. Zonde, want alle apparaten en lam- Een die worden ingeleverd ij Wecycle, worden opti maal gerecycled. Een klein apparaat kan voor meer dan 80 procent gere cycled worden. Een spaar lamp zelfs voor meer dan 90 procent. Goed voor het milieu, want schadelijke stoffen worden verwijderd. Ook is het een enorme be sparing aan grondstoffen. De grondstoffen uit de ap paraten en lampen worden weer gebruikt voor nieuwe producten. Wecycle op Margriet Winter Fair Wecycle deelt Jekko gra tis uit op Margriet Winter Fair. Ontdek hoeveel ap paraten en lampen jij in huls hebt en maak kans op mooie prijzen bij stand E102 in hal 1 Kiik&Win Profiteer nu van onze superscherpe 65 euro actie! Met deze actie boekt u al een kamer voor €65, inclusief uitgebreid ontbijtbuffet voor 2 personen. Laat u zich liever verrassen? Kies dan voor ons Verrassingshotel! 65 hotels is €65 Ontvangst met welkomstdrankje lx overnachting voor 2 personen 1 x uitgebreid ontbijtbuffet voor 2 personen informatiepakketje van de omgeving FLETCHER ^HOTELS Voor meer informatie en/of reserveren? Bel 0347 - 750 430 of kijk op www.fletcher.nl/65 Deze aanbieding is te boeken t/m 31 januari 2015. De prijs is geldig op basis van een verblijf van 2 personen op een standaard tweepersoonskamer. De prijs is exclusief tax and handling fee. deweekkrant.nl/reizen Kijk voor meer informatie op wecycle.nl/jekko.

Het Nieuwe Stadsblad | 2014 | | pagina 31