HEERDII IK /Vl(ttrLces COLLECTIE! 5 UNIEK Ó-O-CO Neeltje Maatje Filippivia Poot-beurloo Nel V BTW VRIJE WEEK Monuta Alles over Grafmonumen Grafmonumenten O www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 5 november 2014-6 -Jubileum Geboren Dankbetuiging CU O Email familieberichten® wegenermedia.nl Telefoon (088)013 72 68 Internet zelf opgeven kan via www.familieberichtenonline.nl Vergeet niet uw volledige adres gegevens te vernielden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op: www.mensenlinq.nl* Indien de advertentie niet geplaatst dient te worden op Mensenlinq, gelieve dit aan te geven bij opgave van de advertentie. familieberichten Een familiebericht plaatsen is een gevoelige zaak. Dat is altijd zo geweest en dat zal altijd zo blijven. Het gaat immers altijd over het verlies van een naaste, familie, vriend of kennis. Wat wel verandert Is de manier waarop dat kan gebeuren. Met familieberichtenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw familiebericht samenstellen en plaatsen in de door u gewenste huis-aan-huiskrant. Eenvoudig, want stap voor stap wordt u geleid door de opmaak van het bericht, snel, u ziet direct hoe het bericht eruit komt te zien, zeker (en veilig) is de manier van betalen. Op het door u gewenste moment en in uw eigen tempo kunt u uw familiebericht maken. Want wat er ook verandert, het opgeven van een familiebericht blijft een zaak van emotie... Graag staan wij u ook telefonisch te woord voor informatie over de opgave van uw familiebericht. Hiervoor kunt u contact opnemen met (088) 013 72 68. Mijn genade is Ugenoeg Moegestreden, maar verlangend naar hei grote licht, is rustig van ons heengegaan onze lieve moeder, oma en oma-rolstoel in de leeftijd van 74jaar. Na het overlijden van haar lieve Koos in 2012 werd alles veel moeilijker. Ingrid en Hans Ron en Yvonne Yvette en Michael Qabriëlle en Ralf Ewan, Maura Zondag 2 november 2014 Contactadres: Matrice Uitvaartbegeleiding ta.v familie Root Postbus 311, 3100 AJ Schiedam U bent welkom om afscheid van Nel te nemen donderdag 6 november tussen 11.00 uur en 11.45 uur bij Matrice Uitvaartbegeleiding, Prins Bemhardlaan 121 in Schiedam. De Dankdienst voor het leven van onze moeder en oma wordt gehouden vrijdag 7 november om 11.00 uur in de Dorpskerk, Noordeinde 10 in Schiedam (Kethe/). Aansluitend begeleiden wij Nel naar haar Cieen bloemen Mede namens onze moeder bedanken wij alle medewerkers van Careyn voor hun liefdevolle verzorging. Bedroefd hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve moeder, schoonmoeder, onze oma en mijn overgrootmoeder. Dankbaar kijken wij terug op alles wat zij voor ons heeft betekend. Petronella Maria van Deudekom-Bosman Nel Zij is 92 jaar geworden. René en Pauline Kleinkinderenen achterkleinkind Schiedam, 30 oktober 2014 Correspondentie-adres: Waaijers Uitvaartverzorging t.a.v. de familie Van Deudekom Olmendreef 160 3137 CR Vlaardingen Mijn moeder, schoonmoeder en onze oma is overgebracht naar het Waaijers Uitvaartcentrum Holy, Olmendreef 160 te Vlaardingen. Aldaar geen bezoek. De afscheidsplechtigheid zal worden gehouden op donderdag 6 november om 11.00 uur in de aüla van het crematorium Beukenhof, Burge meestervan Haarenlaan 1450 te Schiedam. Na deze plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren. Een bijzondere levensgenieter met enorme wilskracht. Zo muzikaal, creatief en nog vol plannen. Dankbaar voor alles wat hem gegeven was, is rustig ingeslapen Luud Snel echtgenoot van Ans van der Meer Schiedam, 25 mei 1933 Rotterdam, 27 oktober 2014 Dag lieve Luud, Pa en Opa Ans, Monique Frank, Quirine Mitch, Danique Patrick, Yoren Marije, Jacqueline Bert, Arjan Roos, Emiel Maureen, Marco Jacqueline, Sara, Frits, Michiel, Luciënne Christian, Sebastian, Marjolein, Isabella, Guidot, Denise Paul, Emy, Noortje, Marjolein Roderick, Quinten, Ruben, Floris en Marieke Correspondentieadres: Burg. Knappertlaan 237a, 3116 JG Schiedam De crematie heeft inmiddels plaatsgevonden te Schiedam. 10 maart 1969 - 26 september 2014 Karin Lansbergen-Bot Karin was een heel bijzondere, optimistische en levenslustige vrouw. Dat wij dat niet alleen als familie zo hebben ervaren, is wel gebleken uit de overweldigende hoeveelheid reacties, steunbetuigingen, kaarten en prachtige bloem stukken ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw, dochter, onze mama, zusje, schoonzus en tante. Deze blijken van medeleven zijn een grote steun voor ons bij de verwerking van dit enorme verlies. Op deze wijze willen wij u hiervoor bedanken. Namens de familie: Erik Lansbergen Danny, Robin ^^jjp^Anderogedenkmonujnenteii Grafstenen Zerken Complete graven Rotsen - Glasmonumenten Betaalbaar, bijzonder, creatief en persoonlijk. Neem een kijkje in het gastenboek op onze website en maak gerust een snde afspraak vooreen bezoek aan onze showroom te Capeile a/d Dss www.andersgedenkmonumenten.nl Meeuwensingel 101, Capeile a/d Ussel, Tel. 06 - 30 65 2609 uitvaartbegeleiding Is Feyenoord alles voor jou? Bij Monuta kan je kiezen voor de Feyenoord Uitvaart. De kist naast het veld, nog één laatste ronde over de buitenring, de spelersbus als volgauto voor nabestaanden of een rouwkamer die helemaal rood wit is aangekleed. Het kan. Kijk voor meer informatie op www.feyenoord.nl/uitvaart. www.matrice.nl 010-2732424 Monuta is exclusief licentiehouder van de Feyenoord Uitvaart De steun bij iedere uitvaart. Bezoelfde giftotste showroa|i van Nederland al meer dan 75 jaat Concurrerende prijzen, www.gedenkstenen-rijnmond.11l Onderdeel vai&Skiedar Brandwijk BV Rijnmond Gedenkstenen Boogertstraat 1 Maassluis 06 - 1091 54 93 Nijverheidsstraat 1 Meerkerk 0183 - 352056 monumenten rechtzetten LEVERING VANAF 2 DAGEN bijzettingen-monumenten-urnen-restauraties Industrieweg 29 Vlaardingen Tel. 010- 818 32 26 Wo@grafmonumentenuntek.nl Veerpteia 293131 CK Vlaardingsri f«l. 010-434 39 06

Het Nieuwe Stadsblad | 2014 | | pagina 6