gat? 'Een sok met een In de textielbak!1 A I tl irado Textielkampioen van Schiedam: Marianne i I I c Naam: Leeftijd: Beroep: 11 Marianne van der Heijden 33 jaar Woont samen met haar partner en vier kinderen in een eengezinswoning in Schiedam Noord Marianne en haar gezin scheiden hun afval. Ze vinden dat ze als consument hun verantwoordelijkheid moeten nemen voor het afval dat ze produceren en leren dat ook aan hun kinderen. Kleding Riemen Tassen 'Met vier kinderen gaat er een hoop kleding doorheen. We proberen zoveel mogelijk kledingstukken door te geven. Zeker bij de meisjes, we hebben er drie, lukt dat goed. Nog draagbare kleding geven we aan het goede doel en kapotte kleding, die echt niet meer te maken is, doen we altijd in de textielbak. Een gescheurde broek, een sok met een gat, maar ook versleten beddengoed en oude handdoeken, zoals nu, leveren we altijd apart in. Ook ons andere afval scheiden we. We brengen zo'n drie keer per week afval weg, en dan gaan de kinderen ook graag mee.' Gun uw nog draagbare kleding en schoenen een tweede leven en breng ze naar kringloopwinkel Het GOED aan de 's-Gravelandseweg 268. U kunt uw afgedankte textiel in een goed afgesloten plastic zak kwijt in een textielcontainer bij een Afval Apart Punt. o Dassen Hand-en theedoeken Lakens Dekbedden Kussens Knuffelbeesten Poppenkleertjes Gordijnen Schoenen (per paar gebonden) Tapijt Vloerbedekking Matrassen Met olie of verf vervuilde kleding Natte textiel en schoenen Sponzen Douchegordijn gemeente Schiedam www.irado.nl 010 262 1000

Het Nieuwe Stadsblad | 2014 | | pagina 18