Stefan Droog werd Schiedam's MVP Eerste verlies voor dammers Annelies de Jong Op de hele wintercollectie 10% TOT scyedam laatste Mooie judoresultaten Schaatsen uit vet ^maten^ 36 t/m 56 korte maten 17 t/m 25 taille-plus L. maten A KENNISGEVING OPENBARE VERGADERING ALGEMEEN BESTUUR STADSREGIO ROTTERDAM BEKENDMAKING ALGEMENE WET BESTUURSRECHT Alléén gevestigd aan de Molenvliet 121-123, Rotterdam-Lombardijen, tel. (010) 4193057. Tramlijn 20 v.a. Centraal Station stopt voor onze deur. Maandag en koopavond gesloten. www.anneliesdejongmode.nl De voorzitter van de stadsregio Rotterdam maakt bekend dat de openbare vergadering van het algemeen bestuur plaatsvindt op woensdag 10 december 2014 om 14:00 uur in de raadzaal van het stadhuis van Rotterdam, Coolsingel 40. In de vergadering van het algemeen bestuur komen de volgende onderwerpen aan de orde: 1 e Wijziging begroting 2015; - 2e Bestuursrapportage 2014; Intrekking verordeningen Jeugdzorg; Ontwerp wijzigingsbesluit gemeenschappelijke regeling. In de onderwerpenplanning van het algemeen bestuur kunnen zichnog wijzigingen voordoen. De vergaderstukken en meest actuele agenda van het algemeen bestuur zijn gepubliceerd op www. stadsregio, info. Besluiten dagelijks bestuur 12 november 2014 Het dagelijks bestuur van de stadsregio Rotterdam heeft in de vergadering van 12 november 2014 besloten: 1Vipre B.V. op basis van artikel 29 Wet 'Personenvervoer 2000 ontheffing te verlenen van de concessieplicht voor het exploiteren van de EMO Shuttle 11 tot en met 18 die rijden van Barendrecht, Hoogvliet, Spijkenisse (Hekelingen), Hellevoetsluis en Rozenburg naar Europees Massagoed- Overslagbedrijf BV te Rotterdam Maasvlakte voor de periode van 15 november 2014 tot en met 31 december 2017, rekening houdend met in het besluit opgenomen voorschriften; 1.1 Vipre B.V. toestemming te verlenen om het Vipre-vervoerbewijs op de Shuttles waarvoor de ontheffing verleend is te gebruiken. 2. de aan Vipre B.V. op basis van artikel 29 Wet Personenvervoer 2000 verleende ontheffing van de concessieplicht voor het exploiteren van de: Cofely Shuttles van Rotterdam en Hellevoetsluis naar de Vondelingenplaat voor de periode van 1 oktober 2012 tot en met 31 december 2015; en - Cofely Shuttle van Hardinxveld-Giessendam naar de Vondelingenplaat voor de periode van 1 oktober 2012 tot en met 31 december 2015 voor het deel van de lijn dat valt in het concessiegebied van de stadsregio Rotterdam per direct in te trekken. 3. de tariefsverhoging voor 2015 conform de Landelijke Tarief Index (LTI) vast te stellen op 1,14%; 3.1 de vaste voet voor 2015 vast te stellen op 0,88 en het kilometertarief voor 2015 op 0,135; 3.2 de tarieven voor de vervoerbewijzen 2015 vast te stellen. De bovengenoemde besluiten met bijbehorende stukken liggen vanaf donderdag 20 november 2014 op werkdagen (gedurende de aldaar gebruikelijke openingstijden) ter inzage in de gemeentehuizen van de aan de stadsregio deelnemende gemeenten. De vergaderstukken van het algemeen bestuur en de besluitenlijsten van het dagelijks bestuur zijn gepubliceerd op www.stadsregio.info. Het dagelijks bestuur van de stadsregio Rotterdam, de secretaris, de voorzitter, drs. J. Fix ing. A. Aboutaleb Albrandswaard Barendrecht Bernisse Brielle Capelle aan den Ussel Hellevoetsluis Krimpen aan den IJssel Lansingerland Maassluis Ridderkerk Rotterdam Schiedam Spijkenisse Vlaardingen Westvoorne SCHIEDAM - Wat na het ver trek van Michel de Boer en Casper ter Lüiin gevreesd werd, lijkt bewaarheid te worden: Scyedam gaat het moeilijk krijgen zich te handhaven in de eredivisie. De tafeltennissers verloren van FVT (4-2) in de voor laatste competitiewedstrijd, zakten naar de laatste plaats en zullen (met landskampi oen E&D/Taverzo als laatste tegenstander) nog weinig punten kunnen toevoegen aan het summiere totaal. Het gevolg is, dat Scyedam in het voorjaar met vijf an deren verder gaat in de ere divisie B, waarvan alleen de nummers één en twee zich handhaven. Nummer drie speelt promotie/degradatie. SCHIEDAM - Süheyl Uyar heeft het Residentie-toer nooi, het eerste meetmo ment van de judobond, aangegrepen om zijn naam in de notitieboekjes van de keuzeheren te krijgen. In de leeftijdsklasse onder 18 jaar draaide hij een sterk toer nooi en bereikte met vier ippon-overwinningen de fi nale. Die eindigde onbeslist en werd nipt door shido (het kleinste strafpunt, dat judo kent) verloren in de golden score. De meetmomenten gelden als kwalificatie voor de European Cup-toer nooien later in het seizoen. Ook Ruby Banen presteerde opvallend, maar eindigde hij de dames in de klasse tot 57 kg als vijfde net naast het podium. De resultaten van andere Sportinstituut Schiedam-judoka's: Owen Bruinsel, Lieke Breedveld en Justin Droppert werden eerste; Mick van den Bos, Bart Breedveld en Narim de Jesus Amado tweede. Ook judoka's van Ped's Sports, die tegenwoordig ook eenmaal per week Ground Battle (een soort Mixed Martial Arts) beoe fenen, stonden in Den Haag op de tatami. Senna Melief, Luc Donders, Dato Satsjelas- jevili, Sem Engering werden tweede; Mitchell Kok, Rick Kruize, Bruno Bouman, Daan van Eijk en Lucio Ver ijzer derde. Onfortuinlijk SCHIEDAM - Voor Nexus wa ren de druiven zuur. Lukte het de korfballers om in de openingswedstrijd van de zaalcompetitie Good Luck te verslaan, zaterdag ging KV Vlaardingen met de winst aan de haal. Volkomen ten onrechte, meende het Schie- damse kamp, dat hun acht tal niet eenmaal op achter stand zag komen, maar in de laatste minuut toch op verlies gezet werd. Nadat de rust met een 4-1 voorsprong bereikt was, zetten de be zoekers aan en werd het 8-7. Een, volgens Nexus, arbitra le fout bezorgde Vlaardin gen in de slotminuut de ge lijkmaker. Daarna gooiden het in de laatste seconde nog een doelpunt binnen: 8-9. O www.nieuwestadsblad.nl Een topseizoen werd het voor SV&HV Schiedam. Niet alleen de hoofdmacht werd kampioen. Ook de jeugd droeg zijn steentje bij. door Gerard S. Verver SCHIEDAM - Dat de mannen in het eerste jaar na het op de klippen lopen van de kop peling met het Vlaardingse Holy in de tweede klasse meteen de macht grepen ver raste nog het meest. Onder de in Bijdorp teruggekeerde coach Leo Voogd sprintte de groep naar de titel en de daaraan gekoppelde promo tie naar de eerste klasse. Hoe groot het krachtsverschil met de tegenstanders was, werd duidelijk in de kam pioenswedstrijd tegen de concurrent Euro Stars 3. Het werd een slachtpartij: 15-5. Michel Vervloet excelleerde en maakte indruk met het ongekend hoge slaggemid- De ijsbaan is er weer. Op het Stadserf is Winterland opnieuw opgetuigd en Schiedam plus.wijde omgeving (want er is elders in de regio geen ijsbaan te bekennen) kan de schaatsen uit het vet halen of de ijzers ter plekke huren. Pas na zondag 18 januari wordt de 750 m2 ijsvloer ontdooid. Foto: Wegener Het Nieuwe Stadsblad woensdag 19 november 2014 10 net even anders... SCHIEDAM - VST/Schiedam staat weer met beide benen op Schiedamse bodem. Leek het damtiental in de ereklasse te gaan verras sen met een greep naar de macht, Hijken/DTC heeft er zaterdag een streep door- gehaald. Hoewel vanuit het VST-kamp werd gemeld, dat de bezoekers korte metten met hen maakten, zag het er enige tijd naar uit, dat er minstens een gelijkspel in zat. Na de winst van Ron Heusdens en zeven remises, Michel Vervloet was, met een seizoengemiddelde van 0,562 onomstreden de beste slagman van kampioen Schiedam. Foto: PR delde van 0.562. Toch werd hij op de slotavond van het seizoen niet gekroond tot MVP (meest waardevolle speler). Dat werd pitcher Stefan Droog, die een, vol gens de jury, "sterk en con stant seizoen gooide." Voogd houdt de groep bij elkaar en meldt dat hij versterking krijgt van ADO-buitenvel- der Rodi Faries. "Verder vul len we de selectie aan met jeugdspelers." Bij de jeugd werden de junioren en de softbalpupillen kampioen. Om het pitchen bij de jeugd te ontwikkelen werd voor de honkballers de Amerikaan Bobby Carrington vastge legd en voor de softbalsters Danielle Zwitser. hadden Prinsen en De Jager zicht op een overwinning. De twee verslikten zich en leden alsnog een nederlaag. Apeldoorn is koploper met achtpunten. VST/Schiedam, VBI en Witte van Moort de len de tweede plaats. bouwen aan samenhang www.stadsregio.info

Het Nieuwe Stadsblad | 2014 | | pagina 10