i I I i i i i mm Toonkunstkoor naar de Beurs matuur Sneeuwwitje in Schiedam a3 gemeente Mededelingen en bekendmakingen vervolg Schiedam Verkeer, parkeren vervoer De gemeenteraad vergadert Let op! Asfaltvernieuwing Plein '40-'45 Nieuwe jenever KETEL.1 Cursus Klik&Tik Boze De Wolf na parkeerboete Grote Kerk 19 NOVEMBER 2014 I K|iri vervolg Omgevingsvergunning Verleende vergunningen Reguliere procedure Groeneweg (nabij spoorweg Rotterdam-Den Haag); met de activiteiten kappen en uitvoeren van (aanleg)werkzaamheden), het kappen van 10 bomen, verleend op 12 november 2014. Er wordt een herplantplicht opgelegd van 10 bomen.3 Heelmeesterstraat en Schrijnwerkerstraat; met de activiteit kappen, het kappen van 36 bomen, waarvan 28 vergunningsplichtig, verleend op 12 november 2014. Er wordt een herplantplicht opgelegd van 28 bomen.3 Vervanging parkeerautomaten In de komende weken worden de parkeerautomaten vervangen. In de huidige automaten kan vaak alleen met de chipknip worden betaald, maar deze wordt landelijk afgeschaft op 1 januari 2015. In de nieuwe parkeerautomaten kan met-PIN en creditcard worden betaald. Obk zijn ze sneller en gebruiksvriendelijker. Parkeert u bij een automaat waaraan wordt gewerkt? De handhaving is op de hoogte van het werkschema en controleert niet in de omgeving van een automaat waaraan wordt gewerkt. Vergeet u niet om het saldo op uw chipknip bij de bank terug te laten storten! Opheffen Gehandicaptenparkeerplaats Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend, gelet op het bepaalde in artikel 26 BABW, dat zij, op basis van artikel 12 BABW in het algemeen belang van het verkeer hebben besloten onderstaande gehandicaptenparkeerplaatsen voor een be paald voertuig in te trekken door het verwijderen van het bord model E6 bijlage I RW met onderbord: Besloten op 13-11-2014: Havendijk t.h.v ingang complex, postcode 3114 EL, kenteken: 97-LXR-5.3 Het besluit kan gedurende een termijn van zes weken na de dag van deze bekendmaking worden ingezien bij het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket) Stadserf, 1.Telefonisch zijn zij bereikbaar via 14 010. Op dinsdag 25 november 2014 vergadert de gemeenteraaid om 20.00 uur in de Aleidazaa! van het Stadskantoor, Stadserf 1. De agenda en de bijbehorende stukken zijn in te zien op de gemeentelijke website; www.schiedam.nl/gemeen- teraad en klik in het linkermenu op 'Vergaderingen'. Wilt u gebruik maken van uw spreekrecht, alleen mogelijk bij de zgn. B-stuk ken, meldt u zich dan aan bij de griffier door te mailen naar griffie@schiedam. nl of te bellen met de heer J. Gordijn, 010-2191041, Tussen vrijdagavond 21 november 19.00 uur en maandagochtend 24 novem- ber 05.00 uur krijgt Hein '40-*45 nieuw asfalt. Tijdens de uitvoering gelden omleidingen voor verkeer van en naar het centrum. De tram en metro blijven gewoon rijden. Kijk voor meer informatie op www.schiedam.nl Lees de officiële bekendmakingen op C1ALE BLEND gehupte jenevs KETELi lanceert een nieuwe gerijpte jenever: KETELi MATUUR. Een Speciale blend van jonge en gerijpte graanjenever. De granen-eau-de-vie verkregen meerdere jaren rust in de vatenzolder van Nolet om zodoende op eikenhout tot volle wasdom te komen. Geduld en ervaring is nodig om deze karakteristieke blend te maken. SCHIEDAM - Een profes sionele uitvoering Petite Messe Solennelle onder leiding van Willem Blonk kon zondag 16 november worden gehoord in de Korenbeurs. Het atrium van de Ko renbeurs was ingericht als concertzaal. De 225 jaar oude, voormalige koopmansbeurs, was uit verkocht en het publiek zat er dicht op, wat de intensiteit verhoogde. De Messe is een wonderlijke hybride van gewijde ernst en frivole charme. In de opera-achtige gedeeltes wordt stevig uitgepakt, terwijl in de meer gewijde koordelen juist de subtiele kleuren binnen het piano en het pianissimo worden verkend. Zelden is een amateurkoor in staat de aanwijzing 'zacht' op zo veel manieren gestalte te geven. De zangsolisten Marjon Strijk, Elsbeth Gerritsen, Harry van Berne en Kees Jan de Ko ning hebben hun partijen tot in het kleinste detail uitgewerkt. Het 'orkest', bestond uit een vleugel en een harmo nium. De grote motor was Frank den Herder, die met zijn heldere, ritmisch zeer ge prononceerde interpreta tie een belangrijke functie vervult. Arjen Leistra voegde op het harmonium de bijzonder klankkleuren van bet Debain Harmoni um op subtiele wijze toe. Het was voor Toonkunst Schiedam een groot succes om samen met de solisten en musici dit ju weeltje onder de koorwer ken uit te voeren. SCHIEDAM - Je kunt al aar dig overweg met internet en hebt wel eens gehoord van sociale media zoals Fa- cebook en Twitter. Dm met deze sociale media te leren werken organiseert de Bibli otheek Schiedam de cursus Klik&Tik. Samen op 't web. Klik&Tik is een online oe fenprogramma waarmee in een veilige omgeving geoe fend kan worden met socia le media. In vier bijeenkom sten wordt geoefend op 1, 8, 15 en 22 december: 25 euro. SCHIEDAM - Spiegeltje, spiegeltje aan de wand, wat is de leukste fami liemusical van het land? Dit seizoen zal de cast van Van Hoorne Enter tainment te zien zijn in de familievoorstelling Sneeuwwitje de Musical. is er een meet&greet met de acteurs. Maandag 22 Maud Mulder speelt de rol december, aanvang 15.00 van Sneeuwwitje en de rol uur in Theater Aan De van stoere jager zal wor den vertolkt door Geert Hoes. Na de voorstelling Schie, Stadserf 1. Kaartprijs vanaf 19,50 16,50. VLAARDINGEN - Het vaste kappersbezoek van John de Wolf in Vlaardingen was dit weekend extra prijzig voor de oud-voetballer van Fey- enoord. Hij kwam een kwartier te laat van de kapper terug en vond een boete onder de rui tenwisser van zijn auto. "Gemeente Vlaardingen! Hoe triest zijn jullie", Twit- terde hij woest, en: "te triest voor woorden." De reacties op Twitter zijn grotendeels instemmend. De Wolf krijgt vooral het ad vies voortaan in Schiedam naar de kapper te gaan, Tja... Zaterdag 22 november is om 11.00 uur weer meditatie in de Grote Kerk, onder leiding van ds. Marjolijn Russchen, en om 15.00 uur begint het wekelijkse inloopconcert, ditmaal verzorgd door het vermaarde Vocaal Ensemble Decibelle uit Den Haag. Iedukans vriendje ver weg JE

Het Nieuwe Stadsblad | 2014 | | pagina 19