I l I i Novak is zijn wilde haren kwijt ^u^scrmidt in HaverSchmidt Thuishemodialyse Actie voor Voedselbank van Lionsdub te Riviere Pinguïn leukste snackbar? d3 O www.nieuwestadsblad.nl Novak is zijn wilde haren kwijt en hard op zoek naar een warm en gezellig huis. Wie komt er kijken? Foto: Rick van Helden SCHIEDAM - Deze kater op leeftijd heeft waarschijnlijk een flinke tijd op straat ge zworven. Inmiddels is hij zijn wilde haren kwijt en zoekt hij een fijn baasje om bij in te trekken. Novak is dol op knuffelen, maar het moet voor hem allemaal niet te druk worden. Verder wil hij graag af en toe buiten nog een frisse neus halen. Heb je thuis een plekje voor Novak? Neem dan contact op met dierenopvang de Hargahoeve Sportlaan 2, tel. 088-3437112. SCHIEDAM - In de aanloop naar de feestdagen organi seert Zorgcentrum Frangois HaverSchmidt, onderdeel van Argos Zorg groep, op dinsdag 25 no vember een gezellige ca- deautjesmarkt. Geïnteresseerden zijn van 10.00 tot 15.00 uur welkom op de cadeautjesmarkt in Frangois HaverSchmidt aan de Willem de Zwijgerlaan 35. Hier zijn verschillende kraampjes te vinden met on der andere sieraden en zelf gemaakte kaarten. Rommelmarkt Op 23 november vindt weer de voorlaatste reguliere rom melmarkt van 2014 plaats. Deze zal dit jaar alleen nog worden gevolgd door de (eindejaars) Kerstmarkt van 21 december. Beide markten vinden zoals gebruikelijk plaats in Wijkcentrum Oost aan de Boerhaavelaan 79. Tijd: 10.00 - 15.00 uur. Een tafel huren kost negen euro. SCHIEDAM - Mensen met een slecht functionerende nier kunnen voor hun behande ling terecht in het Vlietland Ziekenhuis. Maar, er is nu ook de mogelijkheid om de behandeling zelf thuis uit te voeren. Op donderdag 20 november van 18.45 - 20.45 uur organiseert het Vliet land Ziekenhuis een voor lichtingsavond over thuis hemodialyse. In Nederland ondergaan op dit moment ongeveer 230 patiënten de hemodialysebehandeling thuis. De patiënt hoeft niet meer meerdere malen per week naar het ziekenhuis en thuis is het rustiger, vertrouwder en comfortabeler. SCHIEDAM - Snackbar de Pinguin in de Van Swin- denstraat viert dit jaar haar 20-jarig jubileum. Oök is de snackbar in de race voor de titel 'Leukste snackbar van Nederland'. De eigenaren Sue en Mee zijn hier ontzet tend trots op. Om dit te vie ren hebben ze in november allemaal kortingsacties om Het Nieuwe Stadsblad woensdag 19 november 2014 27 SCHIEDAM - Het zijn moeilijke tijden voor de Voedselbank- Schiedam. Onder geselec teerde gezinnen, huishou dens en alleenstaanden verspreidt de voedselbank wekelijks pakketten met voedselproducten, die me rendeels door producenten en distributeurs van levens middelen beschikbaar zijn Op dit moment zijn ruim 200 personen afhankelijk van deze voedselbank. Be drijven zijn tegenwoordig veel minder dan vroeger be reid producten te schenken. Lionsclub Schiedam te Ri viere schiet de voedselbank daarom te hulp met het in zamelen van Douwe Egberts Waardepunten. Verzilveren De ingeleverde waardepun ten zullen worden verzil verd voor pakken koffie die worden gedoneerd aan de voedselbank. Douwe Egberts steunt deze actie en heeft toegezegd alle donaties met 15 procent te verhogen. Een symphatiek initiatief dus, dat navolging verdiend. Schiedammers kunnen hun waardepunten, bij voorkeur geteld, in de december maand inleveren op de vol gende adressen: PlusmarktMgr. Nolenslaan 460, Schiedam S.G. Spieringshoek van der Brugghenlaan 2, Schiedam VlietlandZiekenhuis, Perso- neelsrestaurant Kookstudio Van de Kook, Westmolenstraat 6, Schie dam Komkids, Gerrit Verboom- straat 15, Schiedam Albert Heijn, Hof van Spa- land, Schiedam Brede school 't Meester werk, de Meesterstraat 40 Schiedam hun klanten te bedanken. Tot hun grote verbazing zijn ze in Schiedam al winnaar geworden van de verkiezing Leukste snackbar van Ne derland. Inmiddels zijn ze door naar de landelijke fina leronde waar ze momenteel eerste staan van Zuid-Hol land. Stem ook via: www. leukstesnackbar.nl Met de ingewisselde punten wordt koffie gekocht dat verstrekt wordt aan de Voedselbank Schiedam. efi

Het Nieuwe Stadsblad | 2014 | | pagina 27