Bij Burchthuys! Big, Black and Beautiful BURCHTHUYS A/c Traditionele Ierse muziek met twist Anneke Blok en Henriëtte Tol in nieuw toneelstuk Buurman in de winter Suikerzoet Filmfestival 795,- Welkom voor de laatste inruil aktieweken! www. b u rch t h uy s. n I O www.nieuwestadsblad.nl Nederlands populairste en bekendste diva's of soul zijn terug in het theater. Donderdag 27 november staan ze in het Schiedamse theater. Foto: Ray Christian SCHIEDAM - Na vele suc cesvolle tournees en uit verkochte concerten, zijn Nederlands bekendste en populairste diva's of soul te rug in het theater. Big, Black Beautiful, Rocq-E Harrell, Lucretia van der Vloot en Michelle David, brengen een gloednieuwe show waar bij stilzitten onmogelijk is. Deze drie prachtige dames zijn donderdag 27 novem ber, om 20.15 uur, te zien in het Schiedamse Theater aan de Schie. Toegang voor deze voorstel ling is: 29,00. Vier vrienden uit de Ierse stad Kilkenny deelden hun passie voor muziek, stichtten een band en zét ten menig pub op stelten.. Twaalf jaar later heeft het viertal zijn repertoire van uit de pub-sferen naar we reldniveau getild. Met hun energieke uitstraling, hun rappe instrumentale ritmes en onvervalste Ierse humor krijgen ze zaal gemakkelijk mee. The Kilkenny's hebben de traditionele Ierse muziek een nieuwe twist gegeven, zodat klassieke folksongs en ballades zowel de jongere generatie als de veteranen onder de muziekliefhebbers aanspreken. Inmiddels is hun naam sy noniem -voor de moderne Ierse muziek. Vrijdag 28 no vember, om 20.15 uur, vindt er van The Kilkennys een staconcert op het toneel van Theater aan de Schie plaats. Toegang: 25,00. Het Nieuwe Stadsblad woensdag 26 november 2014 35 SCHIEDAM - Ze stonden al een tijdje op eikaars ver langlijstje, maar van een samenwerking kwam het niet. Tot nu. Anneke Blok en Henriëtte Tol zijn te zien in het nieuwe toneelstuk Een goed nest, naar het boek van Tessa de Loo, en spelen de zussen Noor en Eva. Voor afgaand aan de voorstelling, om 14.00 uur, kunnen gasten een High Tea bij boeken. Een goed nest, naar het boek van Tessa de Loo, gaat over de twee zussen Noor en Eva Denekamp. Vijftig zijn ze. En ze hebben niets geleerd. Nadat ze elkaar jaren niet gezien hebben loopt hun noodgedwongen samenzijn volledig uit de hand. De strijdbijl wordt liefdevol opgegraven en papa's klei ne meisjes weten- precies eikaars zwakke plekken ,te vinden. Ze blijken nog steeds rivalen te zijn. In al les. Ze zijn vilein en kinder achtig tegelijk. Dat maakt de wedstrijd zelf af en toe behoorlijk vrolijk en hilarisch. Blijven ze ste ken in het verleden, of zijn ze in staat hun leven een an dere wending te geven? Kaartverkoop Een goed nest is zondag 7 december, om 15.00 uur, te zien in Theater aan de Schie. Toegang: 24,00. Reserveren kan via de kassa van Theater aan de Schie, geopend op dinsdag van 13.00 - 16.00 uur en één uur voor aanvang van iedere voorstelling. Telefonisch is de kassa be reikbaar van dinsdag tot en met vrijdag van 13.00 -16.00 uur op telefoonnum mer (010) 2 467 467. Online reserveren kan 24 uur per dag via www.thea- teraandeschie.nl. Choreograaf, danser en decorontwerper Andreas Denk maakt met zijn stich ting plan d-/andreas Denk danstheater voor jeugd en volwassenen. In de spran kelende dansvoorstelling Buurman in de winter, voor kinderen vanaf 5 jaar, nemen de buurmannen de kinderen mee naar een we reld vol winterse gemoede lijkheid. Ze hakken hout voor de open haard, bakken koekjes én halen een kerst boom in huis. Ze hebben een prachtig exemplaar op de kop weten te tikken, de vraag is alleen: hoe krijgen ze die de deur door? Zondag 7 december, 15.00 uur, Wen- nekerpand. Toegang: 10,00. Van donderdag 27 novem ber tot en met zondag 30 november vindt het Suiker zoet Filmfestival in Schie dam plaats. Dit Schiedamse feelgood festival bestaat dit jaar tien jaar en dat wordt gevierd met verschillende activiteiten door de hele stad. Ook dit jaar strijkt het Suikerzoet Filmfesti val neer in Theater aan de Schie. Theater aan de Schie is één van de hoofdsponsors van het vierdaagse gratis filmfestival. Gasten kunnen vanaf 11.00 uur genieten van vijf verschillende films in de grote zaal. Reserveren is niet verplicht. Voor meer info: www.suikerzoetfilm- festival.nl Anneké Blok en Henriette Tol zijn te zien in het stuk 'Een goed nest'. Foto: PR STIJLVOL KLASSIEK Fauteuil Jackson van^suf- Schitterende Kastencollectie in de Burchthuys showroom! Bank Flexplus Duitse topkwaliteit! Wilt u hoog, laag, stevig, zacht zitten? 2 zitsbank in stof vanaf In leder vanaf 2263,- Super aanbieding! 2,5 zitsbank Troy Duitse topkwaliteit, zuiver rundleer, met interieurvering In vele kleuren mogelijk vanig2S^ nu Set Troy 3 en 2,5 zitsbank 2990," Eethoek Camiel Stoel: van voor van 1285,- Bank Hannah Hollandse kwaliteit! Verstelbare zitdiepte. 2 zitsbank in stof maf Bank Bella Vista ,5 zits bank, vele stoffen mogelijk Van 1395?- voor Luxe relaxfauteuils ruime keuze Nu voor scherpe aktieprijzen! Relaxbank Keulen heerlijk relaxen vele maten en kleuren 2,5 zitsbank Cambridge Luxe rundlederen bankstel, afgewerkt met kleuraccenten. Verstelbare zitting Woonboulevard Barendrecht Escudostraat 7 I 2991 XV Barendrecht 010-456 69 99

Het Nieuwe Stadsblad | 2014 | | pagina 35