M msssssEi Duim voor dansactiviteit Petit four 1?- (Appelflap 1,- Multikoren Plus 2,- j Speculaasbrokken aMMerlaan Help de Voedselbank Vijfjaar voor overvallen en diefstallen telefoons Beroepenvoorlichting Dompteur tóch naar Kerstcircus ZESDAAGSE Natuurlijke hulp voor de doorbloeding: goed voor het geheugen en bij koude handen en voeten abakkerts O www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 26 november 2014 5 SCHIEDAM - Het muzikale succesnummer 'Mag ik deze dans van u?' van Argos Zorggroep is met trots in de Top 3 geëindigd voor De Duim 2014, een verkiezing van Zorgbelang Zuid-Hol land voor het beste zorgini- tiatief in de provincie. Half september werd bekend dat Mag ik deze dans van u? van Argos Zorggroep en zange res Rita Young was genomi neerd. De afgelopen weken hebben meer dan 4000 men sen hun stem uitgebracht. En met succes, zoals nu is gebleken. SCHIEDAM - Veel te veel men sen in onze regio leven on der de armoedegrens en zijn afhankelijk van de Voedsel bank. Van 8 tot en met 19 de cember voert heel Nederland actie. Bijna alle regionale omroepen staan dan in het teken van de Voedselbank. In onze regio is de actie een initiatief van RTV Rijnmond waarbij andere omroepen zich hebben aangesloten. En Het Nieuwe Stadsblad doet uiteraard ook mee. Door de crisis hebben de voedselbanken het organi satorisch lastig. Investerin gen zijn nodig om mensen te kunnen blijven helpen. On der de gezamenlijke naam Rijnmond voor de Voedsel bank willen we daarom zo veel mogelijk geld ophalen voor alle voedselbanken in onze regio. Helpt u ons mee? De actie is te volgen via www.rijnmondvoordevoed- selbank.nl en #vbl4 op Twitter. SCHIEDAM - Bij de Videocor ner op de Schiedamseweg kwam de vermeende over valler - volgens eigen zeg gen - vaak. „Ik was het niet. Ik vierde met mijn vriendin 'Koningsdag in Arnhem. Ik woon vlakbij de Videocor ner en ken de eigenaar en het personeel. Ik zou daar toch geen overval plegen met een capuchon over mijn gezicht getrokken? Ze zouden me zo herkennen," zei de 22-jarige Schiedammer onlangs in de rechtszaal. Getuigen buiten uit een groepje hangjongeren deden dat ook. Een vriend van de verdachte vertelde bij de politie, dat de Schie dammer 'een keer' in zijn auto stapte en riep: „Kom we gaan." Juist dat hadden getuigen de overvaller op Koningsdag ook horen roe pen. En op beelden van een beveiligingscamera is te zien dat de videotheekovervaller dezelfde blauwe bodywar mer droeg en sportschoenen in dito kleur als drie da gen later de overvaller van Tankstation Nooteboom op de Schiedamseweg in zijn woonplaats. In de rechts zaal bekende de Schie dammer die overval wel te hebben geplengd. Met een klein bijltje sloeg hij daar de doodsbange kassajuffrouw op haar hand en dreigde haar 'kop' eraf te hakken als ze niet snel geld zou geven. Verdachte, die negen vel strafblad heeft, probeerde er ook nog over de toonbank te klauteren. Hij maakte 72 euro buit. Slachtoffers van telefoondiefstallen in 2012 op de Broersvest wezen de Schiedammer bovendien aan als de man, die hun mo bieltjes uit de handen had gegrist. Justitie eiste vijf jaar cel, uitspraak over twee we ken. SCHIEDAM - Rotaryclubs Schiedam en Schiedam-de Veste organiseren donder dag 27 november voor de 26e keer de jaarlijkse beroepen- voorlichting voor leerlingen van SG Spieringshoek, Ly ceum Schravenlant en het Stedelijk Gymnasium. Op deze voorlichtingsavond kunnen leerlingen tijdens twee sessies meer te weten komen over beroepen en de te kiezen vervolgstudies. Er hebben zich voor de voor lichting ruim 400 leerlingen aangemeld en er zijn onge veer 60 voorlichters, van advocaat tot verloskundige en van piloot tot notaris. De voorlichting vindt dit jaar plaats in Spieringshoek. SCHIEDAM - De extra toe voeging van de leeuwenact van Kid en Namayca Bauer vervolmaakt de line up van Kerstcircus Ahoy. Bij de klassieke voorstelling van het circus in Rotterdam kan' opnieuw genoten worden van een speciaal samenge stelde show met lucht- en grondacrobatiek, clowns, paardendressuur en een roofdierennummer. Aan vankelijk zag het er naar uit dat het Rotterdamse circus het dit jaar zonder roof dieren moest doen. Tot de Franse Kid Bauer liet weten alsnog te willen optreden in Ahoy. Kaarten via 0900 235 2469 en 0900 300 1250. 2 -7 JANUARI 2015 ROTTERDAM VOOR TICKETS EN INFO: ZESDAAGSEROTTERDAM.NL ADVERTORIAL Vijfjaar cel geeist voor een 22-jarige Schiedammer. Foto: Nieuwe Hoe ouder we worden - hoe belangrijker het voor ons wordt: het behoud van een goede concentratie, alert heid en geheugen. In Frank rijk en Duitsland worden hiervoor veelvuldig natuurlij ke producten gebruikt met hoog gedoseerde hoeveel heden van het extract van de Ginkgo biloba (Japanse tempelboom). Ginkgo biloba bevordert de doorbloeding. Het verbetert het geheugen en bevordert de concentra tie. Daarnaast helpt een goede doorbloeding ook bij koude handen en voeten. De bloedsomloop zorgt voor verschillende vitale functies in ons lichaam, waaronder het transport van zuurstof en voe dingsstoffen. Ook naar de her senen. Een goede doorbloeding in de hersenen zorgt ervoor dat deze voldoende zuurstof en glucose krijgen om goed te kunnen blijven functioneren. Het bloed fungeert daarnaast als een thermostaat bij het op temperatuur houden van het lichaam. 'Een goede door bloeding verbetert het geheugen en bevordert het concentratie vermogen' Natuurlijke ondersteuning De natuur kan ondersteuning bieden. De Japanse Tempel boom (Ginkgo biloba) staat er van oudsher om bekend de doorbloeding te bevorderen. A.Vogel Geriaforce is 100% natuurlijk en bevat een hoog gedoseerd extract van verse bladeren van de Ginkgo biloba. Dit bevordert onder andere de doorbloeding in de hersenen en verbetert het geheugen. Het houdt u helder en alert. Een goede doorbloeding helpt ook bij koude handen en voeten. A.Vogel Geriaforce is ver krijgbaar in tabletten en in druppels bij drogist, apotheek en gezondheids winkels. Adviesprijs vanaf 9,99. Meer weten? Bel de A. Vogel gezondheidslijn 0900-2464646 of kijk op avogel.nl. Geriaforce Bevordert de doorbloeding Verbetert het <f geheugen De dansmiddagen hebben hun succes al ruimschoots bewezen in Schiedam, maar nu is de activiteit dan ook landelijk onderscheiden. Foto:pi - 64% VAN DE BOODSCHAPPERS LEEST DÉ WEEKKRANT! dé Weekkrant Is overal welkom W6GGNGR Media De aanbiedingen gelden van 27 november t/m 3 december www.bakkerammerlaan.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2014 | | pagina 5