4» Corneiis 'Evenaars Cor lH.fM.lH. Evegaars-van der E)oom Gerarda Petronella Cornelia Woutersen-Bakker Gerda Hendrikus Johannes Bonefaas Henk Joke van der Moét Herdacht worden zoals u bent Johanna Henderika van Doesburg-Bruijn Annie Adrianus Petrus Joseph van Geloven Aad Leendert Marinus Triel Leen O www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 26 november 2014 6 -r-Hubil In l^lenioi ^Jj^^^iging <L> Email familieberichten® wegenermedia.nl Telefoon (088)013 72 68. Internet zelf opgeven kan via www.familieberichtenonline.nl Vergeet niet uw volledige adres gegevens te vernielden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op: www.mensenlinq.nl* Indien de advertentie niet geplaatst dient te wonden op Mensenlinq, gelieve dit aan te geven bij opgave van de advertentie. Q CP familieberichten Een familiebericht plaatsen is een gevoelige zaak. Dat is altijd zo geweest en dat zal altijd zo blijven. Het gaat immers altijd over het verlies van een naaste, familie, vriend pf kennis. Wat wel verandert is de manier waarop dat kan gebeuren. Met familieberichtenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw familiebericht samenstellen en plaatsen in de door u gewenste huis-aan-huiskrant. Eenvoudig, want stap voor stap wordt u geleid door de opmaak van het bericht, snel, u ziet direct hoe het bericht eruit komt te zien, zeker (en veilig) is de manier van betalen. Op het door u gewenste moment en in uw eigen tempo kunt u uw familiebericht maken. Want wat er ook verandert, het opgeven van een familiebericht blijft een zaak van emotie... Graag staan wij u ook telefonisch te woord voor informatie over de opgave van uw familiebericht. Hiervoor kunt u contactopnemen met (088) 013 72 68. Zijn handen hebben voor ons gewerd, zijn hart heeft voor ons ge/fopt, zijn ogen he66en ons tot het laatstgezocht, hij heeft zijn taaffvolbracht. Het is goed zo..* 'Bedroefd, maar gesteund door onuitwisbare herinneringen, delen u>ij u mee dat te midden van degene die hem lief waren is overleden mijn lieve zorgzame man en onze fantastische, trotse vader, schoonvader en opa echtgenoot van Botterdam, 6 augustus 1933 Schijndel, 19 november 2014 Lenie Evegaars-van der Doorn Cor Evegaarsjr. Linnet Evegaars-Maltha Marden Lenie Sander Carina de Jong-Evegaars Marcel de Song Eelissa en Ciaran Lochtenburg 35 5481 C9f Schijndel De crematie heeft in besloten kring En nu nog maar alleen het lichaam los te laten de liefste en de kinderen te laten gaan alleen nog maar het sterke licht het rode, zuivere van de late zon te zien, te volgen en de eigen weg te gaan het werd, het was, het is gedaan. Altijd met liefde voor ons gezorgd. Dag ma. weduwe van Albertus Woutersen Delfshaven, Schiedam, 2 juni 1927 17 november 2014 Luci en Koos Martijn Jasper en Clarissa, Lene André en Conchita Mischa en Michèle Tabor, Delano Frank en Helga Adam en Miriam, Lieve David en Merel Peter en Wytske beiden in liefdevolle herinnering Femke en Martin Bert en Netta Emiel, Amber Annemiek en Fred Rik, Anouk Anke en Cock De begrafenis heeft plaatsgevonden. Bedroefd, maar dankbaar dat' hem een langere lijdensweg bespaard is gebleven, delen wij u mee dat voor ons toch nog onverwacht is overleden onze dierbare vader, schoonvader en opa weduwnaar van Anna Cornelia den Dunnen in de leeftijd van 93 jaar. Anneke en Ton in liefdevolle herinnering Cofrie en Jan Marco in liefdévolle herinnering Aad Kleinkinderen Achterkleinkinderen Schiedam, 22 november 2014 Correspondentieadres: Monuta uitvaartverzorging t.a.v. Familie Bonefaas Burg. Honnerlage Gretelaan 377 3118 BA Schiedam Gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 28 november van 9.45 tot 10.30 uur in het Monuta uitvaartcentrum, Burg. Honnerlage Gretelaan 377 te Schiedam. Aansluitend vindt om 11.00 uur de begrafenis plaats op begraafplaats Beukenhof, Burgemeester van Haarenlaan 1450 te Schiedam. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer. Lief en zorgzaam recht door zee z/o kennen we jou. Veel heb je doorstaan altijd gevochten met oneindige kracht. Lieve Jo; je was een kanjer! 58 jaar pa* en Ma Wolly 5' Coby en Henk Pia* en Wim Kiek en Kené Ankie* Jacqueline en Frans Pene en Marijke,, Marco en Diana, Jörgo en Maria, Patrick en Gorine Ghirley en Marcel, Debby, Dylan en Lindsey, kleine neefjes en nichtjes 19 november 2014 Mw. M. van der Most - Kobberegt Gimon Gtevinstraat 22, 3112 DK Gchiedam De crematie heeft plaatsgevonden. De uitvaart die bij u past Met CVU geeft u de gewenste kleur aan uw begrafenis .of crematie,zodat u de uitvaart krijgt die bij u past. Een stoel blijft leeg een stem blijft zwijgen maar in mijn hart zal je altijd blijven. In de vroege ochtend van vrijdag 21 november 2014 is onze moeder, schoonmoeder, oma, overgrootmoeder en vriendin aan haar laatste reis begonnen. weduwe van Joop van Doesburg Zij is 91 jaar geworden. Ben' Martin en Yvonne Jopie t Kleinkinderen Achterkleinkinderen Vriendin De crematie heeft inmiddels plaatsgevonden. Na een leven van verbouwen, klussen, iedereen helpen, is het kaarsje van Aad langzaam uitgegaan. Na een periode van afnemende gezondheid is toch nog onverwacht rustig ingeslapen Schiedam Hengstdijk 1 juli 1934 22 november 2014 Jeanne Eric en Marietta Nicole en Jeroen Lotte Tijn Daan Correspondentieadres: Matrice Uitvaartbegeleiding t.a.v. mw. A.M. van Geloven-van der Toorn Postbus 399, 3100 AJ Schiedam Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op vrijdag 28 november van 19.00 uur tot 20.30 uur bij Matrice Uitvaartbegeleiding, Prins Bernhardlaan 121 te Schiedam. De crematieplechtigheid vindt op zaterdag 29 november om 13.00 uur plaats in de aula van crematorium Beukenhof, Burg. Van Haarenlaan 1450 te Schiedam. Na afloop is er eveneens gelegenheid tot condoleren in de ontvangstruimte van het crematorium. Tot het einde vol levenslust, is geheel onver wacht overleden onze lieve vader, schoonvader en trotse opa in de leeftijd van 89 jaar Wie gaan je ontzettend missen. Dien, in liefdevolle herinnering Henk en Adri Claudia Wim en Carola Fabio 19 november 2014 Correspondentieadres: Matrice Uitvaartbegeleiding t.a.v. dhr. L.W. Triel, Postbus 399, 3100 AJ Schiedam Leen is bij Matrice Uitvaartbegeleiding, alwaar geen bezoek. Wij nemen afscheid van hem vrijdag 28 november om 14.00 uur in de aula van crematorium Beukenhof, Burg. Van Haarenlaan 1450 in Schiedam. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren. Voor meer informatie kunt u bellen met 0800 - 288 22 55 of mailen naar info@cvu.ril. www.cvu.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2014 | | pagina 6