Schiedam in 't kort Hoge kortingen op outletmodellen van: Auping - Avek BeddingHouse - Lattoflex Norma - Nolte - Pullman Silvana - Tempur - Vandijck en andere. Alexander Slapen Escudostraat 11 2991XV Barendrecht T. 010 438 4163 t. www.slaapwel.nl Alexander Slapen C www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 10 december 2014 ji Expositie van quilts in De Wissel In inloophuis De Wissel op het Broersveld is tot en met 15 januari een expositie van quilts te zien die gemaakt zijn door een clubje van drie quiltvriendinnen: Daniëlle Hanekamp, Trudy Onver- wagt en Mar ja Schneider. Al 15 jaar lang, eenmaal per week, komen zes quilt- vriendinnen bij elkaar. On der het genot van de nodige versnaperingen worden behalve patronen en stofjes ook lief en leed gedeeld. Dit samenzijn noemt men in de quiltwereld een Bee. De re sultaten zijn in deze Kerst expositie te bewonderen. Kersttrilogie De koren The Green Forest Selection, Stand Together en The New Life Singers ge ven vrijdagavond l2 decem ber 2014 een zeer gevarieerd kerstconcert onder de titel 'Kersttrilogie'. Kaarten voor dit bijzondere optreden in de Dorpskerk zijn te bestel len via nummer 470 73 15 of wjvanhelden@kabelfoon. nl. Kaarten kosten 7,50, incl. consumptie. Word een supervoorlezer Bibliotheekleden kunnen sinds kort een leuke en leer zame online-cursus volgen: de Voorleescursus. Deze is onderdeel van de CPNB- campagne 'Vaders Voor Le zen' en is ontwikkeld door het CPNB samen met Ruben Nicolai. Alle huidige én toekomstige bibliotheekleden die een ac count hebben aangemaakt bij de Bibliotheek/HEMA academie, krijgen in hun packet deze Nieuwe Voor leescursus cadeau. Voorlezende vaders stimule ren het leesgedrag van kin deren enorm. In de Voorlee scursus krijgen vaders - en iedereen die het maximale uit voorlezen aan kinderen wil halen - tips om van voorlezen een geweldige ervaring te maken. Meer informative over het cur susaanbod is te vinden op www.bibliotheek.nl/hema academie Magic4Kidsshow in De Erker De 'Magic4Kidsshow' van Sylvia Schuyer is 13 decem ber te zien in wijkcentrum De Erker en dat staat garant voor verbazing, veel lachen en meedoen voor jong en oud. De show is van 14.00 tot 16.30 uur en de entree is 2,50. Om teleurstelling te voorko men reserveer kaarten via 426 77 67 of info@wijkcen- trumdeerker.nl Filmmiddag in De 5 Molens Muziekgroep De Erkertjes geeft donderdag 18 december een kerstvoorstelling in De 5 Molens. Om 18.45 uur gaat de zaal open, om 19.00 uur start de muziek. Ook zangeres Marscha is van de partij na de pauze. Zij zingt enkele solostukken en wat dingen samen met de Erkertjes. Wie meer informatie wil moet even contact opnemen met voorzitter Piet Boere, tel. 06-437 26 076. Vrijdagmiddag 12 decem ber is er in ontmoetings centrum De 5 Molens weer een gezellige filmmiddag. Kom kijken naar 'Ghost of girlfriends Past' voor twee euro per kaartje. Daar zit ook nog eens popcorn en een consumptie bij in. De 5 Molens is te vinden op de Nieuwe Damlaan. Infocentrum A4 open op 13 december Zaterdag 13 december is het Informatiecentrum A4 Delft-Schiedam open voor publiek. Omwonenden en andere belangstellenden zijn welkom om meer te weten te komen over de aanleg van de 7 kilometer lange snelweg tussen Delft en Schiedam. Als dank voor het begrip voor de werkzaamheden afgelopen jaar, ontvangen omwonenden iets lekkers voor de feestdagen (zolang de voorraad strekt). Het in formatiecentrum is geopend van 11.00 tot 16.00 uur. Gratis kerstconcert bij Jazzpodium Ze zijn graag geziene musici bij Jazzpodium Waterweg: The Tiny Little Big Band. Op zondag 14 december zullen zij een kerstconcert geven in de sfeervolle foyer van het Wennekerpand. Marcel Fokker (zang), Pa trick Hemelrijk (bas), Frank de Lange (piano), René Win ter (drums) en Jasper Staps (sax) zullen de toon zetten tijdens het laatste jazzcon cert van 2014. Ze makqp muziek die reikt van Frank Sinatra en Duke Ellington tot Mi chael Bublé en ZZ Top en Aerosmith. Het concert start klokslag 15.00 uur. Kijk ook even op: www.jazzpodium- waterweg.nl. Expositie 'A decade of dance!' in de bieb Vanaf donderdag 18 decem ber is de expositie 'A decade of dance!', te zien in de Bi bliotheek Schiedam aan het Stadserf 1. Gastcurator Rowana Wolff-Koffijberg heeft een keuze gemaakt uit de collectie werken van het Centrum voor Beeldende Kunst Schiedam. Rowana Wolff-Koffijberg is de trotse eigenaresse van Ballet- en Dansstudio Schie dam. Het motto 'Iedereen kan dansen' spreekt aan. 1200 leerlingen volgen we kelijks lessen en waarderen de gezelligheid die de stu dio ook heeft te bieden. Net afgestudeerd aan de Cod- arts dansopleiding heeft Rowana haar dansschool 10 jaar geleden opgericht. Veel leerlingen uit Schiedam zijn hun danscarrière daar begonnen en volgen nu een professionele dansopleiding of hebben die succesvol af gerond en werken nu als docent bij Ballet- en Dans studio Schiedam. Deze edi tie van het gastcuratorschap maakt onderdeel uit van de Dansweek die van 30 janu ari tot 6 februari in Theatet' aan de Schie plaatsvindt. AC Onze zekerheden: Advies op maat Altijd de beste prijs Inname oude bed bespreekbaar ma 13.00 uur -17.30 uur di/wo/do 9.30 uur -17.30 uur vr 9.30 uur - 21.00 uur za 10.00 uur -17.00 uur Ingang Auping Plaza

Het Nieuwe Stadsblad | 2014 | | pagina 31