Bij Burchthuys! Top 2000 live in het theater! BURCHTHUYS Sneeuwwitje de musical Nostalgische avond over het leven van Dorus 25jaarStef Bos Theater op 2e kerstdag 795,- Welkom voor de laatste inruil aktieweken! www.burchthuys.nl O www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 10 december 2014 33 Het dak gaat er weer af zaterdag 13 december in het Theater aan de Schie bij het Top 2000 live concert. Foto: PR SCHIEDAM - Zaterdag 13 de cember, om 20.15 uur, in Theater aan de Schie zullen de muzikanten en vocalis ten van de Top 2000 Live tijdens het concert Come To gether het publiek mondjes maat gebruik laten maken van het zachte pluche. Het wordt een concert langs de toppen van de Top 2000 dat steevast zal eindigen in een 'We want more...'. Met dj in de foyer. Een gezellige avond is verze kerd! Toegang: 27,50. Meer info: www.theateraan- deschie.nl Spiegeltje, spiegeltje aan de wand, wat is de leukste fa miliemusical van het land? Dat is natuurlijk Sneeuw witje de musical! Maud Mul der speelt de mooie prinses Sneeuwwitje en Geert Hoes de rol van stoere jager. Een verhaal over een mooi prin sesje dat Sneeuwwitje heet. Haar ij dele stiefmoeder was jaloers op de schoonheid van Sneeuwwitje. Ze bezat een toverspiegel die haar altijd de waarheid vertelde. De koningin bedacht een list om voor eeuwig van het prinsesje af te zijn. Het meisje vluchtte en kwam ze bij een klein huisje. Is ze hier veilig? Of zou de tover spiegel haar schuilplaats verraden? Sneeuwwitje de musical is voor iedereen vanaf 6 jaar en maandag 22 december (de eerste dag van de kerst vakantie), om 15.00 uur, te zien in Theater aan de Schie. Toegang: 19,50, kin deren: 16,50. SCHIEDAM - Albert Verlinde Entertainment presenteert opnieuw een biografische musical. Na het succes van musicals Toon, Sonneveld en Ramses kun je nu genie ten van een musical over het leven van Tom Manders en zijn alter ego Dorus. De zwerver met zijn karak teristieke snor is dé hoofd persoon van een nieuwe musical waarin Henk Poort de onvergetelijke Dorus- liedjes als Twee Motten en Bij de Marine een nieuwe glans geeft. Met Johnny Kraaijkamp jr. in de rol van Tom Manders aan zijn zijde, wordt dit absoluut een avond vol warme herinneringen. Deze musical neemt het pu bliek mee naar Saint-Ger- main-des-Prés, het legenda rische theatertje waarmee Tom Manders, alias Dorus, een stukje Parijs in Amster dam creëerde. Daar legde hij de basis voor zijn bekende borstelnummer en de Figa ro-parodie, die natuurlijk in de musical aan bod komen. Henk Poort brengt Dorus terug zoals iedereen hem kende; soms wat onhandig, vaak wat verlegen en mis schien wat onderdanig. Maar altijd met het hart op de goede plek. En slim ge noeg om bij een confrontatie met 'hoge omes' met de juis te opmerking op het juiste moment psychologisch als winnaar, en dus als pu bliekslieveling, te eindigen. Kaartverkoop Kom nostalgisch genieten bij Een avond met Dorus. Toegang is 34,00. Reserveren kan via de kassa, geopend op dinsdag van 13.00 - 16.00 uur, tele fonisch via (010) 2 467 467 of via www.theateraande- schie.nl. SCHIEDAM - Stef Bos brak 25 jaar geleden door. Dit is na tuurlijk een mooi moment om bij stil te staan! Stef Bos heeft een prachtige nieuwe cd gemaakt en dat wordt gevierd in het theater. Hij Bos heeft een bijzondere plaats veroverd in de Ne derlandstalige muziek. Zijn dichterlijke, soms filosofi sche instelling levert steeds opnieuw prachtig materiaal op: poëtische, Nederlands talige nummers, gezongen met een overgave. Met 'Mooie waanzinnige wereld' staat hij donderdag 11 december, om 20.15 uur, in het Theater aan de Schie. Toegang voor deze voorstel ling is 24,00. SCHIEDAM - Op tweede kerst dag nog geen plannen? Kom dan met het hele gezin naar de familievoorstel ling Rhythm of the Dance. Deze spectaculaire show is één van de grootste rei zende Ierse shows ter we reld. De enthousiaste cast, met een gemiddelde leeftijd van 24 jaar, aangevuld met live musici en vocalisten, presenteert in deze nieuwe show op originele wijze een combinatie van moderne en traditionele Ierse dans. Rhythm of the Dance is vrij dag 26 december, om 15.00 uur, te zien in Theater aan de Schie. Toegang: 36,00, kinderen: 26,00. Kom nostalgisch genieten in het theater met een avondje ouderwets Dorus, de musical. f Schitterende KastencoUectie in de Burchthuys showroom! Bank Flexplus Duitse topkwaliteit! Wilt u hoog, laag, stevig, zacht zitten? 2 zitsbank in stof vanaf In leder vanaf 2263,- Super aanbieding! 2,5 zitsbank Troy Duitse topkwaliteit, zuiver rundleer, met interieurvering In vele kleuren mogelijk van nu Set Troy 3 en 2.5 zitsbank 3850T- 2990,- Eethoek Camiel Stoel: van 3^3^ voor 1430,- Fauteuil Jackson van £95? voor Hollandse kwaliteit! Verstelbare zitdiepte. 2 zitsbank in stof vanaf Bank Bella Vista 2,5 zits bank, vele stoffen mogelijk Van 1395?- voor Luxe relaxfauteuils ruime keuze Nu voor scherpe aktieprijzen! Relaxbank Keulen heerlijk relaxen vele maten en kleuren 2,5 zitsbank Cambridge Luxe rundlederen bankstel, afgewerkt met kleuraccenten. Verstelbare zitting Woonboulevard Barendrecht Escudostraat 7 I 2991 XV Barendrecht 010-456 69 99

Het Nieuwe Stadsblad | 2014 | | pagina 39