Breng de ultieme kerstsfeer in huis JUMPER de KERST 49,95 44,95 ^49,95^0^^1^7 43,95 U 41,95 42,95 57,95 Medium 49,95 49,95 49,95 57,95 49,95 6 1 kilo 12,5 2,5 kilo gratis Wgfia O www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 17 december 2014 20 De mogelijkheden om je huis helemaal in kerstsfeer te brengen zijn bijna onuitputtelijk. De kerstboom versieren is in veel families een van de hoogtepunten van het jaar. De een wil zijn boom volhangen met zoveel mogelijk versiering, de ander wil het juist zo simpel mogelijk houden. Watje ook kiest, zorg er voor dat je je eigen smaak vojgt en houd je daaraan. Ga je voor traditioneel of houd je van het experiment, kies je voor een échte boom of voor een kunststof exem plaar? Elk met de eigen ei genschappen en voor- en nadelen. Het kan en mag al lemaal. Na de keuze voor het soort boom, komt de keuze van de versiering. Er is originele kerstboomversiering in alle vormen, kleuren en maten. De kerstversiering varieert van ijswit, transparant en feestelijk chic, tot warm, be toverend en harmonieus. Erg populair zijn zilverkleu rige ornamenten. Houten materialen, gecombineerd met frisse kleuren, geven je interieur een natuurlijke sfeer. Kunst Wie, om wat voor reden ook, kiest voor een kunstboom, heeft veel mogelijkheden. Wat allé huidige kunst bomen gemeen hebben, is dat ze brandvertragend en brandwerend zijn. Lekker veilig! De bomen zijn in verschil lende kleuren en maten ver krijgbaar en tijdens de an dere maanden van het jaar makkelijk op te bergen. De kerstboomtrends voor 2014 laten invloeden zien vanuit andere landen, cul turen en klimaten. Een stijl volle basis in combinatie met typerende kenmerken zorgt ervoor dat iedereen dit jaar deze trend in huis kan halen. Daarom biedt www. versjerdekerstboom.nl het themaconcept 'Wereldse Bomen'. Je kunt kiezen uit een zeer groot aantal bomen, allemaal met hun eigen uitstraling en intrigerende namen als de American Santa, British Queen, Urban Scandinavi an, Dutch Glory, l'Amour de Paris, Ibiza Love, Marrak- ech Xmas,» Snowy Iceland, Forest Green of Cold Artie. Echt groen Voor wie liever een echte boom heeft, zijn er eveneens legio opties. Ga eens naar een kerstshow, zoals die van Je huis duurzaam laten stralen kan met Strêla decoratie. Leen Bakker (inzet) geeft weer een heel ander soort kerstsfeer. GroenRijk. In alle vestigin gen van deze tuinketen vind je de nieuwste trends, leuke voorbeelden en mooie kleu ren en - speciaal tijdens de kerstshows - binnen-en bui tenverlichting, natuur- en kunstkerstbomen plus vele sfeer- en decoratieartikelen. Neem een kijkje in een fili aal in de buurt. Check daar voor www.groenrijk.nl. Zweedse kerstgeit Voordelige tips en sfeervol le ideeën doe je ook op bij bouwmarkten, tuincentra, meubelketens of warenhui zen. Leen Bakker bijvoor beeld combineert ook dit jaar decoratieve sfeermakers met de laatste trends opinte- rieurgebied. Zoals 'Stoer en robuust', 'Sjiek en klassiek' en 'Zoet en romantisch'! Ook de kerstcollectie van IKEA laat je huis stralen. Je vindt er bijzondere sfeerar tikelen zoals een kerstboom vol dieren, duurzame led- verlichting en een traditio nele Zweedse kerstgeit. In Zweden werden kerstca deautjes vroeger door de Jul- bock gebracht. Hoewel deze kerstgeit al een tijdje plaats heeft gemaakt voor de ren dieren van de Kerstman, zie je de Julbock in Zweden nog overal terug als kerstversie ring. In Nederland hebben we er eigenlijk helemaal niets mee, maar bet ziet er wel leuk uit. Duurzaam stralen Je huis duurzaam laten stra len doe je bij de Zweedse meubelgigant met Strala, de decoratieve led-verlichting. Led-lampen verbruiken tot 85% minder energie dan gloeilampen en branden tot 20 jaar lang. Geen ruimte voor een kerst boom? Dan biedt Strila de coratie van massief grenen een bijzonder alternatief. De led-verlichting zorgt voor warmte en gezelligheid in huis. Stoer en minimalistisch Eveneens uit het hoge noor den komt het Deense interi- eurmerk House Doctor, een merk met een stoere vintage, moderne en minimalisti sche uitstraling. House Doctor is ooit begon nen als klein winkeltje in woonaccessoires. In de loop der jaren is het bedrijf echter uitgegroeid tot een zeer hip woonmerk en populair tot ver buiten de grenzen van Denemarken. De collectie kenmerkt zich door een mix van trends, traditie en design. Ook leuk is dat de producten goed be taalbaar zijn! In Nederland kun je producten van House Doctor onder andere kopen bij webwinkels als Voor thuis en Wehkamp. Toch een heel andere smaak? Geen probleem. Elk jaar al les vervangen mag, maar ook in het interieur kun je vasthouden aan tradities. Deze aanbiedingen zijn alleen geldig in onderstaande vestiging t/m 28-12-2014. Jumper Vlaardingen Dirk De Derdelaan 5 Vlaardingen T: 010 - 4660032 ROYAL CANIN VARIANT HOND VARIANT KAT KITTEN RCWLCKNIN RQttfcfcNlN 36 12,5 2,5 kilo gratis 9 1 kilo gratis Junior Junior Maxi RöYy«teKNlN i10 kilo TERLSED 12,5 2,5 kilo gratis 9 1 kilo gratis 15 kilo 10 kilo Junior Giant 15 kilo LIGHT 40 10 kilo 9 lkilo gratis 12,5 2,5 kilo gratis 9 1 kilo gratis 9 1 kilo gratis 12,5 2,5 kilo gratis 9 1 kilo gratis 12,5 2,5 kilo gratis INDOOR 27 10 kilo SENSIBLE 33 10 kilo Maxi adult 15 kilo Giant adult 15 kilo Medium adult 15 kilo 10 kilo CaroCroc Hond Alle grootverpakkingen hond Van 15 kilo CaroCroc Kat Alle grootverpakkingen Kat Van 7 kilo

Het Nieuwe Stadsblad | 2014 | | pagina 20