Op zoek naar een goede én voordelige zorgverzekering? pcob verdienen? Een extra zakcentje STADSREGIO ROTTERDAM PR^LIFE Wanneer en Waar lever je de kerstboom en het vuurwerkafval in? O www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 17 december 2014 21 Albrandswaard Barendrecht Bernisse Brieile Capelle aan den IJssel Hellevoetsluis Krimpen aan den IJssel Lansingerland Maassluis Ridderkerk Rotterdam Schiedam Spijkenisse Vlaardingen Westvoome BEKENDMAKING ALGEMENE WET BESTUURSRECHT Besluiten algemeen bestuur 10 december 2014 Het algemeen bestuur van de stadsregio Rotterdam heeft in de openbare vergadering van 10 december 2014 besloten: 1de eerste wijziging van de begroting 2015 vast te stellen; 2. de in de 2' Bestuursrapportage 2014 opgenomen 3' begrotingswijziging 2014; 3. de Verordening tot intrekking van de Subsidieverordening Jeugdzorg stadsregio Rotterdam 2005 vast te stellen en inwerking te laten treden per 1 januari 2015; 3.1 de Verordening tot intrekking van de Subsidieverordening preventief jeugdbeleid stadsregio Rotterdam vast te stellen en inwerking te laten treden per 1 januari 2015; 4. met ingang van 1 januari 2015 op grond van artikel 18, derde lid van de Subsidieverordening Verkeer en Vervoer 2012 het subsidiepercentage voor het realiseren van fietsparkeervoorzieningen bij openbaar vervoerhaltes en -stations gedurende één jaar te verhogen naar 100% en zodoende de regeling met één jaar te verlengen. De bovengenoemde besluiten met bijbehorende stukken liggen vanaf donderdag 18 december 2014 op werkdagen (gedurende de aldaar gebruikelijke openingstijden) ter inzage in de gemeentehuizen van de aan de stadsregio deelnemende gemeenten. De vergaderstukken van het algemeen bestuur en de besluitenlijsten van het dagelijks bestuur zijn gepubliceerd op www.stadsregio.info. Het dagelijks bestuur van de stadsregio Rotterdam, de secretaris, drs. J. Fix de voorzitter, ing. A. Aboutaleb bouwen aan samenhang www.stadsregio.info Kerstbomen 09.00 - 1 S.00 uur: maandag 29 december dinsdag 30 december vrijdag 2 januari Vuurwerkafval Of,00 - 15.00 uur: vrijdag 2 januari inzameUocaties: Westerhavenbrug Aleidastraat Van 't Hoffplein Dr. Wibautplein Geuzenplein Parkeerplaats Krona De Kaag Jacques Urlusplein Let op: je mag alleen meedoen met deze acties als je 16 jaar of jonger bent. Er kan naar je legitimatie gevraagd worden. Overstappen van zorgverzekeraar of toch niet? Bent u er al uit? Met de aanbieding van óuderenorganisatie PCOB is overstappen zeker een goed idee! Speciaal voor leden heeft de PCOB collectieve overeenkomsten gesloten met Zilveren Kruis Achmea en Pro Life. Dat betekent een aantrekkelijke premie met een goede prijs-kwaliteitverhouding voor verzekeringspakketten toegespitst op actieve vijftigplussers. Iets voor u? Bij het afsluiten van overeenkomsten met de grootste collectieve zorgverzekeraar van Nederland Zilveren Kruis Achmea en de christelijke zorgverzekeraar Pro Life heeft de PCOB de wensen van zijn leden (circa 95.000 senioren) voorop gesteld. Dat heeft onder meer geleid tot seniorvriendelijke voorwaarden ongeacht uw leeftijd of ziektegeschiedenis, óók voor de aanvullende verzekering (m.u.v. de meest uitgebreide tandpakketten). Veel voordeel voor PCOB-leden! Bent u nog geen lid van de PCOB, maar wel geïnteresseerd in dit mooie aanbod? Geen enkel probleem. De lidmaatschapskosten zijn snel terugverdiend als u overstapt. Daarbij levert een PCOB-lidmaatschap veel voordelen op, zoals politieke invloed, belangenbehartiging, meepraten over relevante onderwerpen en meedoen met activiteiten bij u in de buurt. Bovendien ontvangt u tien keer per jaar het lezenswaardige ledenmagazine Perspectief. Meer weten? Direct vergelijken en eenvoudig overstappen! Kijk op www.pcob.nl/zorg of neem voor vrijblijvend, deskundig advies contact op met de speciaal voor de PCOB opgeleide adviseurs van RISK Direct via 030 - 600 70 95. Gemeenschappelijk actief m ZilverenKruis i «hmea Zorgverzekeraar Zilveren Kruis Achmea heeft de afgelopen jaren laten zien dat zij een sterke focus op ouderenzorg heeft, met verzekeringen die aansluiten bij senioren. Een aantal kenmerken en mooie voordelen van verzekeren via de PCOB bij Zilveren Kruis Achmea op een rij: 100% acceptatie voor alle senioren, óók voor de aanvullende verzekering! 7,5% korting op de basisverzekering 10% korting op de aanvullende verzekering Tegemoetkoming van €25,- op de PCOB-contributie in 2015 40% introductiekorting op het Extra Vitaal-pakket voor seqioren Persoonlijke zorgcoach voor al uw zorgvragen zorgverzekeringen Wilt u als christen ook in uw zorgverzekering een principiële keuze maken? Dat kan met zorgverzekeraar Pro Life. Pro Life biedt: ioo% acceptatie voor alle senioren, óók voor de aanvullende verzekering! 7,5% korting op de basisverzekering io% korting op de aanvullende verzekering Toegang tot christelijke zorg (denk aan extra zorg rondom het levenseinde) Vertrouwensarts €50,- welkomstkorting Tegemoetkoming van €25,- op de PCOB-contributie in 2015 Verzamel na de feestdagen zoveel mogelijk kerstbomen en vuurwerkafval en breng ze naar één van de inzamellocaties in Schiedam. Voor elke kerstboom krijg je €0,50 en voor elke volle vuilniszak met vuurwerkafval €1,00. Bij de locaties worden de bomen ter plekke versnipperd. De versnipperde kerstbomen gaan naar de biomassacentrale waar het wordt verwerkt tot groene stroom. Irado zorgt voor een veilige afvoer van het vuurwerkafval. Let op: om brandgevaar te voorkomen is het niet toegestaan om meer dan vijf kerstbomen te bewaren in eigen tuin of kelderbox.

Het Nieuwe Stadsblad | 2014 | | pagina 21