Sneeuwwitje auping plaza Nieuw bed? Nieuwe Auping! auping Op Tweede Kerstdag naar het Theater aan de Schie O www.nieuwestadsblad.nl Spiegeltje, spiegeltje aan de wand, wat is de leukste familiemusical van het land? Dat is natuurlijk Sneeuw witje de musical. Maud Mulder speelt de mooie prinses Sneeuwwitje en Geert Hoes de rol van stoere jager. Vrolijke muziek en hu mor voeren de boventoon in dit spektakel voor de jonge theaterbezoekertjes en hun (groot) ouders. Zevende sprookje Het is alweer het zevende sprookje dat door Van Hoor- ne Entertainment in de the aters wordt gebracht. Ook dit keer hebben de makers het eeuwenoude verhaal bewerkt tot een voorstel ling met een verrassende verhaallijn, aansprekende karakters en vooral veel hu- Meet en greet Drie acteurs uit de voorstel ling geven een swingend optreden in de foyer van het theater. De kinderen kunnen lekker mee swingen en zingen met de leukste liedjes uit Van Hoorne's Sprookjesmusi cals. Het publiek kan tijdens de meet en greet ook op de foto met de andere spelers uit de musical. Het prinsen en prinsessen- bal start, samen met de meet en greet, direct na de voor stelling. Informatie Sneeuwwitje de musical is voor iedereen vanaf 4 jaar en is maandag 22 december (de eerste dag van de kerst- Vakantie), om 15.00 uur, te zien in Theater aan de Schie. Toegang: 19,50. O Reserveren via de website van het theater: www. theateraandeschie.nl Binnenkort in het theater Na het succes van de musi cals Ramses, Toon en Son- neveld, kan het publiek nu genieten van een musical over het leven van Tom Manders en zijn alter ego Dorus. Deze zwerver met zijn karakteristieke snor is dé hoofdpersoon van de mu sical Een avond met Dorus, met Henk Poort en Johnny Kraaijkamp jr. in de hoofd rol. Een avond met Dorus is woensdag 17 december, om 20.15 uur, te zien in het the ater. Toegang: 34,00. Jandino Asporaat Of het nu in de showbizz-, televisie- of cabaretwereld is: Jandino Asporaat gaat momenteel als een speer. De altijd goedlachse Rotter damse Antilliaan is terug in Theater aan de Schie met zijn nieuwe voorstelling Hoe dan ook. Met een uit verkochte zaal staat Jandino zaterdag 20 december, om 20.15 uur, in Theater aan de Schie. Toegang: 24,00. Stand-up het jaar uit! De vaste traditie van Thea ter aan de Schie is dit keer te beleven in het Wenneker- pand. Stand-up comedians Martijn Oosterhuis, Edo Berger, Adam Fields en Tim Hartog staan tijdens Stand- up het jaar uit! klaar om er een onvergetelijke avond van te maken. Anekdotes, nieuwsfeiten en belangrijke gebeurtenissen zullen de revue passeren. Dinsdag 30 december, 20 euro. Het Nieuwe Stadsblad woensdag 17 december 2014 32 SCHIEDAM - Eén van de groot ste reizende Ierse shows is vrijdag 26 december, op tweede kerstdag, te zien in Theater aan de Schie. Vanaf 15.00 uur kan iedereen ge nieten van de spectaculaire show van Rhythm of the Dance. Met een enthousi aste cast, 25 kostuumwisse lingen en het gebruik van de laatste podiumtechnologie, wordt het een fantastische middag in het theater voor de hele familie. In 2014 viert 'The National Dance Company Of Ireland' het vijftien jarig bestaan van de spectaculaire show Rhythm of the Dance, één van de grootste reizende Ierse shows ter wereld. De jubileumvoorstelling onder scheidt zich duidelijk van andere Ierse shows, zowel qua inhoud als dynamiek. Rhythm of the Dance trok in de afgelopen 14 jaar meer dan 10 miljoen toeschou wers. De show is, met meer dan 25 kostuumwisselingen en het gebruik van de laat ste podiumtechnologie, zeer dynamisch. De enthousias te cast, met een gemiddelde leeftijd van 24 jaar, brengt op originele wijze een com binatie van moderne en tra ditionele Ierse dans en toont aan dat folklore in eigen land nog steeds immers po pulair is. In Rhythm of the Dance brengen jonge Ierse topartiesten hun culturele erfgoed op spectaculaire wijze voor het voetlicht! Kaartverkoop Toegang volwassenen: 36,00, toegang kinderen: 26,00. Re serveren kan via de kassa van Theater aan de Schie: 2 467 467. Reserveren kan 24 uur per dag via www.theateraande- schie.nl. Rhythm of the dance. Foto: pr Ben je toe aan een nieuw bed? Dat komt mooi uit, wantje profiteert nu van 15% voordeel op het Auping assortiment. Tip: neem je eigen kussen mee naar de winkel, zodat je nog beter kunt proefliggen. Kijk voor meer Ups op auping.nl/tips, "Deze actie loopt van 20 december 2014 t/m 1 februari 2015. Bekijk de actievoorwaarden op auping.nl/wintersale. Auping nights, Better days Escudostraat 9 Barendrecht T. 010 - 820 09 99 Luce bert straat 39 Spijkenisse T. 0181 - 89 53 30 Parallelweg 9 Slied recht T. 0189 - 99 39 99 www.aupingplaza-bareiidrecht.nl wrww.auplngplaza-spijkenisse.nl wrwrw.auplngplaza-sliedrecht.nl Maud Muider speelt de mooie Sneeuwwitje. Foto: Nick van Ormondt

Het Nieuwe Stadsblad | 2014 | | pagina 32