PRIJZEN OfsxOf' Wonderbroeders in Wenneker AGENDA Kunst, koffie en een kerstsfeer Shantykoor in Winterland Poets de ballen maar eens flink op Activiteiten voor de agenda ACTIVITEITEN Hoge kortingen op outletmodellen van: Auping - Avek BeddingHouse - Lattoflex Norma - Nolte - Pullman Silvana - Tempur - Vandijck en andere. Onze zekerheden: Alexander Slapen Escudostraat 11 2991XV Barend recht T. 010 438 4163 I. www.slaapwel.nl Alexander Slapen I SCHIEDAM - De 16-jarige Schiedammer Tim Schaap maakt kunst die uniek is in zijn omgeving. Op skateboarddecks of doeken, met fineliners of aquarel verf, komt zijn fantasie tot leven. De gedetailleerde werken zijn veelzijdig met een steeds terugkerend sur realistisch thema: iemand om in de gaten te houden. Op 20 december opent hij zijn eerste expositie in kof fiebar MET in combinatie met een pre-kerst concert van Dore Visser, een getalenteerde zangeres en klasgenote van Tim. Zater dag 20 december, 13.00 uur in Koffie MET, Hoogstraat 99a. SCHIEDAM - Het Schiedams Shantykoor Stuurloos brengt zaterdag 20 decem ber sfeer op de schaatsbaan van Winterland om 12.00 uur. Dit optreden staat in het teken van hun 10-jarig bestaan en wordt uitgezon den door ZOS en PopUpTV. Het koor is trouwens nog op zoek naar een basgitarist en accordeonist. Wie mee wil doen is welkom, iedere dinsdagavond wordt er gere peteerd van 20.00 tot 22.00 uur. Bel: 06-10351351. SCHIEDAM - In Wenneker Cinema draait komend weekend onder meer de Nederlandse film 'Wonder broeders' met Martin van Waardenberg, Kees Hulst, Thomas Acda en Ton Kas. Vijf monniken leven har monieus in het klooster van Wanroij. Totdat er in eens een stel bouwvakkers de rust komt verstoren. De kerkleider heeft hun kloos ter en de grond verkocht aan de gemeente, die er een commercieel wellness resort van wil maken. De broeders wringen zich in allerlei hi larische bochten en zetten alles op alles om de plannen voor deze 'turkse stoomzooi' tegen te gaan. Op 19 en 20 december om 21.00 uur, 21 december om 15.00 uur. Hilarische toestanden in een klooster als de gemeente in hun 'huis' een weiness resort wil maken. Aanrader! Foto:pr ROTTERDAM - De kerst-the- mafiek zal op zaterdag 20 december vanaf 22.00 uur in Bird aan de Raampoort- straat 26 worden gevierd binnen de warme nacht- club-ambiance van Bur lesque Ballroom. Geen hetere aanleiding om de piek en de ballen eens flink op te poetsen in deze donkere, maar gezellige da- gen naar het einde van het jaar. De ster van Fay Loren is rijzende. Deze Burlesque- starlet afkomstig uit onze hoofdstad poseerde onlangs voor de camera's als cover- model voor de nieuwe cata logus van Very Cherry. De voluptueuze Trixie Mali cious verlaat kortstondig de neonverlichte straten van het Londense West End voor een bezoek aan Rotterdam en zal het kwik ongetwijfeld hoog doen oplopen. Burlesque Ballroom heeft een exclusief reünie-con cert geboekt van de origi nele groep The Ranch Girls. Het harmonieuze dames duo Mary-Ann en Caroline, geruime tijd wereldwijd succesvol met hun Western Swing. Toegangskaarten kosten 15,00 euro en na 01.00 uur 8,00 euro. Kijk voor meer informatie op www.bur- lesqueballroom.com. SCHIEDAM - Heb je ook leuke activiteiten te melden voor de maanden januari en fe bruari op cultureel, muzi kaal of literair gebied? Stuur ze dan alvast naar ons op onder vermelding van 'agenda'. Een mailtje kan (als het lukt voorzien van beeldmateriaal) naar: redac tie, ns@wegenermedia.nl. Wij doen het best om het in de agenda pp te nemen. Kerstquilts in De Wissel SCHIEDAM - In Inloophuis De Wissel op het Broers- veld 123b is momenteel een expositie te zien van kerstquilts die door een groepje van drie quilt- vriendinnen is gemaakt. Het gaat om Trüdy On- verwagt, Marja Schneider en Daniëlle Hanekamp. De Wissel is open op woensdag, donderdag- en vrijdagmiddag van 14.00 tot 16.00 uur. Hans Dulfer start jubileumtour in Schiedam SCHIEDAM - Saxofonist, bandleider, componist, columnist en organisa tor Hans Dulfer viert in 2015 zijn 75ste verjaardag en speelt dan 60 jaar muziek. Dit mooie jubileum wordt gevierd met een reeks spraakmakende concer ten in binnen- en buiten land. De aftrap van het jubileumjaar is voorbe houden aan Jazzpodium Waterweg. In het Wennekerpand geeft hij zondagmiddag 4 januari het startschot van zijn tournee met een swingend concert en een 'very special guest'. Aan vang: 15.00 uur. Kaarten via Theater aan de Schie. www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 17 december 2014 33 AC Advies op maat Altijd de beste prijs Inname oude bed bespreekbaar ma 13.00 uur -17.30 uur di/wo/do 9.30 uur -17.30 uur vr 9.30 uur - 21.00 uur za 10.00 uur -17.00 uur Ingang Auping Plaza

Het Nieuwe Stadsblad | 2014 | | pagina 33