Jansen Calister W OPAfgffffELIIKE WINTERSALE 1995.- aveK m nu vanaf 2499 - r Onze hele merkencollectie is afgeprijsd met kortingen tot JO% Suzan Seegers brengt hommage aan Hermans Hartsvrienden in Theater aan de Schie In de maneschijn Energieke avond met Sara Kroos TEMPUR 2e bedbodem GRATIS 2e hoofdkussen 50% korting Matrasactie 150,- korting Persoonlijk contact Advies op maat Altijd de beste prijs Oude bed retour in overleg Pullman Starline COMPLETE BOXSPRING AVEK 1927 BOXSPRING Kwatiteits boxspring uit Friesland! www.slaapwel.nl Alexander O www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 7 januari 2015 15 Leoni Jansen en Izaline Calister gaan in het Theater aan de Schie op zoek naar songs die de wereld hebben veranderd. Foto: Hessel Stuut Leoni Jansen en Izaline Calister, topzangeressen, liedjesschrijfsters en programmamaaksters, gaan als Sisters in Arms op zoek naar songs die de wereld hebben veranderd. Door het theater SCHIEDAM - Zij beseffen maar al te goed dat de wereld aan het veranderen is en dat muziek hier een grote rol bij speelt. De. muzikale voorstelling Barricade is donderdag 8 ja nuari, om 20.15 uur, te zien in het Wennekerpand. Terwijl onze minister-presi dent rustig slaapt gaan Leoni Jansen en Izaline Calister de barricade op en zingen lied jes die verandering teweeg hebben gebracht en vertel len het verhaal erachter. 'En wat is nou jouw favo riete protestsong?' Jansen en Calister vroegen het aan een aantal politici, opinie makers en nieuwsbrengers. Elke avond komt één van hen langs om daarover te vertellen. In Theater aan de Schie is Maart je Walet te gast, be ter bekend als Maartje van -Weegen. Zij is een voorma lige Nederlandse radio- en televisiepresentatrice. Kaartverkoop Toegang: 21,00. Reserveren kan via de kassa van Thea ter aan de Schie, geopend op dinsdag van 13.00 -16.00 uur en één uur voor aanvang van iedere voorstelling, Telefonisch is de kassa be reikbaar van dinsdag tot en met vrijdag van 13.00 -16.00 uur op nummer (010) 2 467 467 en één uur voor aanvang van iedere voorstelling. Online reserveren kan 24 uur per dag via www.thea- teraandeschie.nl. De musical Blood Brothers is al jaren een ongelofelijk groot succes- in Engeland en Amerika. Zaterdag 10 januari, om 20.15 uur, en zondag 11 januari, oih 15.00 uur, staat Hartsvrienden in het Schiedamse theater met onder andere Jim Bakkum, Vera Mann en Guido Spek in de hoofdrol. Toegang: 32,50. In de maneschijn is een hartverwarmende poppen- voorstelling voor iedereen die houdt van dromen of ge woon lekker wil slapen. "De scene waarin de droomfi guren in Heiena's droom komen om haar wakker te maken, is adembenemend mooi", aldus de Kinderthe- atergids. In de maneschijn is voor iedereen vanaf 4 jaar en is zondag 18 januari, om 15.00 uur, te zien in het Wen nekerpand. Toegang: 8,50. In haar zevende voorstelling Van Jewelste vertelt Sara herkenbaar en hilarisch over het stuntelen dat we allemaal doen in dit leven. Met zelfspot en een scherpe hlik is ze weer helemaal te rug in de schijnwerpers. Van Jewelste is op donderdag 22 januari, om 20.15 uur, te zien: 23,50. SCHIEDAM - Met haar warme stem en sprankelende per soonlijkheid weet musical ster Suzan Seegers de harten van het publiek te raken. Tij dens haar solotournee SuuS zong de Limburgse haar ei gen repertoire en een enkel lied van Toon Hermans. Op veler verzoek wijdt zij nu een complete voorstelling aan haar beroemde streek genoot. Suus zingt Toon overdag is dinsdag 20 janu ari, om 15.00 uur, te zien in het Wennekerpand. Musicalster Suzan Seegers is inmiddels ook als soloar tiest doorgebroken. Met haar warme stem en sprankelen de persoonlijkheid weet zij de harten van het publiek keer op keer te raken. De lach en de traan liggen daarbij dikwijls in eikaars verlengde. Prachtige, niet eerder vertolkte liedjes be leven hun debuut in Suus zingt Toon overdag. Suzan Seegers Suzan Seegers is geboren in 1980 te Sittart. Ze behaalt vervroegd haar diploma met haar solovoor stelling SuuS en al snel groeit haar carrière op pro fessioneel gebied. Suzan werd bij het grote publiek bekend toen ze in 2007 mee deed aan het populaire tv- format; Op zoek naar Evita. Door haar grote talent be haalde ze glansrijk de finale en werd zij runner-up. In 2010 won ze de John Kraaij- kamp Musical Award voor beste vrouwelijke hoofdrol, voor haar rol als Kleine Eefje in de musical Urinetown. Kaartverkoop Toegang: 12,00. Reserveren kan via de kassa van Theater aan de Schie 2 467 467. Op veler verzoek wijdt Seegers nu een complete voorstelling aan Toon Hermans. Foto: Rob Nijpels MATRASSEN EN KUSSENS bij aankoop van 2 matrassen per ligplaats leverbaar in veel uitvoeringen leverbaar vanaf Escudostraat 11 2991 XV Barendrecht 010 438 41 63 Ingang Au ping Plaza Slapen

Het Nieuwe Stadsblad | 2015 | | pagina 15