Jdenk 'Ro AActórieo Q DO 58 jaar petrus Hendricuê Antoniuê KprkhoF J V Cornelis Adrianus Lakwijk Elizabeth Helena Schotting - Hazelzet Cornelia Theresia de Kaper-Sprong Corrie O www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 7 januari 2015 6 «-Jubileum Geboren,? In Memo Dankbetuiging O) O Email familieberichten® wegenemtedia.nl Telefoon (088)013 72 68 Internet j zelf opgeven kan via www.familieberichtenonline.nl Vergeet niet uw volledige adres gegevens te vernielden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op: www.mensenlinq.nl* Indien de advertentie niet geplaatst dient te worden op Mensenlinq, gelieve dit aan te geven bij opgave van de familieberichten Een familiebericht plaatsen is een gevoelige zaak. Dat is altijd zo geweest en dat zal altijd zo blijven. Het gaat immers altijd over het verlies van een naaste, familie, vriend of kennis. Wat wel verandert is de manier waarop dat kan gebeuren. Met familieberichtenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw familiebericht samenstellen en plaatsen in de door u gewenste huis-aan-huiskrant. Eenvoudig, want stap voor stap wordt u geleid door de opmaak van het bericht, snel, u ziet cfirect hoe het bericht eruit komt te zien, zeker (en veilig) is de manier van betalen. Op het door u gewenste moment en in uw eigen tempo kunt u uw familiebericht maken. Want wat er ook verandert, het opgeven van een familiebericht blijft een zaak van emotie... Graag staan wij u ook telefonisch te woord voor informatie over de opgave van uw familiebericht. Hiervoor kunt u contact opnemen met (088)013 7268. Waarom ik We hadden nog zoveel plannen Onverwacht en met bewondering voor zijn humor, lach en wilskracht hebben wij afscheid genomen van We zijn trots op je en zullen altijd van je blijven houden Tineke Robert en Daisy Sabrina en Vaios JCE. 'Rotmans - ^Pembroke 2 januari 2013 Correspondentie-adres Matrice Uitvaartbegeleiding t.a.v. Damilie Hotmans Dostbus 399, 37:00 8t) Schiedam TLr is gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen donderdag 8 januari van 19.30 tot 20.30 uur bij Matrice Uitvaartbegeleiding Drins Hernhardlaan 121 in Schiedam. Wij nodigen u uit om samen met ons stil te staan bij het leven van Jienk vrijdag 9 januari om 14.30 uur in de aula van crematorium Beukenhof 'Burg. Van Jdaarenlaan 1430 in Schiedam. FNa afloop is er gelegenheid om bij elkaar te zijn. Na een leven waarin groot geluk en diep verdriet zijn deel werden, overleed onze lieve zorgzame vader, schoonvader, grootvader, overgrootvader en vriend Adolf Geijp -Dolf- 21 november 1929 t 25 december 2014 weduwnaar van Bep Geijp-Post John en Gea Bobt Fred t Kim en Martijn Janja Iris en Jorne Dorus Noor, Floris Nina Anja en Rob Jesse Sophie Correspondentieadres: John Geijp Berlageweg 47 9731 LJ Groningen De crematie heeft reeds plaatsgevonden te Schiedam. Na een zeer actief en maatschappelijk betrokken leven is onze lieve moeder op 96-jarige leeftijd overleden. Wij zullen haar heel erg missen. M.A.C. Taverne-van Campen Riet weduwe van A.C. Taverne Nijmegen Wassenaar 5 januari 1918 29 december 2014 Amsterdam: Anne van der Linden-Taverne Jos van der Linden t SchiedamKees Taverne Correspondentie-adres Stadionkade 8 - III, 1077 VH Amsterdam De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. Wij zijn de medewerkers van Zorgvilla Kruseman te Wassenaar zeer dankbaar voor hun jarenlange liefdevolle zorg. Mijn man; vader, opa en vriend. Piet was het allemaal. 8 juni 1936 23 december 2014 Hij heeft zijn hele leven hard gewerkt. Helaas kon hard werken hem dit keer niet redden. Gorrie peter en Astrid Kenney, Gebactiaan, frank Linda en Gjaak Pay; Myko; Zino Contactadres: Matrice Uitvaartbegeleiding t.a.v. Mevrouw C.M. kerkhof-Zandbergen Postbus 399; 3100 AJ Gchiedam De crematie heeft in besloten kring reeds plaatsgevonden. Herinneringen kennen geen einde Met dankbaarheid en vol goede herinneringen hebben wij afscheid genomen van onze lieve en zorgzame echtgenote, (schoon)moeder; oma en overoma Maartje Liduina Johanna Zandbergen-Heinsbroek - Martha - echtgenote van Johannes Wilhelmus Maria Zandbergen *13 april 1931 122 december 2014 Jan Zandbergen René en Jooky Jenny Martin en Ria Victor en (achter)kleinkinderen Correspondentieadres: Buntgras 32 3206 SE Spijkenisse -De afscheidsdienst en de begrafenis hebben inmiddels plaatsgevonden. Achter de tranen van verdriet schijnt de glimlach van de herinnering. Verdrietig om zijn heengaan, maar met een dankbare herinnering aan de liefde die hij ons heeft geschonken en met een bevrijdend gevoel dat zijn lijden nu voorbij is, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze broer, zwager en oom in de leeftijd van 83 jaar. Wil Lakwijk - Kamp Harry en Lina Lakwijk Johan en Saskia 31 december 2014 Westhavenkade 139 3133 AV Vlaardingen De begrafenis heeft inmiddels plaatsgevonden te Schiedam. uitvaartbegeleiding 'De Heer is mijn herder Time for me to go now I won 't say goodbye look for me in rainbows way up in the sky In the morning sunrise when all the world is new just look for me and love me as you know I loved you It won't be forever the day will come and then .my loving arms will hold you when we meet again In de nacht van 23 op 24 december is, na een kort ziekbed, vredig ingeslapen -Bep- echtgenote van Leen Schotting, t 19 augustus 1994 27 februari 1927 t 24 december 2014 Onze lieve moeder en oma was er altijd voor ons en wij zullen haar vreselijk missen. Hans Mieke en Klaas Monique Kim en Bob De besloten afscheidsplechtigheid heeft inmiddels plaatsgevonden. Correspondentieadres Hans Schotting, De la Marplein 29, 3123 AC Schiedam Na een kortstondige en liefdevolle verzorging in Zorgcentrum "De Hoge Weide" is zacht en kalm van ons heengegaan mijn lieve zorgzame vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en "ouwe" oma 6 juli 1927 3 januari 2015 Piet de Kaper Gusta en Ton Riny en Jan Petra en Henny Kleinkinderen en achterkleinkind Strijen, Zorgcentrum "De Hoge Weide" Correspondentieadres: Fam. de Kaper p/a Johan de Wittstraat 69 3135 RH Vlaardingen Wij nodigen u uit voorde crematieplechtigheid die zal worden gehouden op vrijdag 9 januari om 09.45 uur in crematorium "De Ommering", Oprelseweg 3 te Spijkenisse. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren. www.matrice.nl 010-273 2424

Het Nieuwe Stadsblad | 2015 | | pagina 6