0 gemeente Schiedam Mededelingen en bekendmakingen vervolg De raadscommissie vergadert 14 JANUARI 2015 Verkeer, parkeren vervoer Verleende vergunningen Reguliere procedure Dorpsstraat 7, 3121 KB; met de activiteiten bouwen en veranderen van gemeentelijk monument, het plaatsen van een serre aan de achterzijde, verleend op 6 januari 2015.3 Sportpark Harga Noord jtussen Hargalaan, Trimpad èn Olympiaweg, met de activiteit kappen, het kappen van 117 bomen (diverse soorten, voornamelijk populier, abeel en es) en het herplanten van 117 bomen (diverse soorten) i.v.m. herinrichting van het ter rein, verleend op 6 januari 2015.3 Tielman Oemstraat 9B, 3117 CD; met de activiteit bouwen, een bedrijfspand verbou wen naar een woning, verleend op 9 januari 2015 3 Uitgebreide procedure Koekoekslaan 43, 3121 XJ; met de activiteiten bouwen en afwijken van bestemmings plan, functiewijziging t.b.v. wonen op de 2e etage, verleend op 6 januari 2015.4 Milieu-informatie Wet bodembescherming; Besluit uniforme saneringen (Poldervaart (aanleg ecologische zone ter hoogte van de Nieuwe Damlaan) Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend dat op 28 december 2014 de volgende melding als bedoeld in de artikelen 28 en 39b van de Wet bodembescher ming is ontvangen van Milieu Adviesbureau Adverbo. Deze melding betreft het voornemen de bodem op de locatie Poldervaart (deellocatie ecologische zone ter hoogte van de Nieuwe Damlaan) (postcode 3118 JA) kadastraal be kend gemeente Schiedam sectie Q nummer 8439, bekend onder de code AA060602036 te saneren volgens het Besluit Uniforme Saneringen categorie immobiel (art. 1.2.a). Indien de melding in overeenstemming is met het Besluit uniforme saneringen kunnen de saneringswerkzaamheden binnen vijf weken na ontvangst van de melding aanvangen tenzij binnen een termijn van circa 4 weken na ontvangst van de melding schriftelijk is medegedeeld dat de melding niet In overeenstemming is met het Besluit uniforme sa neringen. Indien de melding in overeenstemming is met het Besluit uniforme saneringen moet de saneerder uiterlijk 12 maanden na ontvangst van de melding zijn aangevangen met de saneringswerkzaamheden. Deze mededeling betreft geen beschikking in de zin van artikel 1:3 van de Algemene wet bestuursrecht (Awb). Het Besluit uniforme saneringen kent geen inspraak-, terinzageleg- gings-, zienswijzen-, bezwaar- en beroepsprocedure naar aanleiding van de melding. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met het team Vergunningen en Hand having, telefoon 14 010. Wbb-code: AA060602036 Omgevingsvergunning en besluit hogere waarden (geluid) Koekoekslaan 43 te Schiedam Burgemeester en wethouders van de gemeente Schiedam maken bekend dat op 5 januari 2015 een omgevjngsvergunning en hogere waarden (geluid) zijn verleend voor het wijzigen van het gebruik van het pand Koekoekslaan 43 naar wonen. Omgevings vergunning is gevraagd voor het wijzigen van het gebruik van dé tweede verdieping van het pand Koekoekslaan 43 te Schiedam van kantoor naar woning. Het plan is in strijd met het ter plaatse geldende bestemmingsplan 'Kethel è.o.'. Voor het wijzigen van het gebruik van de tweede verdieping van het pand Koekoeslaan 43 naar wonen zijn hogere waarden (geluid) te worden vastgesteld voor de ten hoogste toelaatbare geluidsbelasting op de gevel van de woningen vanwege het wegverkeerslawaai. De gemeenteraad van Schiedam heeft op 20 september 2012 een 'algemene verklaring van geen bedenkingen' vastgesteld. Het project valt onder de reikwijdte van artikel 2, tweede lid van deze verklaring (wijzigen gebruik van bestaande gebouwen tot 3.000 m2, anders dan ten behoeve van horeca, detailhandel of kantoren). De omgevingsvergunning, ruimtelijke onderbouwing, het besluit hogere waarden (geluid) en andere op de procedure betrekking hebbende stukken liggen vanaf 15 januari 2015 gedurende weken ter inzage bij het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 1.4 Aanwijzing gehandicaptenparkeerplaats Burgemeester en wethouders van Schjedam maken bekend, gelet op het bepaalde in artikel 26 J3ABW, dat zij, op basis van artikel 12 BABW in het algemeen belang van het verkeer hebben besloten onderstaande plaats aan te wijzen als een gehandicaptenpar keerplaats voor een bepaald voertuig, aan te 'geven door plaatsing van het bord model E6 bijlage I RVV met onderbord: Besloten op 17 januari 2015 Voorberghlaan, In de directe omgeving van nr. 24, post code 3123 AW, t.b.v. kenteken 85-LBZ-3.3 Het besluit kan gedurende een termijn van zes weken na de dag van deze bekendmaking worden ingezien bij het klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 1 Overig Verordeningen Participatiewet De raad heeft op 16 december 2014 meerdere verordeningen vastgesteld in verband met de invoering van de Participatiewet en de wijziging van andere wetten op het terrein van sociale zekerheid. De verordeningen zijn bekendgemaakt in het elektronisch gemeen teblad van de gemeente Schiedam op www.officielebekendmakingen.nl en treden in werking op 1 januari 2015. De Maatregelenverordening Participatiewet, IQAW en IOAZ gemeente Schiedam 2015 geeft regels voor het opleggen van maatregelen als de aan een uitkering verbonden verplichtingen niet voldoende worden nageleefd; De Verordening individuele inkomenstoeslag gemeente Schiedam 2015 regelt de voorwaarden om in aanmerking te komen voor een individuele inkomenstoeslag en de hoogte van.de toe te kennen bedragen. De individuele inkomenstoeslag yervangt de Langdurigheidstoeslag; De Re-integratieverordening Participatiewet gemeente Schiedam 2015 regelt welke instrumenten het college kan inzetten om mensen aan het werk te helpen en onder welke voorwaarden iemand aanspraak heeft op een dergelijke voorziening; De Verordening tegenprestatie Participatiewet, IOAW en IOAZ gemeente Schiedam 2015 regelt in welke situatie en onder welke voorwaarden het college een uitkerings gerechtigde werkzaamheden kan opdragen als tegenprestatie voor het ontvangen van de uitkering; De Verordening verrekening bestuurlijke boete bij recidive Participatiewet gemeente Schiedam 2015 geeft aan dat het college bij de verrekening van een bestuurlijke boete bij recidive (een herhaalde schending van de inlichtingenplicht) gedurende drie maan den geen rekening behoeft te houden met de beslagvrije voet; De Verordening individuele studietoeslag Participatiewet gemeente 'Schiedam 2015 bepaalt de hoogte van de studietoeslag op 750,00 per jaar; De Verordening loonkostensubsidie garantiebanen Participatiewet gemeente Schie- "dam 2015 legt vast op welke manier de loonwaarde, die bepalend is voor de hoogte van de subsidie, wordt vastgesteld; De Verordening cliëntenraad WWB gemeente Schiedam 2009 is gewijzigd. Alle verwij zingen naar de Wet werk en bijstand (WWB) zijn veranderd in verwijzingen naar de Par ticipatiewet. Alle verwijzingen naar de Wet Investeren in Jongeren (WIJ) zijn geschrapt omdat die wet inmiddels ingetrokken is. Op dinsdag 20 januari 2015 vergadert de raadscommissie vanaf 19.30 uur in de Aleidazaal van het Stadskantoor, Stadserf 1. Wilt u gebruik maken van het spreekrecht, meldt u dan aan bij de griffie door te mailen naar griffie@schiedam.nl of te bellen met de secretaris van de commissie via telefoonnummer 14 Ó10. De conGeptagenda en eventuele bijbehorende stukken zijn in te zien op de gemeentelijke website www.schiedam.nl. Lees de officiële bekendmakingen op

Het Nieuwe Stadsblad | 2015 | | pagina 15