VST meldt zich weer in top van ereklasse Ruime winst voor Nexus Een huis verhuren of verkopen? Definitief energielabel verplicht! Een huis verhuren of verkopen? Eerst uw energielabel definitief maken Tweemaal winst jaar* zonder toernooien IEHHISPARK3. Aanstormend talent Indoor softbal Ga je scheiden? Laat je goed informeren. Family Matters- a Rijksoverheid SCHIEDAM - Veldrijder Luke Verburg is na de jaarwisse- waarmee hij ook voordien veelvuldig bezig was: wed strijden winnen. Na een weekje wintersport stond hij aan de start in het Brabantse Bakel. Op het voormalige NK-parkoers bedwong hij de steile klim- metjes het beste en reed winnend hij naar de meet. In Sint Michelsgestel liet hij al in de eerste ronde alle concurrenten de hielen zien en raasde ook daar over een traject met balken, zandbak, een heftige blubberstrook en trapjes naar de eindzege. Op 17 januari gaat hij in Hapert proberen zijn Nederlandse titel te prolongeren. SCHIEDAM - In de aanloop naar de -Olympisch Spelen van Rio de Janeiro ontbeert het de Schiedamse sport vrouw van jaar Nouchka Fontijn pan grote toernooi en. En dat zint haar hele maal niet. Zo is er in 2015 geen Euro pees kampioenschap. Die is net als de strijd op de wereldtitels in het Olympi sche jaar. Om zich scherp te houden zal ze zelf op zoek moeten naar toernooien waar ook dé wereldtop zich meldt. Dat zijn de momenten waar ze vormbehoud kan meten. En dan nog is ze niet zeker van een ticket voor Brazilië. Zo hield in 2012 de weg naar Londen op in de Chinese hoofdstad Peking waar het haar niet lukte om één van de topplaatsen te verwerven. Die heeft ze met de Europese titel en het WK- brons inmiddels wel maar die geven geen garantie voor 2016. Die is er pas wanneer ze in het Olympische jaar de fina le van het Europees kampi oenschap haalt of de halve finale bereikt van de mondi ale titelstrijd. Op weg naar de Spelen heeft ze inmiddels wel de volle steun van het NOC*NSF en de Boksbond, die hebben toegezegd, dat ze de voorbe reiding zelf vorm mag geven en dat financieel zullen on dersteunen. Jerome Biesheuvel^) is een tennistalent in de dop. Dat maakte hij duidelijk op het prestigieuze Quatt-jeugdtoernooi, waar hij (na een slopende finale) eindwinnaar werd. Het leverde hem een stage bij de Justin Henin-acadamy in Belgie op en een ticket voor het Quatt-wereldtoernooi in Frankrijk. SCHIEDAM - Sporthal Mar griet is vrijdag 16, zaterdag 17 en zondag 18 januari weer het decor van de In- door Cup Softbal, dat inmid dels aan de 15e editie toe is. Het internationale toernooi voor vrouwentéams telt zes teams uit Amerika twee uit Tsjechië, Jong Oranje, nati onale teams van Nederland en Frankrijk en de winnaar van 2014 Terrasvogels, An dere deelnemers zijn Eu- roStars met de Schiedamse Tanisha Krevel en Renske Jansen en Twins, ook zijn er clinics. Op vrijdag wordt ge speeld tussen 19.00 en"22.30, op zaterdag tussen 09.00 en 18.00 en op zondag tussen 09.00 en 16.00 uur. Meer info op: www.thecup.nl Scheiden is een ingrijpend proces, daar zijn wij ons zeer van bewust Als er kinderen betrokken bijzijn, geldt die enorme impact voor het hele gezin. Je leven staat totaal op z'n kop. Maar ook van de mensen om je heen: je ouders, de opa en oma van je kinderen, je familieleden en je vrienden. Je hebt er dus groot belong bij om in gesprek te blijven of dat in elk geval een kans ie geven. Sc heiden is voor de meesten geen dagelijkse kost. Er komt een heleboel'op je af waar je geen ervaring mee hebt. Bij Family Matters hebben wij die ervaring wel, het is ons dogeitjks werk en wij zorgen dat onze kennis actueel is. Family Matters heeft een duidelijke visie op haar dienstverlening. Onze missie is om rust te creëren en goede informatie te geven. Dat betekent in de eerste plaats datje altijd welkom bent om eens af te tasten of het klikt. Wij vinden het belangrijk dat je je op je gemak voelt bij ons en je vrij voelt om te vertellen wat Advocatuur Bemiddeling Financiën Ouderschapsplan begeleiding je moeilijk vindt, waar je bang voor Dent en waar je naartoe wilt. Vervolgens brengen we de situatie in kaart en informeren we je over watje te wachten staat. Zodat jij zelf afwegingen kunt maken en be slissingen neemt. Het is ten slotte jouw leven en jouw j toekomst. Dorpsstraat 159 2992 BD Barendrecht T 088 - 61 ól 100 E office@family-matters.nl www.family-matters.nl O www.nieuwestadsblad.nl SCHIEDAM - In de aanloop naar de uitwedstrijd tegen de ongeslagen koploper Vlaardingen heeft Nexus geen steken laten vallen. De Schiedamse korfballers liepen in Middelharnis al meteen weg naar een 1-6 voorsprong en vervolgens naar een 3-9 ruststand. Na de hervatting bleef de thuis ploeg aardig in het kielzog van Nexus maar de Schie damse winst kwam niet meer in gevaar: 13-18. Zaterdag steekt het achttal de gemeentegrens over voor de revanchewedstrijd te gen de nummer één van de ranglijst. Destijds werd het thuisduel nipt en, volgens de Schie dammers, onterecht verlo ren. Grootmeester en oud-Nederlands kampioen (2008) Ron Heusdens (rechts) maakt al tal van jaren deel uit van het Schiedamse damteam. Foto: Frits Luteijn de komst van grootmeester Anton van Berkel ('die nogal eens net het verschil kan maken') en voor de breedte Jeroen Kos kreeg het tiental de impulsen, die het no dig had om zich weer in de strijd om de hoogste posi ties te mengen. Dit seizoen is de Nederlandse titel, die naar Apeldoorn of VBI gaat, nog even te hoog gegrepen. "Want tegen die twee komen we nog tekort." Badminton Ook met Smashing Fellows gaat het voor de wind. De badmintonners wonnen met 8-0 van hekkensluiter BC Maassluis en nestelden zich vaster op de 2e plaats. Van Stigt Thans/ Schiedam is terug in de top van de ereklasse. Daarmee halen de dammers ruimschoots hun doelstelling. door Gerard S. Verver SCHIEDAM - Na de 12-8 winst op voormalig landskampi oen Witte van Moort, dat be hoorlijk heeft ingeleverd en nog slechts één grootmees ter telt, kan het Schiedam se tiental de met regerend landskampioen Hijken/DTC gedeelde derde plaats nau welijks ontgaan. En wan neer het lukt om in de nog te spelen drie wedstrijden het kleine negatieve verschil in bordpunten uit te wissen, dan wordt het 'brons' zelfs een zekerheidje. "We krab belen langzaamaan weer een beetje omhoog", consta teert secretaris Leo Mous. VST/Schiedam heeft enkele magere jaren gekend. Met Begin 2015 krijgt u, als u nog geen energielabel heeft, een voorlopig energielabel voor uw woning in uw brievenbus. Deze kunt u eenvoudig en snel zelf, online, omzetten in een definitief energielabel. Het definitieve label moet u bij verkoop of verhuur van de woning overhandigen aan de koper of huurder. Het label geeft aan hoe energiezuinig uw woning is. Een woning met een groen energielabel (energiezuinig) betekent warmer en comfortabeler wonen. En ook goedkoper wonen vanwege lagere stookkosten. Daarbij kan de verkoopwaarde van de woning stijgen door een groener energielabel. (advertorial) Kortom, het wordt nu nog aantrekkelijker om te investeren in energiezuinige maatregelen. Meer weten? www.energielabelvoorwoningen.nl of www.verbeteruwhuis.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 14 januari 2015-8

Het Nieuwe Stadsblad | 2015 | | pagina 8