Mededelingen en bekendmakingen gemeente Schiedam De gemeente Schiedam publiceert bij wijze van service elke woensdag een overzicht van haar (wettelijk verplichte) publicaties die in de voorgaande week verschenen in de digitale gemeentebladen op www.officielebekendmakingen.nl. Deze website is het erkende kanaal voor de bekendmaking van de officiële gemeentelijke berichten. Voor eventuele bezwaar- en beroepstermijnen moet u uitgaan van de informatie op www.officielebekendmakingen.nl. Voor het inzien van (concept-)vergunningen, plannen ën achterliggende documenten, kunt u een afspraak maken in het Klant Contact Centrum. 21 JANUARI 2015 Colofon Eindredactie Gemeente Schiedam Klant Contact Centrum Stadserf 1Schiedam Postbus 15013100 EA Schiedam i. www.schiedam;nl 1.14 010 f. (010)-473 70 21 Openingstijden Klant Contact Centrum Alleen op afspraak ma en vrij van 8.30 -17.00 uur divan 8.30-12.30 uur woe en do van 8.30 - 20.00 uur Maak uw afspraak online of bel Horeca Evenementen Aanvraag vergunning Snuffel- vlooienmarkt Bachplein Op het Bachplein mag 1 x per maand een snuffel- vlooienmarkt worden georganiseerd Bij de burgemeester van Schiedam is de vergunning voor de maand januari (31-1-15) aangevraagd. Van 21 t/m 28 januari 2015 ligt een afschrift van bovenstaande aanvragen ter inzage bij het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 1,1 Milieu-informatie Wet bodembescherming; Besluit uniforme saneringen (Warande 164 te Schie dam) Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend dat op 15 januari 2015 de volgende melding als bedoeld in de artikelen 28 en 39b van de Wet bodembescherming is ontvangen van de heer M. Mehra wonende in Voorburg. Deze melding betreft het voornemen de bodem op de locatie Warande 164 te Schiedam (postcode 3116 CJ) kadastraal bekend gemeente Schiedam sectie M nummer 6629 be kend onder de code AA060602017 te saneren volgens het Besluit Uniforme Saneringen categorie immobiel (art. 1,2.a). Indien de melding in overeenstemming is met het Besluit uniforme saneringen kunnen de saneringswerkzaamheden binnen vijf weken na ontvangst van de melding aanvangen tenzij binnen een termijn van circa 4 weken na ontvangst van de melding schriftelijk is medegedeeld dat de melding niet in overeenstemming is met het Besluit uniforme sa neringen. Indien de melding in overeenstemming is met het Besluit uniforme saneringen moet de saneerder uiterlijk 12 maanden na ontvangst van de melding zijn aangevangen met de saneringswerkzaamheden. Deze mededeling betreft geen beschikking in de zin van artikei 1:3 van de Algemene wet bestuursrecht (Awb). Het Besluit uniforme saneringen kent geen inspraak-, terinzageleg- gings-, zienswijzen-, bezwaar- en beroepsprocedure naar aanleiding van de melding. Wet bodembescherming (Woudweg 26) Naar aanleiding van de ontvangst van de resultaten van een nader bodemonderzoek voor de locatie Woudweg 26 te Schiedam (postcode 3123 KB), kadastraal bekend als Schie dam, sectie R nummer 38 en Vlaardingen, sectie N, nummer 299, nemen burgemeester en wethouders van de gemeente Schiedam op grond van artikel 29 en artikel 37 van de Wet bodembescherming een besluit over de ernst van een geval van bodemveront reiniging en of het uitvoeren van een spoedige sanering noodzakelijk is. Gelet op artikel 55i, lid b van de Wet bodembescherming geldt dit besluit tevens voor het aangrenzende grondgebied van de gemeente Vlaardingen en voor zover het geval van bodemverontrei niging reikt. Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend dat zij naar aanleiding van de melding voorde betreffende percelen hebben besloten dat er sprake is van een geval van ernstige bodemverontreiniging als bedoeld in artikel 29 Wbb, dat op basis van het huidige dan wel voorgenomen gebruik van de bodem en het ontbreken van humane-, ecologi sche- en verspreidingsrisico's het uitvoeren van een spoedige sanering als bedoeld in artikel 37 Wbb niet noodzakelijk is en dat wijzigingen in het gebruik van de locatie gemeld dienen te worden bij het bevoegd gezag als bedoeld in artikel 37, lid 6 Wbb. U kunt de beschikking en dé overige van belang zijnde stukken vanaf 21 januari 2014 gedurende 6 weken op afspraak inzien bij het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 1.4 Wet bodembescherming (Polderweg 19 (19a) Naar aanleiding van de ontvangst van de resultaten van een nader bodemonderzoek voor de locatie polderweg 19 (19a) (postcode 3125 KD), kadastraal bekend onder sectie P nummer 3338, nemen burgemeester en wethouders van de gemeente Schiedam op grond van artikel 29 en artikel 37 van de Wet bodembescherming een besluit over de ernst van een geval van bodemverontreiniging en of het uitvoeren van een spoedige sa nering noodzakelijk is. Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend dat zij naar aanleiding van de melding voornemens zijn te besluiten dat er sprake is van een geval van ernstige bo demverontreiniging als bedoeld in artikel 29 Wbb, dat op basis van het huidige dan wel voorgenomen gebruik van de bodem en het ontbreken van humane-, ecologische- en verspreidingsrisico's het uitvoeren* van een spoedige sanering als bedoeld in artikel 37 Wbb niet noodzakelijk is en dat wijzigingen in het gebruik van de locatie gemeld dienen _te worden bij het bevoegd gezag als bedoeld in artikel 37, lid 6 Wbb. U kunt de ontwerpbeschikking en de overige van belang zijnde stukken vanaf 22 januari 2015 gedurende 6 weken op afspraak inzien bij het Klant Contact Centrum (Omge vingsloket), Stadserf 1.1 Wet bodembescherming (Polderweg 21 (19) Naar aanleiding van de ontvangst van de resultaten van een nader bodemonderzoek voor de locatie Polderweg 21 (19) (postcode 3125 KD), kadastraal bekend onder sectie P nummer 3338, nemen burgemeester en wethouders van de gemeente Schiedam op grond van artikel 29 en artikel 37 van de Wet bodembescherming een besluit inzake de ernst van een geval van bodemverontreiniging en of het uitvoeren van een spoedige sanering noodzakelijk is. Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend dat zij naar aanleiding van de melding voornemens zijn te besluiten dat er sprake is van een gevat van ernstige bo demverontreiniging als bedoeld in artikel 29 Wbb, dat op basis van het huidige dan wel voorgenomen gebruik van de bodem en het ontbreken van humane-, ecologische- en verspreidingsrisico's het uitvoeren van een spoedige sanering als bedoeld in artikel 37 Wbb niet noodzakelijk is en dat wijzigingen in het gebruik van de locatie gemeld dienen te worden bij het bevoegd gezag als bedoeld in artikel 37, lid 6 Wbb. U kunt de ontwerpbeschikking en de overige van belang zijnde stukken vanaf 22 januari 2015 gedurende 6 weken op afspraak inzien bij het omgevingsloket van het Klant Contact Centrum aan de Stadserf 1. Wbb-code: AA060600521.1 Bovenstaande beschikkingen zijn ook digitaal te bekijken op Gemeenschappelijk Voorzie ning Officiële Publicaties (GVOP) (www.officielebekendmakingen.nl). Aangevraagde vergunningen en ontheffingen: hoe kunt u reageren? 1. Zienswijze college van burgemeester en wethouders Voordat de gemeente een besluit neemt over een aangevraagde vergunning, ontheffing of ander besluit kunt u hierop binnen zes weken (vanaf datum ter inzagelegging) mondeling of schriftelijk uw zienswijze indienen. U schrijft een brief naar het college van burgemeester en wethouders (postbus 1501, 3100 EA Schiedam) waarin u uw zienswijze op het voorgenomen besluit gemotiveerd uiteenzet. Voor een monde linge zienswijze neemt u telefonisch contact op met de gemeente Schiedam via 14 010. 2. Zienswijze gemeenteraad Voordat de gemeente een besluit neemt over een aangevraagde vergunning, ontheffing of ander besluit kunt u hierop binnen zes weken (vanaf datum ter inzagelegging) mondeling of schriftelijk uw zienswijze indienen. U schrijft een brief naar de gemeenteraad (postbus 1501, 3100 EA Schiedam) waarin u uw zienswijze op het voorgenomen besluit gemotiveerd uiteenzet. Voor een mondelihge zienswijze neemt u telefo nisch contact op met de gemeente Schiedam via 14 010. 3. Bezwaarschrift Belanghebbenden die het niet eens zijn met een besluit kunnen binnen 6 weken na datum waarop het besluit is genomen een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij het college van bur gemeester en wethouders (postbus 1501, 3100 EA Schiedam). In het bezwaarschrift dient in ieder geval uw naam, adres en telefoonnummer, de datum en een omschrijving van het betref fende besluit (kenmerk) te staan. Vergeet niet uw bezwaarschrift te ondertekenen. 4. Beroepschrift Rechtbank Rotterdam Indieners van een zienswijze die het niet eens zijn met het genomen besluit, kunnen hiertegen binnen 6 weken na verzending van het besluit een gemotiveerd beroepschrift indienen bij de Rechtbank Rotterdam (postbus 50951, 3007 BM). In het beroepschrift dient in ieder geval uw naam, adres en telefoonnummer, de datum en een omschrijving van het betreffende besluit (kenmerk) te staan. Vergeet niet uw beroep schrift te ondertekenen. Hieraan zijn kosten verbonden. 5. Beroepschrift Raad van State Indieners van een zienswijze die het niet eens zijn met het genomen besluit, kunnen hiertegen binnen 6 weken na" publicatie van het besluit een gemotiveerd beroepschrift indienen bij de Raad van State (postbus 20019, 2500 EA Den Haag). In het beroepschrift dient in ieder geval uw naam, adres en telefoonnummer, de datum en een omschrijving van het betreffende besluit (kenmerk) te staan. Vergeet niet uw beroep schrift te ondertekenen. Hieraan zijn kosten verbonden. Aanvragen voorlopige voorziening Het indienen van een bezwaar- of beroep schrift voorkomt niet dat het besluit waartegen u bezwaar hebt, wordt uitgevoerd. U kunt dit proberen te voorkomen door, na indiening van uw bezwaar- of beroepschrift, een voorlopige voorziening aan te vragen bij de Rechtbank Rot terdam (sector Bestuursrecht) of bij de Raad van State. Hieraan zijn kosten verbonden. Lees de officiële bekendmakingen op

Het Nieuwe Stadsblad | 2015 | | pagina 16